تنسی پروژه $10.1 M کاهش دو و میدانی درآمد برای 2020-21 سال مالی

تنسی ورزشی بخش بودجه برای $10.1 میلیون کاهش در درآمد برای 2020-21 سال مالی نسبت به بودجه خود را برای سال گذشته با توجه به دستور کار مواد برای این هفته UT هیئت امنا جلسات.

پیش بینی شیب در درآمد است که انتظار می رود با توجه به انشعابات coronavirus بیماری همه گیر. این بخش را در بودجه نشان می دهد که تنسی انتظار یک فصل فوتبال اتفاق می افتد و آن را پیش بینی داشتن طرفداران در غرفه البته کمتر از فصل گذشته.

متعادل بودجه پروژه های $129.5 میلیون دلار در درآمد و هزینه. بودجه تعیین شد به ارائه هنگامی که هیئت مدیره تشکیل پنج شنبه و جمعه.

قبلی سال مالی بودجه پیش بینی شده $139.6 میلیون دلار در درآمد و هزینه. ارقام مالی برای چه ورزشی بخش لجر به پایان رسید برای 2019-20 سال مالی هنوز در دسترس نیست.

در 2018-19 جدید ترین سال برای آن آمار و ارقام در دسترس هستند تنسی به پایان رسید با $143.8 میلیون دلار در درآمد و 143 میلیون در هزینه.

دستور کار جلسه مواد اشاره کرد که کاهش در پیش بینی درآمد است “با توجه به عدم اطمینان در مورد حضور بیش از چند ماه آینده.”

بودجه پروژه های $29.8 میلیون بلیط درآمد برای همه, ورزش, کردن از آن پیش بینی بلیط درآمد حاصل از $37 میلیون قبلی برای سال مالی.

در طول 2018-19 سال مالی تنسی تولید $36.2 میلیون بلیط درآمد.

در حالی که برخی از مدارس خارج از SEC اعلام کرده اند برنامه ای برای محدود کردن حضور در بازی های فوتبال در این فصل به دلیل همه گیر جلد دو و میدانی مدیر فیلیپ Fulmer گفته است که دانشگاه تهران در نظر دارد تا بدون محدودیت ظرفیت در Neyland ورزشگاه. اما احتمالا هنوز چند هفته دور از رسمی تصمیم گیری در هر یک ظرفیت بالقوه محدودیت.

“ما در حال برنامه ریزی در یک استادیوم پر و پس از آن ما خواهد شد تنظیم از وجود دارد” Fulmer گفت: Nashville ایستگاه رادیویی 104.5-FM در چهارشنبه تکرار آنچه که او گفت: ناکس اخبار در مصاحبه دو هفته پیش.

حتی اگر تنسی تحمیل نمی کند ظرفیت محدودیت های برخی از طرفداران ممکن است را انتخاب کنید به دور ماندن از احتیاط.

بدون رفتن به جزئیات Fulmer گفت ناکس اخبار ورزشی بخش برنامه ریزی برای کاهش هزینه ها در پیش بینی از یک شیب در درآمد اما که این امر با هدف حفظ آن از کاهش تاثیر ورزشکار تجربه.

تنسی دو و میدانی نیز برقرار نیست furloughs پرداخت کاهش و یا اخراج یک هزینه-صرفه جویی در حرکت ساخته شده توسط برخی از دیگر بخش های ورزشی و ادارات.

بودجه خواستار 8.1% هزینه های افزایش ورزشکار کمک حسابداری برای $17.3 میلیون در پیش بینی هزینه های.

“ما نگه داشته و دانش آموز-ورزشکار اولین و تجربه خود را که آیا آن را بر طرف مردان یا زنان به طرف ما مطمئن ساخته شده به بهترین توانایی های ما است که ما را نگه داشته ام تجربه خود را در خط مقدم از آنچه ما در حال انجام” Fulmer گفت ناکس اخبار در ژوئن 12.

“در حال حاضر وجود دارد همیشه مناطقی که شما نیاز به مطمئن شوید که شما در به دنبال ؟ کاملا. با ویروس ها و برخی از ناشناختهها برای سقوط ما کاملا در تلاش برای محتاطانه با آنچه که ما در حال انجام است.”

یک نگاه دقیق تر در تنسی ورزشی وزارت بینی بودجه

در اینجا این است که چه ورزشی وزارت 2020-21 سال مالی بودجه پروژه های:

درآمد

 • دانشجو دو و میدانی هزینه ها: $1M
 • فروش بلیط: $29.8 M
 • هدیه: $28.2 M
 • دیگر: $70.5 M
 • مجموع: $129.5 M

هزینه های

 • حقوق و مزایا: $50.5 متر
 • سفر: $10.6 متر
 • کمک به دانش آموز: $17.3 M
 • بدهی خدمات انتقال: $M 11.6
 • دیگر نقل و انتقالات: $2.4 M
 • دیگر: $37.1 M
 • مجموع: $129.5 M

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک مشترک فقط متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>