تنسی قانونگذاران پیشبرد لایحه ای را برای جلوگیری از ‘ناهار بشود دانشجويان

مدارس خواهد بود ممنوع از “ناهار بشود” دانش آموزان قادر به پرداخت هزینه وعده های غذایی مدرسه تحت یک لایحه که دقت پیشرفته توسط تنسی خانه پنل در روز چهارشنبه.

پیشنهاد اسپانسر شده از طرف دموکرات در کنگره, جان ری کلمونس می ممنوعیت مدارس از نیاز دانش آموزان با ناهار بدهی به انجام کارهای مدرسه را از دست ندهید فعالیت های فارغ التحصیلی و یا فعالیت های دیگر که علنا شناسایی دانش آموز به عنوان قادر به پرداخت هزینه برای یک وعده غذایی.

مدارس نیز باید برای کمک به پدر و مادر و سرپرستان به دست آوردن رایگان یا ارزان قیمت وعده های غذایی برای دانش آموزان و ارائه به پیدا کردن هر گونه کمک در دسترس.

اندازه گیری به تصویب مجلس کمیته آموزش و پرورش 13-10. آن را هنوز هم باید با تصویب مجلس و سنا است.

طرفداران در سراسر کشور در حال تلاش برای متوقف کردن رستورانی شیوه های است که می تواند تحقیر کودکان است.

شرم آور تاکتیک شامل خدمت ارزان ساندویچ در محل از وعده های غذایی و یا ارسال دانش آموزان با آشکار بدهی یادآوری مانند دست تمبر.

جدید مکزیک به تصویب یک قانون در برابر ناهار بشود در سال 2017, و چندین ایالت دیگر از جمله کالیفرنیا, آیووا و اورگان به دنبال کت و شلوار.

در تنسی به لایحه مواجه شده است و مقاومت از ایران تحت سلطه خانه ملت به عنوان برخی از اعضای تردید در دامنه مشکل در سراسر کشور.

قبل از اینکه این لایحه در روز چهارشنبه, جمهوریخواه, کنگره, جان Ragan اقدام به طور چشمگیری بازنویسی پیشنهاد اصلاحیه.

بلوط ریج مجلس را اصلاح خواهد نیاز دولت به ارائه “ناهار بدون هیچ هزینه به دانش آموز یا دانشجو پدر و مادر است.”

این اصلاح انجام شده میلیارد و 341 میلیون دلار برچسب قیمت است که دیگر نمایندگان مجلس با اشاره به موثر خواهد اژدر این قانون به دلیل آن را در حال حاضر بودجه در فرمانداری صرف برنامه ریزی برای آینده مالی سال است.

“من بیش از خوشحال به حمایت از این قانون به عنوان یک موضوع جداگانه … اما این متمم را بکشند این قانون” کلمونس گفت.

Ragan ناموفق تلاش برای جلوگیری از قانونگذاران به صورت جداگانه ابراز حمایت خود و یا مخالفان به دنبال به جای رای دادن صدا که در آن هیچ رول گرفته شده است — اما شد خواهد همکار اعضای کمیته که رفت به سنبله اصلاح.

رایگان و کاهش قیمت غذا بودجه کشاورزی ملی وزارت ناهار مدرسه برنامه سپر ملت فقیرترین کودکان از به اصطلاح ناهار بشود. بچه ها می خوردن به صورت رایگان اگر یک خانواده چهار را بدست آورده کمتر از $32,000 از یک سال و یا در تخفیف اگر درآمد تحت $45,000.

برنامه ناهار مدرسه ملی در خدمت حدود 30 میلیون کودکان است. حدود 20 میلیون نفر از کسانی که دانش آموزان واجد شرایط برای ناهار رایگان و 2 میلیون واجد شرایط برای کاهش قیمت ناهار از 40 سنت.

این بدان معناست که حدود 8 میلیون پرداخت قیمت به طور منظم تعیین محلی مناطق ترک دانش آموزان با پرداخت نشده غذا بدهی باز ممکن است ناهار بشود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>