تنسی و موزه ها و باغ وحش ها را اقتصادی ضربه بدون بهار سفرهای میان coronavirus همه گیر

چهارم-معلم کلاس برایان فروردین گرفته شده خود را در مطالعات اجتماعی کلاس برای اندرو جکسون هرمیتگ هشت سال در یک ردیف.

اما مانند صدها نفر از کلاس های سراسر تنسی خود را در زمینه سفر در بهار امسال لغو شد با مدارس و بسیاری از زمینه-مقصدهای سفر بسته میان coronavirus بیماری همه گیر. لغو را به خود اختصاص صدها هزار دلار در درآمد از دست رفته در دولت ارزشمند ترین موزه ها و باغ وحش ها, سایت های تاریخی و گردشگری متوقف می شود.

“چگونه بسیاری از بچه ها در این کشور اتفاق می افتد به زندگی می کنند در عرض 30 دقیقه رانندگی از انتخابات ریاست جمهوری ؟ این یک امتیاز نادر است” گفت: فروردین که می آموزد در تورمن فرانسیس آکادمی هنر در سمیرنا. “من نا امید که این کلاس می رفتن نیست و بنابراین کودکان و نوجوانان.”

ناامیدی متقابل است. لغو سفرهای ممکن است به نظر می رسد مانند یک قطره در سطل در مقایسه با درآمد از دست رفته در گردشگری به طور کلی, اما گروه های مدرسه به عنوان یک جریان درآمد برای بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی.

بازدید از صفحه اصلی: Create a virtual روز سفر برای برخی از سرگرم کننده و هیجان بدون ترک خانه

اکثر اردوهاي برگزار می شود در این بهار که هوا خوب است و سال تحصیلی است پیچ در پیچ پایین. این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار فقط در زمان برای لغو بسیاری از سفرهای و خشک کردن بودجه برای سالن.

اندرو جکسون هرمیتگ دهکدهای از دست داد $50,000 در درآمد حاصل از 58 لغو سفرهای ابتدا در ماه مارس به گفته مدیر عامل Howard Kittell. آن است 28 اضافی سفرهای برنامه ریزی شده در ماه مه و ژوئن, اما آنها می تواند به تعویق افتاده و یا لغو شود. مکانهای دیگر بوده است آمار بسیار بدتر است.

“(که) درآمد از دست رفته (است) در علاوه بر این به سمت دروازه پذیرش ما از دست دادن هر روز که این ویروس باعث می شود ما نه باز” Kittell گفت. “… این وجوه اطمینان حاصل شود ما قادر به ادامه کار ما در طول سال که این سایت ماندگار برای نسل های آینده.”

باغ وحش ها در سراسر دولت ضربه های سخت و درآمد از دست رفته

ممفیس باغ وحش دهکدهای از دست داد $108,537 از 99 لغو سفرهای برای 21,183 دانش آموزان است. که بخشی از آن پیش بینی دو هفته مجموع تلفات تقریبا 1.4 میلیون دلار از اواسط ماه مارس. در سال گذشته دو هفته گذشته از ماه مارس شامل بالاترین و چهارم-بالاترین پرفروش هفته از سال است.

باغ وحش ناکسویل نتواند حدود 22,500 هر روز آن را بسته و با توجه به انتشار اخبار از باغ وحش. حدود 75 درصد از آن روزانه عامل صندوق آمده از فروش بلیط سالانه عبور از رویدادها و برنامه های آموزش و پرورش, انتشار گفت.

این باغ وحش نشویل در Grassmere نیست ارائه اطلاعات از دست رفته درآمد گردشگری و لغو اردوهاي.

نشویل ماجراجویی مرکز علوم بسته مارس 13. این پروژه زیان 1.4 میلیون دلار در درآمد کل به گفته یک سخنگوی کورتنی پنبه اگر آن باقی می ماند بسته تا پایان ماه مه. دوباره باز شده است تنظیم شده است. آن پیش بینی زیان شامل $186,000 از گروه های مدرسه, زمینه, سفر, جشن تولد اردوگاه و sleepovers.

دو سوم از موزه درآمد حاصل از پذیرش هدیه, فروشگاه, فروش, اردوگاه ها و مدرسه بازديد پنبه گفت. مترو, عمومی, مدرسه, دانش آموزان, دریافت رایگان ورود به ماجراجویی علم مرکز در طول سال تحصیلی.

خوش بینی با وجود رکود

دو دیگر Midstate گنجینه Carnton کشت و زرع و کارتر خانه بخشی از نبرد فرانکلین جنگ داخلی در میدان نبرد. مانند اندرو جکسون هرمیتگ آنها تکیه بر درآمد حاصل از سفرهای که کراوات به مدرسه دوره های آموزشی.

اریک Jacobson, مدیر عامل شرکت نبرد فرانکلین اعتماد گفت: 8,000 10,000 دانش آموزان بازدید از سایت در هر سال بیشتر در اواخر بهار و اوایل پاییز از Williamson, رادرفورد, دیکسون و Maury شهرستانهای استان است.

“ما در حال درد و رنج همان وضعیت همه است اما من معتقدم که ما را به این آب و طوفان” جاکوبسن گفت. “هنگامی که به پایان می رسد این مردم می خواهید برای دریافت و انجام چیزی. اما آنها نمی خواهد بلافاصله پرواز به یک کشور دیگر و یا به بخش دیگری از ایالات متحده است.

“آنها می تواند گردشگران نزدیک به خانه است.”

کشف پارک از آمریکا یک گوهر پنهان در اتحادیه شهرستان. 100.000 فوت مربع موزه و 50 هکتار پارک میراث قرعه کشی حدود 250000 نفر بازدید کننده در هر سال از جمله 37,500 دانش آموزان با توجه به مدیر عامل اسکات ویلیامز.

بسیاری از بازدید کنندگان از آمدن ممفیس, Nashville, St. Louis, لویی و پدوک, Kentucky. که شامل صدها نفر از, سفرهای, در درجه اول در آوریل و مه. اما ویلیامز خوشبین است که کشف پارک آمریکا و دیگر تنسی نقاط توریستی گزاف گویی خواهد شد و میزبان بازدید کنندگان به ویژه کودکان و نوجوانان به زودی.

“من مشغول به کار بود در گریس لند در ممفیس در سپتامبر. 11, 2001, و من به یاد داشته باشید آنچه که یک آمار گردشگری کسب و کار در زمان پس از آن حملات تروریستی” ویلیامز گفت. “افرادی که کار در موزه حمل و نقل, رستوران ها, هتل ها و دیگر مناطق بخش سفر دشوار هستند.

“من به یاد داشته باشید چگونه می تواند روح رفاقت و خلاقیت افزایش یافت و پس از آن ما با هم بازسازی شده این صنعت است. من باور دارم که دوباره اتفاق خواهد افتاد هنگامی که این عبور می کند.”

چگونه به کمک مالی برای موزه, باغ وحش, سایت های تاریخی

اکثر موزه ها و باغ وحش ها و سایت های تاریخی در تنسی به شدت متکی به فروش بلیط برای کمک های مالی. اما آنها بسته شده و در طول اوج فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. به کمک:

  • اندرو جکسون هرمیتگ: thehermitage.com
  • ممفیس باغ وحش: memphiszoo.org/emergencysupportfund
  • باغ وحش ناکسویل: zooknoxville.org/emergencyfund
  • باغ وحش نشویل در Grassmere: nashvillezoo.org/support
  • ماجراجویی مرکز علوم: adventuresci.org/donate
  • Carnton کشت و زرع کارتر خانه: boft.org/support
  • کشف پارک آمریکا: discoveryparkofamerica.com/give/

رسیدن به آدم جرقه در [email protected] و در توییتر @AdamSparks.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>