تنسی منتشر شده در برخی نژادی تفکیک COVID-19 موارد به عنوان نگرانی در مورد رشد نابرابری

تنسی مقامات بهداشت شروع به انتشار نژادی اطلاعات در COVID-19 موارد ایالت چهارشنبه به نگرانی در مورد رشد چگونه این ویروس می تواند به طور نامتناسبی هدف قرار دادن جوامع اقلیت. اما با جزئیات در اکثر موارد هنوز هم در انتظار روند سخت به نقطه.

یافته های اولیه نشان می دهد از 4,362 موارد تایید شده در تنسی به عنوان چهارشنبه دولت تا به حال نژادی جزئیات در 1,598 موارد است. از این موارد 26 درصد ساکنان سفید, 7%, سیاه 2% چند نژادی و 0.7% ، شصت و سه درصد از موارد شده اند نه شکسته.

“آنچه واقعا مهم است به یاد داشته باشید زمانی که شما نگاه در این است که هدف ما در اینجا این است که مطمئن شوید که هر Tennessean است بدون در نظر گرفتن نژاد, کد پستی, وضعیت اجتماعی و اقتصادی و یا هر دسته برابر برای تست” تنسی کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لیزا Piercey گفت: در طول یک شنبه جلسه.

مقامات Piercey گفت: در حال تلاش برای شکستن باقی مانده در انتظار موارد توسط نژاد اما هشدار داد که نیز وجود خواهد داشت تعدادی از موارد ناشناخته. در برخی موارد مردم نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد خود مسابقه, او گفت:.

تنسی مقامات بهداشت نیز شروع به شکستن COVID-19 موارد توسط جنسیتی در چهارشنبه گزارش 52 درصد از موارد در میان زنان و 46 درصد مردان است. COVID-19 اطلاعات کلی شده است متناقض ایالت با یک زمان تاخیر بین تست در مقابل آنچه مقامات بهداشتی دولت گزارش اطلاعات.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت این است که جمع آوری نژادی اطلاعات ارائه شده توسط متحده است. برخی از آن داده شده است تکمیل و برخی هنوز رتبهدهی نشده است را مشاهده کنید. آژانس در حال انتظار برای کسب اطلاعات بیشتر قبل از آن کامپایل آن است اما انتظار می رود به انتشار نژادی اطلاعات در مورد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان.

با انتشار آمار چهار شنبه, تنسی می پیوندد فقط تعداد انگشت شماری از کشورهای که منتشر مشابه نژادی اطلاعات از جمله ایلینوی, لوئیزیانا, میشیگان, New Jersey, و, North Carolina.

داده ها در جای دیگر نشان داده است یک نگاه اجمالی در disproportional موارد در جوامع است. ساکنان سیاه که 32 درصد از لوئیزیانا جمعیت ساخته شده تا 70 درصد از 512 مرگ و میر در کشور در روز دوشنبه.

در میلواکی 26 درصد از جمعیت سیاه است اما ساکنان سیاه ساخته شده که تقریبا نیمی از 945 موارد و 81 درصد از آن 27 مرگ و میر ناشی از جمعه.

روشن شود سیاه پوستان و سایر اقلیت هستند بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. بلکه بسیاری از زمینه شرایط سلامت و بهداشت و درمان نابرابری عوامل کلیدی در نامتجانس تاثیر است.

ساکنان سیاه ممکن است در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس زیرا بسیاری از تمایل رنج می برند از شرایط بهداشتی اساسی از جمله آسم و دیابت است.

و گروه کر در حال رشد از پزشکان و حمایت از گروه هایی که به نام برای افشای نژادی اطلاعات در سراسر کشور نیز نگران است که اقلیت نیستند از دریافت اطلاعات کافی در مورد بیماری و یا دسترسی به تست به خصوص با موانع زبان برای جوامع مهاجر که ممکن است ترس نیز ممکن است تلافی هنگام دریافت مراقبت های بهداشتی.

ویروس نمی مراقبت از آنچه رنگ پوست شما است’

دکتر شخصی گوپتا یک Nashville-منطقه پزشک مراقبت های اولیه گفت: coronavirus “نمی مراقبت از آنچه رنگ پوست شما است” اما گفت که بسیاری از مردم از رنگ باید از نظر ژنتیکی مستعد ابتلا به دیابت و فشار خون که عوامل خطر ابتلا به ویروس تالیفات.

“در یک معنا احتمال که یک قهوه ای بیمار و یا یک بیمار بیشتر باشد خطر ابتلا به دیابت و یا دارای فشار خون بالا نسبت به سفید خود را همتای” گوپتا گفت. “آنها در معرض خطر افزایش عوارض یا مرگ و میر ناشی از این بیماری است.”

تنسی, cisco powered گفت: بالاتر از نرخ متوسط دیابت و فشار خون بالا و سیاه و سفید ساکنان نرخ حتی بالاتر از آن شرایط.

“نباید به هر کسی در ایالات متحده آمریکا است که مردمی فقیر و آفریقایی آمریکایی ها و حتی سفید پوستان زندگی می کنند که در برخی کد پستی را شدید تر بیماری ها با COVID-19” گفت: دکتر جیمز Hildreth, رئيس جمهور از Meharry کالج پزشکی و یک متخصص بیماری های عفونی.

نشویل شهردار جان کوپر گفت که سلامت نابرابری نشده است دیده می شود در نشویل را در جای دیگر. بستری نرخ او گفت: در طول این شهرستان را به طور منظم سلامت جلسه به نظر می رسد منعکس شهرستان جمعیتی و “نه بیش از وزن, به یک جمعیت آسیب پذیر.”

وجود دارد 1,140 تایید موارد COVID-19 در Davidson County است. دکتر الکس جهانگیر که صندلی از شهر cornavirus روباتهای انسان نما نیرو گفت: او کارگردانی بهداشت شهرستان مقامات شروع به جمع آوری نژادی داده ها بر روی مردم آزمایش مثبت جدید کروناویروس.

این حرکت در می آید یک روز پس از شهرستان مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: “واقعا هیچ دلیل خاصی برای جمع آوری آن داده است.” در عوض مقامات روز سه شنبه گفتند که آنها به دنبال نژاد برای مردم چه کرده اند و یا در بیمارستان بستری شده است به دلیل COVID-19.

دوازده مرد فوت کرده اند تا کنون از این ویروس در Davidson County, از جمله هفت مرد و پنج مرد سیاه و سفید. از 104 افرادی که پذیرفته شده اند به بیمارستان از جمله کسانی که پس از آن فوت شده است و یا مرخص 49 سفید, 12 سیاه و سفید هستند. در این مسابقه نزدیک به نیمی از افرادی که پذیرفته شده اند ناشناخته است.

اطلاعات اولیه منتشر شده توسط Shelby County Health Department روز چهارشنبه نشان می دهد این ویروس است که با داشتن یک نامتجانس تاثیر بر جمعیت اقلیت.

ساکنان سیاه که فقط بیش از 50 درصد از جمعیت را تشکیل می دهند 68 درصد از 897 مجموع مورد تأیید و 71% 72 مرگ و میر در, Shelby County است.

چگونه مقامات آهنگ داده

نژادی و شرایط بهداشتی اساسی نشده بود که قبلا جمع آوری شده به عنوان بخشی از ارزیابی اشکال ایالت از جمله در Davidson و شلبی شهرستان.

در عوض مقامات بهداشتی جمع آوری اطلاعات بیشتر از افراد هنگامی که نتایج آزمایشگاهی نشان می دهد آنها آزمایش مثبت برای ویروس. داده های اضافی جمع آوری شده است به عنوان بخشی از تماس با ردیابی های انجام شده توسط اپیدیولوژی که در برخی از موارد برای اولین بار انجام شده بر روی کاغذ و سپس دیجیتالی می شود.

محدودیت های وجود دارد که با جمع آوری داده های cisco powered گفت: آن را به عنوان جمع آوری شده است که مقامات صحبت کردن با بیماران.

“برخی از آن ما یا نبوده است قادر به تماس با فرد چون ما فقط نمی تواند به آنها برسد و یا مواردی وجود دارد مردم نمی خواهند به ما بدهد که” او گفت:.

جهانگیر گفت: او می خواهد برای tabulate اطلاعات و گزارش آن را به طور منظم به مردم است.

“این اطلاعات وجود دارد. ما فقط انجام داده اند نه به عنوان خوب از کار رک و پوست قادر به گزارش که … اما ما قصد داریم به کار بر روی آن است,” او گفت:.

در روز سه شنبه, Shelby County Health مدیر آلیسا Haushalter ذکر یک “قطعی” است که مقامات باید به پرونده های کاغذی و وارد کردن اطلاعات به پایگاه داده برای تجزیه و تحلیل داده ها.

“متاسفانه خیلی از نژاد ما داده شده است از دست رفته به دلایل مختلف … ما مجدانه هستند که برای دریافت اطلاعات و [آن را] وارد شده در سیستم” Haushalter گفت: در یک کنفرانس خبری.

برت Kelman در نشویل و ساموئل Haridman در ممفیس کمک به این گزارش

Yihyun Jeong را پوشش می دهد سیاست در نشویل امروز ایالات متحده آمریکا شبکه – تنسی است. رسیدن به او را در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @yihyun_jeong.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>