تنسی به نظر می رسد به مراکز کنوانسیون هتل برای دیدار با تقاضا برای تخت بیمارستان در طی همه گیر

در یک استارک ارزیابی مداوم coronavirus همه گیر تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی و اعضای دولت گفت: مجلس روز شنبه دولت را ببینید تخت بیمارستان کمبود و نیاز به استفاده از فضا در کالج خوابگاه مراکز کنوانسیون ها و هتل ها همه در حالی که برخورد با “له” از بیماران جدید.

این ویروس می تواند می تواند کشتن هزاران نفر از Tennesseans در ماه های آینده با توجه به برخی از پیش بینی و وخیم تصویر ارائه شده توسط لی و و مقامات دولتی از جمله رئیس دولت را COVID-19 فرماندهی واحد استوارت McWhorter در طول تقریبا 30 دقیقه تماس تلفنی با قانونگذاران.

با توجه به صوتی به دست آمده توسط Tennessean, McWhorter گفت کالج خوابگاه مراکز کنوانسیون ها و هتل ها نیاز به استفاده می شود به منظور آماده سازی برای پیش بینی کمبود تخت.

“ما در حال همکاری با بیمارستان ارائه دهندگان و ارائه دهندگان دیگر برای کمک به ساخت — شناسایی دارایی در سراسر کشور و این شامل کنوانسیون مراکز روستایی, بیمارستان, (مشخص نیست) دانشکده, خوابگاه, هتل ها, هتل ballrooms هر چیزی که ما می توانید پیدا کردن که دارایی های موجود است که ما می توانید به سرعت,” او گفت:.

“ما می دانیم بر اساس مدل سازی است که ما به دنبال که در آن ما باید یک تخت کمبود هر دو با تخت بیمارستان و همچنین ICU تخت” McWhorter اضافه شده است. “ما در حال گرفتن است که بسیار جدی است.”

به عنوان ویروس به سراسر کشور گسترش یافته و پس از آن ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی کشورهای دیگر و شهرستانها به دنبال برای اضافه کردن فضا در مکان های مشابه. در نیویورک این شهر قرار می گیرد موقت چادر با تخت در پارک مرکزی و تبدیل به یک مرکز کنوانسیون به 1000 تخت بیمارستان. مقامات در اوهایو و لوئیزیانا نیز نگاه در استفاده از هتل ها و خوابگاه برای دیدار با تقاضا است.

ثبت نام برای خبرنامه ما: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

دکتر ویلیام Schaffner پیشرو متخصص در بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت گفت: هتل ها و مراکز کنفرانس خواهد بود بهترین استفاده می شود به خانه بیمارانی که ندارد coronavirus بیمارستان ها اجازه می دهد به تمرکز تقریبا به طور انحصاری در بیمارانی که بشدت بیمار بود یا ویروس.

استراتژی خواهد بود شبیه به آنچه در حال انجام است در USNS راحتی 1000 تخت بیمارستان کشتی لنگر انداخت در منهتن, Schaffner گفت. ممکن است مخاطره آمیز برای حفظ coronavirus بیماران در غیر امکانات پزشکی مانند هتل ها به دلیل شدت مسری ماهیت ویروس, او گفت:.

“ما نمی خواهیم یک هتل را تبدیل به یکی دیگر از کشتی کروز که در آن وجود دارد گسترده است و انتقال است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است چرا که آنها نمی تواند حاوی ویروس — هیچ شگفتی بزرگ — در میان کشتی کروز پرسنل,” او گفت:.

لی: بزرگترین بحران در آینده دو تا چهار هفته

McWhorter را در این خبرنامه آمده است که مقامات دولتی گفته اند تنسی آماده است به رسیدگی مداوم و همه گیر که از پنج شنبه تا به حال به کشته شدن 24 ساکنان و آلوده 2,683.

او یکی از چند مقامات دولتی از جمله استانداری و اداره کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لیزا Piercey به آدرس هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در طول چهار شنبه تلفن تماس بگیرید.

لی گفت: هدف از این تماس تلفنی بود که “به شما اطلاعات و به شما این فرصت را برای پاسخ به سوالات خود به شمار می رود.”

مانند McWhorter Lee ارائه استارک ارزیابی مداوم و همه گیر.

“ما یک چالش فوق العاده ای در آینده در چند هفته آینده و ما می خواهیم به آماده برای دیدار با آن,” او گفت:. “ما می خواهیم برای به چالش کشیدن Tennesseans به بازی بخشی خود را به آدرس آن و در همان زمان ما می خواهید برای تصمیم گیری است که محافظت از آزادی از شهروندان ما در حالی که تماس با آنها را به عهده داشتن که آزادی. این خطوط که ما در حال طراحی و سخت گیری است که ما در حال ساخت است.”

بعد از آن در تماس است در حالی که فیلدینگ نوشته شده سوالات از قانونگذاران لی گفت: دولت نگران است در مورد یک ظرفیت است.

در طول یک شنبه در کنفرانس خبری مقامات ارائه شده اطمینان در مورد در دسترس بودن تخت و هواکش. فرمانداری ارائه یک اسلاید یکشنبه نشان میدهد که دولت تا به حال 32 درصد از دسترس طبقه تخت 32 درصد از دسترس تخت ICU و 69 درصد از دسترس هواکش.

McWhorter و لی نظر می آیند به عنوان مقامات بهداشت عمومی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید به طور مشابه اشاره به دشوار هفته آینده در حالی که مبارزه با COVID-19. در روز سه شنبه فدرال و مقامات بهداشت عمومی گفت: بين 100000 240,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 تا پایان سال است.

با وجود این دولت فدرال پیش بینی تنسی هنوز به عموم انتشار اطلاعات مشابه.

روز دوشنبه وزارت بهداشت کاهش یافته است به پاسخ به یک سوال در مورد پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی که در حال حاضر نشان می دهد به عنوان بسیاری از 3200 Tennesseans می میرند در ماه اوت.

اگر چه این بخش کاهش یافته است به نظر در پیش بینی که تغییر روزانه — روز سه شنبه طرح نشان داد 5,000 مرگ و میر در تنسی — فرماندار گفت: دولت به دنبال IHME داده است.

“ما در حال کار کردن یک مدل خاص از ایالت واشنگتن” لی گفت: با توجه به دانشگاه واندربیلت است که کار خود را در آن می بینی که انتظار می رود هر روز در حال حاضر.

هنگامی که داده ها از Vanderbilt منتشر لی گفت: دولت خواهد ترکیب این دو مدل است.

در یک نقطه و لی گفت: چند قانونگذاران خواسته بود آنچه را که “له” در حال رفتن به مانند نگاه.

“ما قصد داریم به ما بزرگترین بحران را در جایی بین دو تا چهار هفته” لی گفت. “و به همین دلیل ما در حال کار برای ساخت هزاران نفر از تخت اضافی و ظرفیت در کشور ما بیش از سه تا چهار هفته به طوری که ما می تواند برآورده است.”

صحبت با خبرنگاران بعد از ظهر چهارشنبه طی جلسه توجیهی روزانه لی گفت: تنسی در حال کار با لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برای ارزیابی مکان در شهرهای بزرگ است که می تواند نگه دارید هزاران نفر از تخت. فرماندار گفت: به عنوان بسیاری از 7000 تخت اضافی می تواند مورد نیاز در زمانی که این بیماری همه گیر قله که او تخمین زده می شود حدود 19 آوریل یا مارس 20.

داده ها از وزارت بهداشت نشان می دهد که از روز دوشنبه تنسی به حال بیش از 11,900 کل تخت در سراسر کشور.

در علاوه بر این به لی و McWhorter قانونگذاران نیز شنیده از Piercey به کمیسیون بهداشت و درمان که گفت: در حالی که تنسی است “جلوتر از منحنی” در تجهیزات حفاظت فردی وجود دارد برخی از نگرانی.

“من اینجا نیست برای گمراه کردن شما و می گویند ما باید تن از آن را,” او گفت:. “اما ما جلوتر از منحنی.”

پاتریک شیهان مدیر تنسی سازمان مدیریت اضطراری گفت: در راستای دولت آینده نیازهای مقامات را خریداری بیش از 18 میلیون مورد از تجهیزات حفاظت شخصی و دیگر تجهیزات پزشکی.

شیهان گفت: آژانس همچنین با داشتن دو بار در هفته تماس با استان ها در سراسر ایالت تنسی در تلاش برای هماهنگ کردن برای آماده شدن برای “هنگامی که منحنی قله.”

“در چند هفته ما می تواند برخی بسیار قوی نیازمند است,” او گفت:.

زمان بیمارستان ظرفیت می تواند ‘شسته’ با سنبله در موارد

در Nashville, Dr. Alex جهانگیر شهر coronavirus وظیفه نیروی صندلی می گوید: او نظارت بر بیمارستان ظرفیت در هر روز است. روز چهارشنبه بود که 30% تا 35% ممکن است تخت بیمارستان موجود در این شهرستان است. اما این تعداد متفاوت است روز به روز.

“هنگامی که من فکر می کنم ما خوب و درست است که در این لحظه در زمان ما خوب است. اما هر روز اگر ما مشخصی در تعدادی از بیماران که نیاز به بستری است که می تواند به سرعت شسته,” جهانگیر گفت.

دکتر Tufik اسد بحرانی مراقبت پزشک در Williamson County مرکز پزشکی گفت: repurposing از هتل ها و مراکز کنفرانس است و انتظار می رود گام در مبارزه با این ویروس اما سوال چرا — اگر وقوع بود به سرعت به پایمال بیمارستان — فرماندار بود نه اجباری ساکنان خانه بمانند.

روز دوشنبه لی صدور یک فرمان اجرایی که بسته های غیر ضروری کسب و کار “به شدت خواستار” ساکنان به ماندن در خانه. اسد یکی از تعداد فزاینده ای از پزشکان که علنا تحت فشار فرماندار را قوی تر مراحل سفارش Tennesseans به پناهگاه در خانه.

“من خوشحال هستم که آنها در حال آماده سازی در راه آنها لازم بدانند برای یک سرریز ما بیمارستان ها تخت و بیمارستان ما ظرفیت” اسد گفت. “اما برای من که فوق العاده وضعیت وخیم و من لزوما دیدن که زبان همسان با کلمات از ما فرمانداری.”

فراتر از نیاز اضافی برای تجهیزات حفاظت شخصی, تست, تخت و هواکش های لی دولت گفت: این امر به زودی راه اندازی یک نیروی کار سایت در تلاش برای استخدام کارکنان مراقبت های بهداشتی. وب سایت کمک خواهد کرد استفاده از کارگران که furloughed و یا کسانی که در حال حاضر در نیروی کار برای کمک به با این بیماری همه گیر.

Yihyun Jeong کمک به این گزارش.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>