تنسی, زندان, زندانی می میرد بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus

یک زندانی در تنسی خانه ترنر در زندان کری درگذشت بعد از اینکه تشخیص داده coronavirus مارک این دولت برای اولین بار گزارش مرگ یک زندانی فرد مبتلا به این بیماری است.

67 سال است که هویت نشده منتشر شده است, گرفته شده است به یک بیمارستان محلی مارس 25 برای ارزیابی و درگذشت در 1:20 صبح جمعه با توجه به این بخش از اصلاح.

مرد آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که در بیمارستان است. علت دقیق مرگ است که هنوز هم در انتظار رسمی تعیین از معاینات پزشکی.

در حال حاضر شش دیگر تنسی زندانیان که آزمایش مثبت برای COVID-19 بستری هستند یکی در بیماری جدی به عنوان coronavirus منجر به شیوع زیادی در خانه و دیگر زندانها.

شیوع کروناویروس نیز شناسایی شده در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده غرب تادیبی پیچیده و Turney مرکز مجتمع صنعتی.

همه تنسی زندانیان و اصلاح کارکنان خواهد شد تست شده برای coronavirus این هفته به عنوان بخشی از یک گسترده ابتکار برای کاهش گسترش این ویروس در میان چندین عظیم زندان شیوع بیماری در دولت رژیم صهیونیستی است. بیل لی روز جمعه اعلام کرد.

دفتر والی گفت: در هفته گذشته بیش از نیمی از زندانیان و کارکنان آزمایش در خانه ترنر مرکز تادیبی آزمایش مثبت برای ویروس.

از 2,725 مجموع آزمون های داده شده در تاسیسات این هفته حداقل 1,349 آمد مثبت با توجه به CoreCivic ملی شرکت های خصوصی اجرا می شود که خانه ترنر.

که نشانه سومین زندان شیوع گزارش شده در کشور بر اساس اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز.

CoreCivic گزارش هفته گذشته که فقط دو نفر از این زندانیان که تست مثبت در زندان نشان داد علائم و هر دو در بیمارستان بستری است.

خود را سخنگوی آماندا Gilchrist نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا مرحوم زندانی شد یکی از دو گزارش در بیمارستان بستری و یا چگونه بسیاری از خانه زندانیان در حال حاضر در بیمارستان با ویروس. CoreCivic نیز کاهش یافته است به لازمه 67 ساله اهل بیت در ابتدا انتقال به بیمارستان در اواخر ماه آوریل است.

در یک بیانیه Gilchrist گفت: شرکت “عمیقا غمگین” به گزارش زندانی مرگ و کالبد شکافی درخواست شده است.

“ما تا به حال شده است در تماس نزدیک با دولت ما شریک تنسی بخش از اصلاح در مورد سلامت زندانی و بلافاصله به اطلاع آنها از فرد عبور” Gilchrist گفت. “کالبد شکافی درخواست شده است. ما برای گسترش همدردی قلبی به این فرد عزیزان.”

TDOC روز جمعه اعلام کرد که فقط 2 درصد از زندانیان بودند که مشخص می شود مبتلا به کروناویروس نشان داده است علائم.

برگرد. جینی الکساندر مدیر بدون استثنا زندان جمعی روز سه شنبه گفت که او در تماس با خانواده از تنسی زندانیان و “آنها وحشت زده در حال حاضر” را به عنوان آنها در صورت عدم ارتباط با مسئولان زندان در مورد شرایط داخل امکانات.

“متاسفانه ما می دانیم این است که نمی تواند گذشته مرگ” الکساندر گفت.

“این تصور که 98 درصد از زندانیان علامتی کاملا پوچ و آنها احتمالا نمی توانید انتظار عمومی به این باور است.”

الکساندر گفت: تعدادی از زندانیان شده اند و تمایلی به گزارش علائم و معلوم نیست در چه شرایطی خواهد بود اگر آنها جدا نگران اموال خود را به سرقت رفته بود پس از بازگشت و نامشخص اگر آن را به معنی از دست دادن خود را در زندان ،

این است که در حال توسعه داستان.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>