BATON ROUGE, La. – در یک نبرد به صورت انحصاری در اختیار مقام سوم در ثانیه بسکتبال زنان رده بندی LSU برگزار کردن تنسی 75-65 در روز پنج شنبه شب در پیت Maravich مونتاژ مرکز.

بانوی جلد (17-7, 7-4 SEC) را از دست داده اند سه در یک ردیف و چهار نفر از شش بازی گذشته خود را.

UT کاهش یافت و به یک چهار راه برای بستن جایگاه چهارم در ثانیه و در آستانه حذف از چهار صفحه در جدول رده بندی لیگ و دو-خداحافظ در کنفرانس مسابقات که با آن می رود.

بانوی جلد هستند 1-5 برابر رتبه دشمنان در این فصل است.

“این یک بازی بزرگ برای ما” گفت: UT junior رو به جلو Rennia دیویس. “ما صحبت های زیادی در مورد آن.

“ما فقط نمی آیند و اجرای امشب. شما رو به بازی می کند در هر دو به پایان می رسد از زمین است.”

در واقع بانوی دو جلد که تا به حال یک هفته پس از 72-55 از دست دادن ایالتی می سی سی پی که دیویس از دست رفته به علت آنفولانزا می دانستم که آنچه که در خطر است و چه چیزهایی برای آنها.

بانوی جلد بازی یک تیم آنها را مورد ضرب و شتم 63-58 در ناکسویل در Jan. 28. علاوه بر این, LSU بود بدون گلزن برجسته بین میچل که تا به حال با 24 امتیاز و 12 ریباند در اولین جلسه است اما برای فصل بعد از درد و رنج یک مصدومیت زانو یک هفته بعد.

به علاوه وجود دارد که در هفته برای دیویس را به خوبی دریافت و این تیم برای گرفتن یک استراحت در حالی که LSU (18-5. 8-3) بود toughing یک 66-58 پیروزی برابر میسوری روز دوشنبه.

LSU شد تهاجمی تر از شروع هرگز انتهایی از دقیقه آخر نیمه اول ، ببر را به خصوص به خوبی بر روی تخته outrebounding ثانیه دوم-بهترین تیم در رده که 41-35 با وجود مرکز Faustine Aifuwa بازی تنها 3:50 از نیمه اول پس از گرفتن دو سریع خطا. Aifuwa زخم تا با هفت امتیاز و شش ریباند پس از 19 و 16 در میسوری بازی.

اما 5-پا-7 junior گارد Khayla اشاره گر ساخته شده که با 10 تخته به همراه یک تیم بالا 24 امتیاز بیشتر از آنها رانندگی به سبد خرید در برابر مقدار بلندتر مخالفان. آوا Trasi که جایگزین میچل افزود حرفه ای-بالا 22 امتیاز از جمله پنج 3-اشاره گر.

“ما نیاز به یک حس فوریت در پایان دفاعی و ما نمی توانید آن را از” بانوی جلد مربی Kellie هارپر گفت: “LSU به خوبی اجرا شده اما ما نمی آنچه که ما باید انجام شده است.

“LSU طول می کشد تا انرژی خود را گاهی اوقات با آنها بازی کند. اما شما می توانید اجازه دهید آنها را آن را انجام دهد, اما شما همچنین می توانید آن را به دور از آنها را و آن را واقعا یک مبارزه برای ما گاهی اوقات.”

حتی پس از این بانوی جلد قطع کرده نه نقطه سوم-چهارم کسری بودجه را به یکی در 49-48 رفتن به چهارم هارپر هرگز او را دیدم تیم داشتن واقعی حرکت است.

“من هرگز احساس بزرگ” هارپر گفت. “من واقعا نمی.

“اگر ما می خواهم نگه داشته بازی راه ما می خواستیم به بازی در سه ماهه چهارم, شاید ما می تواند چیزی را انجام داده اند. اما LSU نگه داشته و انجام آنچه انجام می دهند.”

دیویس اعتراف به اینکه 100 درصد آرامی شروع نشده به ثمر رساند تا نیمه راه را از طریق دوره دوم. او به پایان رسید با 19 شد اما تنسی تنها بازیکن در دو چهره است.

اما دیویس اشاره کرد که در این فصل به مراتب بیش از.

“ما فقط باید به تمرکز” او گفت:. “مربیان ما برنامه و بازی های ما همیشه پس از آن.

“ما باید به بازی برای تمام 40 دقیقه و من می دانم که ما می توانیم.”

بعدی

تنسی به خانه برگشت یکشنبه به بازی شماره 18 تگزاس A&M در روز یکشنبه در تامپسون-Boling منطقه در 3 p. m. شرقی. این Aggies (19-5, 7-4) را شکست داد Vanderbilt 74-53 در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de