تنسی در حال حرکت رو به جلو با اوت اعدام در میان COVID-19 همه گیر

تنسی مقامات زندان هستند اقدام به اعدام یک ماه آینده با وجود COVID-19 شیوع بیماری در سراسر کشور است که می تواند پروتکل های پیچیده و خطر اندازد در آخرین لحظات قانونی حرکت می کند.

وکلای مدافع برای هارولد Wayne نیکولز برنامه ریزی شده بود به مرگ قرار داده Aug. 4 گفت: دولت تا به حال به طور خاص او را برای یک “منحصر به فرد ناعادلانه و بی رحمانه مجازات است.” او شده است قادر به ملاقات با یک مشاور روحانی یا دوستان از ماه مارس زمانی که زندانها را متوقف اجازه می دهد بازدید کنندگان برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“این قانون فراهم می کند هر فرد رو اعدام تاریخ حق قانونی نمایندگی و به دنبال بخشش از فرماندار و همچنین به عنوان فرصت برای آماده شدن برای مرگ” گفت: دولت فدرال مدافع سوزان عدل. “همه گیر شده این چیزهایی که غیر ممکن است برای آقای نیکولز.”

تگزاس است و تاخیر چندین اعدام به عنوان همه گیر همچنان به گسترش در زندان است.

تا کنون تنسی دیوان عالی کشور در پاسخ به این موضوع با سیگنال های مختلط. قضات با تاخیر دو سال 2020 اعدام با استناد به COVID-19 نگرانی. اسکار فرانکلین اسمیت 4 ژوئن اعدام تاریخ به تعویق افتاد تا زمانی که بهمن به بعد. بایرون لوئیس سیاه Oct. 8 تاریخ اعدام شد تنظیم مجدد برای آوریل آینده.

اما دادگاه عالی کاهش یافته است دو درخواست به تاخیر نیکولز’ اعدام با وجود ادعا می کند که این بیماری همه گیر ایجاد یک محیط خطرناک برای انجام اعدام و مانع کار قانونی مورد نیاز برای درخواست عفو و دنبال دادگاه و چالش است.

وکلای دولت گفت: رژیم صهیونیستی است. بیل لی می تواند دخالت کند اگر او معتقد است تاخیر لازم است با توجه به COVID-19. لی سخنگوی Gillum فرگوسن گفت: فرماندار خواهد “به طور کامل بررسی و با دقت نظر هر درخواست که فرستاده شده توسط مشاور برای نیکولز که آیا بر اساس COVID-19 یا در غیر این صورت.”

نیکولز اعدام می آید به عنوان مقامات در سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم با گسترش سریع COVID-19. نشویل رهبران افزایش عمومی محدودیت پنج شنبه به عنوان موارد همچنان به صعود در سطح ایالت.

تنسی بخش از اصلاح خود را آغاز مرسوم آماده سازی برای اعدام, تاریخ, درخواست رسانه های شاهدان هفته گذشته است.

مقامات زندان انجام طرح به تغییر اجرای پروتکل که نیاز به ده ها تن از مردم به گزارش Riverbend موسسه حداکثر امنیت. تحت پروتکل رسانه شاهدان وکلای مدافع و اعضای خانواده شاهد اعدام با هم در یک اتاق کوچک.

“ما آماده انجام سفارشات دادگاه در ماه اوت” سخنگوی آژانس Dorinda کارتر در بیانیه ای گفت. “ما اقدامات احتیاطی مناسب برای اطمینان اجتماعی فاصله و همچنین اجرای نمایش دما چک و نیاز به ماسک.”

نیکولز, 59 بود به جرم تجاوز به عنف و درجه اول جنایت قتل در سال 1988 مرگ کارن قرقره در Hamilton County است. او به مرگ محکوم شد در سال 1990.

تنسی یکی دیگر اعدام مجموعه در سال 2020: اعدام زندانی Pervis T. Payne برنامه ریزی شده است برای قرار دادن به مرگ در دسامبر. 3.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>