تنسی بانوی جلد پیروزی بر Auburn نمی کند افزایش امید برای مسابقات موفقیت – Adams

تنسی بانوی جلد خواهد وارد این هفته SEC مسابقات بسکتبال زنان در رگه برنده. که شمارش برای چیزی ،

آن را ترجیح داده برای ورود به این مسابقات را در از دست دادن خط. اما UT سه پیروزی متوالی به فصل به طور منظم هستند به عنوان گمراه کننده به عنوان آن 7-0 شروع زیر سال اول بانوی جلد مربی Kellie هارپر.

موفق شروع شد زمانی برابر یک انطباق برنامه و برجسته توسط یک 74-63 جاده پیروزی بر No. 15 نوتردام است که پس از دست داد 16 بیشتر بازی ها.

تنسی زمان سه بازی برنده خط خط نیز می گوید بیشتر در مورد برنامه های آن از کالیبر آن از بازی. در نتیجه سه بازی ارزش موفقیت باید انجام دهید کمی به پمپ UT خوش بینی برای SEC مسابقات که آغاز خواهد شد و چهارشنبه در Greenville, South Carolina.

پیروزی آمده اند در هزینه سه بدترین تیم در ثانیه – Ole Miss واندربیلت و آبرن. و بانوی جلد نگاه چیزی جز غالب برابر کمتر رقابت است.

آنها تلاش در آخرین دقیقه قبل از کشیدن یک 67-63 پیروزی بر Commodores. آنها ضرب و شتم Ole Miss با 11 امتیاز در روز پنج شنبه اما به سختی مدلول پیشرفت UT پس از ضرب و شتم شورشیان با 56 امتیاز در اوایل فصل.

در نهایت آنها ضرب و شتم Auburn 56-55 یکشنبه در آخرین شات دوم توسط Jordan Horston. که بالا برده و رکورد خود را به 20-9 و 10-6 در ثانیه – به اندازه کافی خوب برای ششمین دانه در کنفرانس مسابقات است.

اما آن را خوب به اندازه کافی برای یک اسکله در مسابقات NCAA?

احتمالا. اما به ندرت تنسی قطع آن پس از نزدیک در ساخت 38 متوالی مسابقات NCAA.

فصل گذشته UT از دست داد 11 به طور منظم فصل بازی بود و از دست دادن رکورد (7-9) در ثانیه. اما این بازی سخت تر از برنامه این فصل است.

بانوی جلد ندارد و یک پیروزی بیش از یک تیم در حال حاضر در بالای رتبه بندی 25. آنها لازم نیست که چشمگیر جاده نفع خود. آنها نه خوب بازی کردن و کشش. و آنها را مورد ضرب و شتم یک تیم با یک رکورد برنده پس Jan. 29.

جای تعجب نیست, ESPN, بسکتبال زنان تحلیلگر چارلی کرم است تنسی تنها به عنوان یک شماره 11 دانه در تازه ترین مسابقات براکت.

در بانوی جلد’, دفاع, حداقل, آنها برنده بازی آنها قرار بود به نفع خود. گاهی اوقات به عنوان برابر Auburn و در دو نقطه با پیروزی بر آلاباما است که مورد نیاز گذشته-دوم کلاچ عکس.

سابقه برای اجتناب از ناراحتی است و به علاوه ورود به مسابقات SEC. تنسی بازی خواهد کرد و برنده چهار میسوری-Ole Miss بازی در روز پنج شنبه. آن را ضرب و شتم Ole Miss دو بار توسط دو شکل حاشیه و شکست میسوری با 11 امتیاز در ثانیه باز کن.

با اینحال کمی وجود دارد و شواهد نشان می دهد این بانوی جلد را در یک اجرا در تالار کنفرانس های این مسابقات است. آنها نمی حفاظت از بسکتبال و بازی نمی های هوشمند.

کسانی که کاستی بود دوباره آشکار در پیروزی باریک بیش از آبرن. UT 24 گردش و متعهد پرهزینه خطا را در آخرین لحظه. تنها از دست رفته Auburn رایگان پرتاب ذخیره بانوی جلد از اضافه کاری.

و با آن دست تنسی تمدید یکی از این برنامه حداقل چشمگیر سه بازی رگه برد.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>