تنسی مجوز برای TVA خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در بول رون در Claxton بازدید نظارتی موانع

با Anderson County ساکنان و رهبران در داد و بیداد بیش از خاکستر ذغال سنگ تنظیم کننده دولت در حال حاضر برگزاری یک اجازه Tennessee Valley Authority نیاز به ساخت جدید تخلیه زباله در Claxton, Knox, اخبار یاد کرده است.

تنسی وزارت محیط زیست و حفاظت از سفارش TVA را به نگاه دوم در برنامه های خود را برای 60 هکتار کمپرسی برای خاکستر ذغال سنگ تولید شده در آن گاو اجرای coal-fired power plant. خاکستر ذغال سنگ است و حاصل از سوختن زغال سنگ است که شامل یک سمی خورش از مواد شیمیایی و فلزات سنگین و مواد رادیو اکتیو.

این TDEC فرمان می آید پس از ماه از شکایت جامعه در مورد زغال سنگ خاکستر آلودگی و فشار توسط Anderson County رهبران به استفاده دولت قانون برای جلوگیری از پیشنهاد جدید تخلیه زباله.

TVA سخنگوی اسکات بروکس گفت: ابزار است “انجام یک محاسبه دقیق” چقدر خاکستر ذغال سنگ اتلاف فضای ذخیره سازی آن در حال حاضر و در آینده نیاز خواهد شد.

“این مهم است که بدانید که هیچ تصمیم گیری ساخته شده است در مورد بسته شدن برنامه های در گاو ما اجرا فسیلی گیاه از جمله اگر ساخت یک جدید دفن زباله لازم است” این بیانیه می خواند. “تحت نظارت TDEC ما در حال انجام یک مطالعه جامع از گاو اجرای سایت و نتایج حاصل از این مطالعه کمک خواهد کرد که تعیین آینده تصمیم گیری.

“ما در حال ادامه با TDEC فرایند اجازه — حتی اگر ما ممکن است نیاز به دفن زباله — چون ما باید برنامه برای هر سناریوی بالقوه.”

TVA اعلام کرد در اوایل سال گذشته آن را تعطیل Bull اجرا شده توسط 2023 و برنامه ریزی برای ترک حداقل 5 میلیون تن زغال سنگ خاکستر در اموال مرز, عمومی آبراه از جمله پرچ رودخانه.

TVA رهبران باید گفت: بارها و بارها در انجمن های عمومی ابزار نیست و قصد استفاده از آن و به اندازه کافی فضا در آن زمان افسردگی به رسیدگی هر چه زباله Bull Run را تولید می کند از طریق بسته شدن آن است.

اما این ابزار همچنان به فشار برای TDEC را تصویب نرخ جدید زغال سنگ خاکستر روگرفت.

ساکنان نشان داد تا در TDEC مرجع تخصصی و Anderson County جلسات کمیسیون ها توسط ده ها تن به مخالفت با جدید تخلیه و مطبوعات برای پاسخ تهدید را دارا فعلی زغال سنگ خاکستر افسردگی مطرح به هوا و آب و خاک است.

TDEC اسکات هال گفت: مالیات بر ارزش افزوده در یک نامه به دست آمده توسط ناکس خبری که نگرانی های ابراز شده توسط ساکنان قانونی بودند و نیاز به تحقیقات بیشتر توسط ابزار.

او گفت: اجازه TVA نیاز به نقل مکان 3,500 پا از Worthington شعبه نهر به ساخت آن جدید کمپرسی در حال حاضر در خود نگه دارد.

“TDEC است که درخواست آن را دارا ارائه بیشتر اطلاعات فعلی مربوط به دوره برنامه ریزی شده از ادامه عملیات گاو اجرای تاسیسات” هال نوشت.

TDEC: به ما بگویید بیشتر

TVA برای چندین دهه مخفی نگه داشته خطرات ناشی از خاکستر ذغال سنگ گفتن ساکنان به عنوان دور برگشت به عنوان دهه 1960 آن را صرف مزاحمت “گرد و غبار” بدون خطرناک تر از خاک, مداوم, Knox, اخبار تحقیق نشان داده است.

ناکس اخبار سال گذشته نشان داد را دارا شناخته شده است از سال 1980s آن خاکستر ذغال سنگ حاوی مواد رادیو اکتیو از جمله رادیوم-226 در سطح در نظر گرفته ناامن به نفس و کشت از دیگر سرطان زا و سموم.

TDEC که تنظیم زغال سنگ خاکستر زباله نزدیک به پنج سال پیش دستور داد مالیات بر ارزش افزوده به بررسی آن خاکستر ذغال سنگ افسردگی و افشای چقدر از آن هدر فروشگاه ها چگونه و در کجا ذخیره شده است و اینکه آیا هر یک از افسردگی آلوده و آب و هوا یا خاک.

تحقیقات نشان می دهد: ما در معرض سمی خاکستر ذغال سنگ و گاز دودکش در TVA گیاهان کارگران می گویند

که نظم آمد و پس از خاکستر ذغال سنگ گودال در TVA را کینگستون coal-fired power plant در Roane County پاره در سال 2008 خارج می گردند 7.3 میلیون تن زباله در سراسر 300 هکتار و به اموری رودخانه.

TVA هنوز نشده ساخته شده و یافته های آن است.

TDEC در حال حاضر می گوید که می خواهد برای دیدن TVA یافته است برای گاو اجرای گیاه قبل از صدور ابزار یک مجوز برای خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در Claxton.

“به روز شده در تجزیه و تحلیل باید نشان دهد که چرا را دارا نمی تواند جلوگیری یا به حداقل رساندن جریان اثرات خود را بر اساس زمان خاکستر دفع نیازهای” در این نامه می گوید.

در میان اطلاعات TDEC در حال حاضر می خواهد:

  • “حجم از خاکستر زباله” مالیات بر ارزش افزوده ممکن است نیاز به حفاری تا از آلوده افسردگی در بول رون و نقل مکان جدید در روگرفت.
  • این “پیشنهاد دفع روش برای هر پرواز خاکستر زباله” در بول رون از طریق بسته شدن کارخانه.
  • یک “تحلیل حداقل با محیط زیست تاثیرگذار جایگزین” برای خاکستر ذغال سنگ زباله در بول رون.

“TDEC … نمی توانند قطعی بررسی (اجازه) نرم افزار یا ارائه مجوز برای این اثرات به عنوان اصل پیشنهادی بدون اطلاعات اضافی از جمله یک به روز شده در تظاهرات از عدم عملی جایگزین برای جلوگیری و به حداقل رساندن اثرات هنگامی که نیازهای خاص و توجیهی برای این پروژه شناخته شده” نامه متحده است.

اندرسون: بیشتر خاکستر ذغال سنگ

Anderson County رهبران ماه گذشته به دنبال به استناد جکسون قانون یک قانون دولت است که نیاز به محلی دولتی تصویب هر گونه جدید محل دفن زباله در درون یک دولت محلی ارائه کرد.

هر دو را دارا و TDEC دستیار کمیسر چاک سر اصرار داشت که در آن جلسه قانون صدق نمی کند به مالیات بر ارزش افزوده و آن را بیش از نیم دوجین زغال سنگ خاکستر افسردگی پراکنده در سراسر کشور.

TVA و TDEC ادعا را دارا زغال سنگ خاکستر افسردگی “خصوصی” و بنابراین معاف.

شهرستان کمیسر کاترین Denenberg همچنین برنده تصویب کمیسیون به درخواست دولت Rep. جان Ragan جمهوریخواه از اندرسون به حمایت از لایحه ای برای تغییر جکسون قانون شامل خصوصی محل های دفن زباله که فروشگاه مواد سمی شناخته شده به عنوان “ویژه ضایعات” در TDEC نظارتی زبان.

وحدت میان رهبران: اوک ریج رهبران پیوستن به مبارزه علیه جدید خاکستر ذغال سنگ کمپرسی در TVA را Bull Run گیاه

TDEC گفت: در نامه ای به Ragan به دست آمده توسط Knox, اخبار, است که تنظیم کننده های نگران “صنعت” پاسخ به تغییر. یک سخنگوی این سازمان گفت: TDEC هیچ موضع گیری به پیشنهاد. Ragan توافق نیست به حمایت از آن است.

از سال 2008 خاکستر ذغال سنگ نشت — بزرگترین کشور — 47 کینگستون فاجعه پاک کردن کارگران کشته و صدها بیمار هستند با توجه به شمارش ساخته شده از پرونده های دادگاه با ناکس اخبار. آنها را سرزنش خاکستر ذغال سنگ برای قرار گرفتن در معرض بیماری خود را.

مداوم پروب: اخبار نگهبان را جیمی Satterfield برنده اسکریپس هوارد جایزه برای خاکستر ذغال سنگ داستان

دستياران شکایت از سرطان ها و دیگر بیماری های وابسته به زغال سنگ خاکستر قرار گرفتن در معرض به تازگی به رهبری متحده از جمله کارولینای شمالی و ویرجینیا برای شروع سفارش, نرم افزار برای حذف خاکستر ذغال سنگ از ناامن چاله ها و محل های دفن زباله و تمیز کردن آلودگی پشت سر گذاشت.

تنسی دفتر تحقیقات در حال حاضر راه اندازی یک پرونده جنایی به درمان کینگستون خاکستر ذغال سنگ امداد رسانی کارگران است.

یک هیئت منصفه فدرال در ماه نوامبر 2018 حکومت در حمایت از کارگران که متهم را دارا پیمانکار Jacobs Engineering, Inc. از انکار آنها دنده محافظ مناسب و گمراه کننده آنها در مورد خطرات ناشی از خاکستر ذغال سنگ. کارگران باید ثابت کند — در یک سری از محاکمه جداگانه — که زغال سنگ خاکستر ناشی از قرار گرفتن در معرض بیماری خود را قبل از آنها می تواند به دنبال خسارت پولی یا پول برای مراقبت های پزشکی. Jacobs تکذیب تخلف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>