تنسی زندان شد ‘بمب ساعتی تیک تاک’ پیش از COVID-19

تنسی زندان نبودند آماده برای COVID-19.

به عنوان coronavirus همچنان به رفت و برگشت از طریق تنسی, زندان, سیستم, نفوذ, بسیاری از امکانات در سراسر کشور حداقل چهار نفر کشته شده اند و ترس و نگرانی دولت از زندانیان و خانواده های آنها نصب شده است.

اگر چه coronavirus تنها به تازگی وارد شرایط در تنسی زندانها موجب وحشت و ترس و مرگ به عنوان ویروس منفجر شد و در میان زندانیان با دو دولت زندانها نقاط فرود میان این کشور بزرگترین coronavirus خوشه.

هر دو تنسی گروه اصلاح و خصوصی زندان شرکت CoreCivic که مدیریت چهار زندان امکانات در تنسی در زمان بتن گام برای کاهش گسترش ویروس به عنوان اطلاعات در مورد COVID-19 بزرگ شد اما هیچ چیز مانع عظیم خوشه ویروس.

و از طریق آن همه خانواده ها نگران دائما به عزیزان خود را متصل به هواکش درگذشت بدون هشدار.

مصاحبه با 11 نفر از جمله اعضای خانواده و کارکنان سابق و همچنین به عنوان یک بررسی دقیق ممیزی و ارزیابی مداوم از زندان’ پاسخ به همه گیر رنگ یک عکس از یک سیستم زندان های آمادگی برای رسیدگی به شیوع آن گسترش ویروس مرگبار “مانند آتش سوزی.”

در هر مکالمه یک نقطه مطرح شد: هیچ کس حتی کمی تعجب است که این ویروس شایع زد طریق زندان. انتظار می رفت آنها گفت: چیزی آنها را دیده ام بارها و بارها به شیوع بیماری آنفولانزا و هپاتیت C بیمار کسانی که زندانی.

یکی از اعضای خانواده به نام تنسی سیستم زندان “یک بمب ساعتی.”

مشکلات خال خال ماه پیش

بسیار مهم ممیزی منتشر شده در ژانویه ناودان تنسی گروه اصلاح رهبری پس از آن شناسایی بیش از یک دوجین سیاست نقض در آژانس.

ممیزی نظارت دولت حسابرسی یافت تنسی زندانها و سنن و مرگ اطلاعات نادرست بررسی اتهامات سوء استفاده جنسی و موفق به دیدار با نیروی انسانی مورد نیاز سطوح. مناطق بحرانی برای بهبود نیز شامل مراقبت های بهداشتی.

حسابرسان به نام برای تغییرات گسترده به سیاست و پروتکل در گروه.

یک محل پرچم اغلب در حسابرسی به عنوان شکست برای دیدار با سیاست تقریبا بر روی هر معیار بود خانه ترنر مرکز تادیبی مدیریت خصوصی, زندان, شرکت CoreCivic.

“از شروع COVID-19 گیر ما TDOC-قرارداد تسهیلات گرفته اند مثبت و اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با گسترش coronavirus و به دنبال ترین زمان هدایت از پزشکی و کارشناسان صنعت در بهترین شیوه ها و توصیه هایی برای ایمن عملیات” آماندا Gilchrist, مدیر امور عمومی در CoreCivic گفت: در یک ایمیل. “ما شیوه تکامل یافته و تغییر به عنوان CDC راهنمایی و توصیه ها در طول زمان تکامل یافته و ما به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد این رمان coronavirus.”

این ویروس شروع به حرکت در تنسی فقط دو ماه پس از ممیزی و ممکن است نیمی از کسانی که زندانی در خانه آزمایش مثبت برای این ویروس و سه زندانی قرار دارد و در آنجا درگذشت.

اگر چه میزان عفونت نامتناسب به بقیه دولت تعداد مرگ و میر در سیستم زندان ها کم شده.

همانطور که از ژوئن 30 تنسی وزارت بهداشت گزارش کرده است 43,509 مجموع موارد موثر بر حدود 0.6 درصد از 6.8 میلیون نفر زندگی می کنند که در دولت به عنوان شمارش توسط اداره آمار ایالات متحده. از کسانی که دولت گزارش 604 فوت کرده اند و یا 1.4 درصد از کسانی که تست مثبت است.

در زندانها تقریبا تمام زندانیان تست شده اند حداقل یک بار برای coronavirus و 14 درصد از کسانی که آزمون را دوباره مثبت است. با توجه به داده ها از سازمان چهار مرگ و میر تا کنون تنها 0.1 درصد از کسانی که تست مثبت است.

شیوع COVID-19 در زندان ایالتی چراغ خانه شهرستان به بالاترین سرانه coronavirus عفونت رای دادن در این کشور تا اواسط ماه مه.

و داستان از داخل سیستم شروع به نشت.

Yolanda Frierson Crutcher صحبت کرد و به پدرش فریمن Frierson, “صادقانه” با تلفن در هر هفته. تا زمانی که او را نمی شنوند و از پدر او بود که زندانی در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده او می دانست که چیزی با من بود.

سپس یک پرستار messaged او در Facebook و او یاد گرفته که چرا پدر او نشده بود زنگ زد: او در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در همسایه شهرستان است.

Crutcher ساخته شده بازحمت حرکت کردن از نشویل به شرق تنسی به دیدار پدر در بستر مرگ بود. Frierson بود که 78 بود در ونتیلاتور و بی توجه. او در نهایت تصمیم به ایست قلبی حداقل سه بار و بارها و بارها احیا قبل از او درگذشت.

“آن رفت به جهنم در یک handbasket واقعی سریع” Crutcher گفت.

اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست

اولین مورد از COVID-19 در کشور گزارش شد در Williamson County در 5 مارس.

TDOC نمی شروع به تست زندانیان برای این ویروس تا یک ماه بعد با اولین مورد مثبت گزارش 6 آوریل.

همانطور که از 24 ژوئن بیش از 4000 زندانی در سراسر سیستم در یک نقطه تست مثبت برای این ویروس پس از دور تست و مجدد در نهایت به هر مرکز. نزدیک به 100 کارکنان نیز آزمایش مثبت است.

اما حتی قبل از همه گیر اجتناب از یک بیماری در یک تنسی زندان غیر ممکن بود.

اکثر زندانها در ظرفیت کامل کار ساخت شلوغ ساختمان و عدم توانایی برای فرار از افراد حتی زمانی که یک بیماری عفونی است که در بازی.

در حالی که زندانی رحیم Buford قرارداد آنفولانزا حداقل سه بار. زمانی که یک زندانی مریض شدم آن زمان تنها چند روز قبل از تشدید بیماری از یک فرد به کل غلاف او به یاد می آورد.

Buford بود که قبلا زندانی برای بیش از دو دهه و صرف زمان در هفت ایالت زندان. او در حال حاضر یک مدافع به صورت بی سابقه Voices توسعه.

حتی به عنوان خانه ترنر یکی از بدترین نقاط داغ در کشور تنسی قرار گرفت به عنوان یکی از بهترین ایالت برای پاسخ به همه گیر توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و زندان ابتکار سیاست.

اما دولت هنوز هم به دست آورده D-منهای درجه.

“با وجود اطلاعات شفاف و خواستار اقدام دولت و پاسخ در بازه زمانی از آشفته یا بی اثر فقط callously وجود ندارد. داده ها در این گزارش نشان می دهد که هیچ دولتی به اندازه کافی انجام داده و همه کشورهای موفق به اجرای منسجم سیستم گسترده پاسخ به محافظت و صرفه جویی در زندگی” خود گزارش منتشر شده در ماه ژوئن در بر داشت.

مثبت, منفی, موارد, قرار با هم

اکثر زندانیان hot. سلول ها در TDOC و CoreCivic امکانات به طور یکسان در حدود 13 فوت 7. که در اتاق کوچک خانه دو تختخواب های دو نفر و وسایل خود را.

زمان TDOC شروع به جرم تست زندانیان هزاران نفر از نتایج مثبت روشن ساخته است که این ویروس در حال اجرا شایع در سراسر زندانها و آن خواهد بود دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای جداسازی زندانیان.

خانواده های کسانی که زندانی گفت: عزیزان خود مجبور شدند برای ماندن در سلول با زندانیان بیمار به دلیل وجود دارد در هیچ کجای دیگر آنها را به رفتن باعث سالم زندانیان به آلوده شدن با کوروناویروس.

“همه زندانیان که تست مثبت و بدون علامت دریافت روزانه پزشکی نظارت و ارزیابی سلامت. زندانیان که بدون علامت خواهد بود و نظارت در امکانات خود و در انزوا قرار دارد در حالی که تیم پزشکی بررسی روزانه برای علائم” TDOC سخنگوی Dorinda کارتر گفت: در یک ایمیل.

کسانی که تست مثبت و تبدیل به علامت ممکن است درمان در محل و یا در بیمارستان های محلی, او گفت:. در مورد یک بیمارستان محلی تبدیل شدن به غرق TDOC یک جایگزین بیمارستان تسهیلات و همچنین به عنوان منطقه ای با امکانات مناسب و تجهیزات پزشکی برای مراقبت از کسانی که نیاز به حمایت های تنفسی کارتر گفت.

وقتی پرسید که آیا منفی-تست زندانیان باقی مانده قرار دارد با مثبت-تست آنهایی که کارتر تنها گفت: تمام زندانیان تحت نظارت علائم.

در یک مصاحبه تلفنی از Atlanta, گلوریا مان گفت: Tennessean که برادرزاده او بود اعطا آزادی مشروط در ماه اوت اما او تاریخ انتشار شد, بارها و بارها روشن. او مجبور شد او گفت: به ماندن در سلول با مردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در Bledsoe شهرستان تادیبی پیچیده در Pikeville.

برادرزاده او به آسم مبتلا بود و در معرض خطر به دلیل زمینه مشکلات تنفسی, او گفت:. او آزمایش منفی برای coronavirus اما پس از زندگی با بیمار خود از همبندان او در نهایت آزمایش مثبت مان گفت.

پس از مصاحبه مان برادرزاده منتشر شده در آزادی مشروط.

Coronavirus نیست اولین بیماری شایع اجرا از طریق سیستم.

Tennessean گزارش در سال 2016 در بر داشت هزاران نفر از زندانیان شناخته شده به هپاتيت C دریافت نکرده بودند و درمان و بیش از هزاران رفت و تست نشده. در پی آن گزارش قانونگذاران خواستار شفافیت بیشتر و زندانیان واصل طرح دعوی در دادگاه. یک قاضی در نهایت حکومت در برابر آن در ماه اکتبر.

تعدادی از عفونت هپاتيت C در ادامه به افزایش است — در سال 2016 Tennessean تحقیقات نشان داد 3,487 زندانیان شناخته شده مبتلا به هپاتیت C. با توجه به وزارت امور خارجه از اصلاح آخرین اطلاعات از ماه ژوئن سال 2018 بیش از 4,600 زندانیان در آن امکانات متنوع تا به حال هپاتیت C.

دسترسی به ماسک های تمیز کردن وسایل

در ماه مارس زندانیان در دو TDOC امکانات شروع به ساخت دنده محافظ برای اولین پاسخ دهندگان سازمان های اجرای قانون و کارکنان دولت است. همانطور که از ژوئن 19, آنها ساخته شده 231,563 پارچه ماسک 20,089 Tyvek لباس و 120,000 صورت سپر با توجه به یک گزارش از TDOC.

ابتدا در اواسط ماه آوریل زندانیان خود بودند ارائه شده با پارچه ماسک در اطراف آن زمان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شروع به توصیه آنها برای استفاده عمومی. قبل از آن اعضای خانواده گفت: زندانیان سعی کردم به استفاده از T-پیراهن یا لباس به پوشش چهره خود را.

در حال حاضر زندانیان باید پوشیدن پوشش صورت در هر زمان آنها در خارج از سلول های کارتر گفت. پوشش صورت نیاز برای کارکنان و زندانیان در حال انتظار برای پوشیدن یک ماسک صورت در هر زمان آنها در خارج از مربوطه خود را مسکن در CoreCivic امکانات این شرکت اعلام کرد.

هر زندانی در TDOC امکانات داده شده سه پارچه ماسک که جایگزین یک بار ماهانه کارتر گفت. CoreCivic تایید زندانیان در امکانات آن را نیز دریافت کرده که می تواند متمرکز.

زندانیان می توانید ماسک را با آب و صابون, او گفت:. همانطور که از ژوئن 15, 93,000 ماسک شده بود توزیع شده در سراسر سیستم زندان کارتر گزارش شده است.

اگر چه افزایش پاکیزگی توصیه شده توسط مقامات بهداشتی و CDC بسیاری از زندانیان’ خانواده گفت: زندانیان اجازه داده شد به حمام تنها دو بار در هفته و نیست با توجه به دسترسی به تمیز کردن تجهیزات.

کارتر گفت TDOC رسمی برنامه زود برای اطمینان از تمیز کردن و ضد عفونی از بالا لمسی مناطق چندین بار در هر روز که شامل:

  • استفاده از 10:1 محلول سفید کننده و یا دیگر “coronavirus موثر میکرب کش”
  • تمرکز بر بالا لمسی مناطق و فضاهای کاری مشترک
  • بالا لمسی مناطق شامل فضاهای کاری مشترک, توالت, صندلی, نور, سوئیچ, دستگیره درب, دست, ریل, تلفن, و غیره.

“TDOC حفظ عملیات اضطراری طرح/تداوم عملیات برنامه ریزی برای انواع حوادث اضطراری و اجرا یک سری از این به عنوان وضعیت توسعه یافته است. ما همچنین حفظ ارتباط مستمر با وزارت بهداشت قرارداد ما همکاران و دیگر دولت اسناد ارزیابی پتانسیل تحولات و تغییرات عملیاتی,” کارتر گفت.

CoreCivic تایید امکانات آن را “کافی تامین” برای حمایت از تشدید تمیز کردن شیوه های.

خیلی دیر به خداحافظی

زمانی که رونی جانسون یک خانه ترنر زندانی تشخیص داده شد با coronavirus خود علائم آنقدر شدید او منتقل شد به بیمارستان برای درمان است. شرایط او بدتر شد تا زمانی که او نمی تواند نفس خود را و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

زمانی که آگاهی او از دست داده و تضعیف به کما لیندزی نیل دریافت تماس است که برادر او بود teetering در لبه مرگ است.

او به نام او از طریق FaceTime تماس تصویری مشاهده ناخودآگاه خود بدن است. چشمان خود را بسته بودند. یک دستگاه در زمان تنفس برای او. آن را خیلی دیر شده بود, او گفت:.

Johnson, 67, درگذشت مارس 4.

جانسون تا به حال خدمت در زندانها قبل از نیل گفت و او تا به حال تایید شده برای آزادی مشروط و انتظار خود را از تاریخ انتشار. او گفت: زمانی که او آموخته است که او می خواهم خدمت در خانه او بود عمیقا نگران او نمی خواهد آن را زنده.

او این کار را نکرد.

رسیدن به Brinley Hineman در [email protected] و در توییتر @brinleyhineman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>