تنسی مقامات اختیارات به پیاده سازی ماسک مورد نیاز پس از لی نشانه منظور

رژیم صهیونیستی. بیل لی اعطا اقتدار جمعه به شهرداران در سال 89 شهرستان در تنسی به موضوع خود ماسک صورت حکم به عنوان COVID-19 مورد افزایش سطح ایالت. این حرکت به دنبال یک رکورد روز بیش از روز رشد پس از دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش 1,822 موارد جدید.

شش شهرستان به صورت محلی اجرا ادارات بهداشت — سالیوان, Knox, Hamilton, Davidson, زن و شوهر, Shelby — در حال حاضر با اقتدار به موضوع ماسک حکم به عنوان مورد نیاز است.

“در حالی که ما پر جمعیت مناطق شهری همچنان به بالاترین COVID-19 مورد نرخ ما دولت های محلی ابراز نیاز به انعطاف پذیری بیشتری در پرداختن به افزایش موارد که شامل تنظیم قوی تر از انتظارات در اطراف ماسک” لی گفت: در انتشار اخبار. “این هدف رویکرد تضمین ما حفاظت از هر دو زندگی و معیشت و با خیال راحت نگه داشتن اقتصاد ما باز در تنسی است. ما را تشویق هر Tennessean در سراسر کشور به استفاده از صورت پوشش یا ماسک, مطمئن شوید که به لحاظ اجتماعی فاصله و دستهای.”

پس از Davidson County صادر ماسک مورد نیاز در روز دوشنبه و بزرگتر دیگر استان ها به زودی به دنبال مقامات در جوامع کوچکتر در سراسر کشور آغاز شد به گزارش ساکنان خود را خواستار شدند و سوالات در مورد پتانسیل داد.

شهرداران’ دفاتر در شهرستان رادرفورد از جمله آنها بودند.

رادرفورد یکی از 89 شهرستان در تنسی که سقوط تحت نظارت وزارت بهداشت. شش سایر استان ها باید ادارات بهداشت که تحت عمل محلی دستورالعمل اما همکاری نزدیک با دولت است.

سه شهرداران در شهرستان رادرفورد حزبی — شهرستان, شهردار, لایحه Ketron, Murfreesboro شهردار شین مک فارلند و لا Vergne شهردار جیسون کول — همه نشان داد در آن زمان که لی به احتمال زیاد دسترسی به اطلاعات آنها نیست و باید به او اعتماد به بهترین تصمیم.

“من به شدت حمایت ایستاده فرماندار تصمیم” Ketron روز سه شنبه گفت. “او بیشتر مشاوران در اطراف او کسانی که واجد شرایط هستند به این تصمیم.”

روز بعد لی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در دفتر کار خود شد درخواست از مقامات محلی در سراسر کشور برای برخی از روشن شدن در قدرت آنها برای به اجرا درآوردن ماسک سفارشات.

“ما در حال کاوش در موثر ترین راه برای ایجاد این امکان برای بررسی قدرت اجرای ماسک مورد نیاز در آن جوامع با بالاترین سطح از موارد” لی گفت. “ما باید یک قطعنامه در این سوال امیدوارم خیلی زود است.”

مقامات محلی شده است در مبارزه با توانایی های خود برای اعمال محدودیت در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 پس از آن اولین روز در دولت است.

ماه گذشته Wilson County شهردار Randall هوتو سعی کردم به پوشیدن ماسک یک نیاز در جامعه خود را پس از افزایش موارد وجود دارد.

اما ساعت پس از صدور دستور هوتو بود مجبور به جمع و جور کردن نیاز به “به شدت تشویق” پس از قدرت خود برای اجرای چنین دستوری به یک مسئله تبدیل شد.

“ما می خواهیم مردم برای در امان ماندن آنها از سرگیری فعالیت” هوتو گفت. “ما نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک هنگامی که در عمومی. ما از همه کسب و کار به این را خیلی جدی به نگه داشتن مشتریان خود و کارکنان امن توسط اندیشند تعداد زیادی از مردم در منطقه کسب و کار و نیاز به ماسک در فروشگاه ها و کسب و کار.”

کروناویروس در تنسی: در اینجا آخرین coronavirus نقشه و نمودار و اعداد در تنسی

سابقه و رکورد بعد: تنسی گزارش یکی دیگر از تک بعد ثبت افزایش coronavirus موارد

چگونه COVID-19 در حال گسترش است: در شرق تنسی coronavirus به سرعت در حال گسترش به ساکنان مسن

کروناویروس در تنسی, شهرستان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>