تنسی دیگر نیاز ورزشکاران به ثبت نام COVID-19 خطر اذعان فرم

تنسی است و دیگر نیاز ورزشکاران به امضای COVID-19 خطر اذعان فرم که در آن ورزشکاران خواسته شد به ثبت نام در هنگام بازگشت به دانشگاه در ماه گذشته.

“قصد ما هرگز برای فرم به عنوان یک چشم پوشی از مسئولیت” ورزشی سخنگوی وزارت تام Satkowiak گفت: روز دوشنبه در بیانیه ای به ناکس اخبار. “پس از یک بررسی اخیر ما دیگر درخواست ما دانشجو-ورزشکاران به ثبت نام در آن است. ما همچنان به آموزش ما دانشجو-ورزشکاران در مورد ویروس پیشگیری از رفتار است.”

SEC کمیسر گرگ سنکی خطاب فرم در مصاحبه با HBO “واقعی ورزش است.”

در مورد خواسته UT نیاز ورزشکاران به نشانه آن است که فرم برچسب UT به عنوان یک “اذعان خطر و مسئولیت مشترک,” سنکی گفت: HBO که او می خواهم با تایید UT صدراعظم Donde Plowman که دانشگاه کاهش یافته است که عمل.

“برنامه های ما را از آن احساس مهم به مردم را آگاه از مسئولیت مشترک همه ما,” سنکی گفت: در HBO مصاحبه انجام شده هفته گذشته. “و من فکر می کنم ارائه نوع مناسب از اطلاعات مهم است. اما همانطور که ما یاد گرفته ایم در مورد این نوع از اسناد و مدارک ما به عقب کشیده که از درک یا واقعی مسئولیت قطعه و می خواهید مطمئن شوید که تمرکز بر روی آموزش و پرورش و اطلاعات است.”

بخشهایی از سنکی مصاحبه به اشتراک گذاشته شد توسط HBO با ناکس اخبار به عنوان یک پیش نمایش. مصاحبه خواهد شد در روز سه شنبه قسمت از “ورزش واقعی” (10 p. m. ET, HBO).

تنسی استقبال آن فوتبال و بسکتبال ورزشکاران بازگشت به دانشگاه در ماه ژوئن. به عنوان کسانی که ورزشکاران بازگشت به دانشگاه در میان بیماری همه گیر کوروناویروس آنها تا به حال به ثبت نام در یک پاراگراف, فرم های ارائه شده توسط دانشگاه تنسی گروه پزشکی.

“در حالی که این دانشگاه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به منظور کاهش خطرات دانشجو-ورزشکاران ممکن است قرارداد coronavirus یا بیمار شدن با COVID-19 من درک می کنم که دانشگاه نمی تواند تضمین کند که یک دانش آموز-ورزشکار نمی خواهد قرارداد coronavirus و یا تبدیل شدن به بیماری” فرم اعلام کرد. “من مایل به فرض که خطر است. من هم درک می کنم که من یک مسئولیت مشترک برای کمک به کاهش شانس که من شاگردی ورزشکاران و مربیان و کارکنان نیست قرارداد coronavirus یا بیمار شدن. من مسئولیت مشترک اجتماعی شامل فاصله اغلب شستن دست ضد عفونی تجهیزات ورزشی پس از استفاده از پوشیدن صورت (ماسک) و پیوستن به توصیه های UT پزشکی ورزشی کارکنان و تیم پزشکان است.”

برای ورزشکاران زیر 18 سال بودند که گزارش به دانشگاه, فرم های مورد نیاز امضای پدر یا مادر یا سرپرست.

که COVID-19 شکل سقوط در خط با خطر دیگر اذعان اشکال که در استاندارد وجود دارد مانند خطر ذاتی و ایمنی اشکال تنسی سخنگو گفت ناکس اخبار در ماه ژوئن.

تنسی بود نه تنها در نیاز ورزشکاران به فرم ثبت نام و یا وعده به کروناویروس بیماری همه گیر. میسوری ورزشکاران نشانه تعهد به پیروی از دستورالعمل های خاص برای محافظت در برابر گسترش COVID-19 کلمبیا Missourian گزارش شده است. Ohio State ورزشکاران بودند نیاز به ثبت نام یک دو صفحه اذعان خطر چشم پوشی کلمبوس اعزام شده است.

تنسی آغاز شد استقبال از ورزشکاران در اضافی ورزشی بازگشت به دانشگاه در اوایل این ماه. ورزشکاران تحت آزمایش برای COVID-19 پس از بازگشت به دانشگاه.

هیچ فوتبال ورزشکاران آزمایش مثبت در دور اولیه از تست در ژوئن. دو مرد بازیکنان بسکتبال آزمایش مثبت در ماه ژوئن.

دور دیگری از تست در جولای تبدیل شده تا مثبت آزمون در سراسر چندین ورزشی, UT هفته گذشته اعلام کرد. ورزشکاران فوتبال در میان مثبت آزمایش این ماه اما معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازیکنان تست مثبت است. اگر چه UT تصمیم گرفتند برای شفافیت با آن خرداد نتایج آزمون را کاهش مشخص در هفته گذشته چگونه بسیاری از ورزشکاران تست مثبت یا که از آن ورزش مثبت آزمون ریشه.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>