تنسی گزارش یکی دیگر از تک بعد ثبت افزایش coronavirus موارد

برای سومین بار در یک هفته تنسی شکسته است آن رکورد بالاترین تعداد coronavirus موارد گزارش شده در یک روز.

روز جمعه مورد تعداد گزارش شده با 1,822 موارد جدید در سطح ایالت, با توجه به وزارت بهداشت. حداقل 633 نفر کشته شده اند از این ویروس از جمله 13 جدید مرگ و میر گزارش شده در روز جمعه.

انفجار موارد می آید به عنوان برخی از تنسی, شهرستان گزارش خود را به بالاترین تک روز را افزایش می دهد در این هفته از جمله دیویدسون و همیلتون و موارد ballooned در سطح ایالت.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط واشنگتن پست تنسی یکی از بالاترین گزارش روزانه مورد تعداد سرانه در کشور است.

رژیم صهیونیستی. بیل لی تمدید وضعیت اضطراری سفارش حداقل تا پایان ماه اوت با توجه به افزایش موارد است.

“ما مهم بهداشت عمومی بحران” لی گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. “این در حال حاضر. وجود دارد مردم در حال مرگ هر روز در کشور ما است.”

در کنفرانس خبری کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لیزا Piercey تاکید پتانسیل شدت از ویروس و تشویق Tennesseans به تلاش برای تلاش به سرعت گسترش ویروس.

“رشد موارد جدید نمی تواند کمک به تست بیشتر تنهایی” Piercey گفت. “ما یک مشکل رو به رشد در تنسی است.”

رونق در موارد مثبت باعث نشویل به عقب فاز 3 طرح بازگشایی, در حال حرکت به یک تغییر فاز 2 در جمعه هل دادن بیشتر نشویل میله به مدت حداقل دو هفته. این تعطیلی پس از مقامات بهداشت گفت: Nashville سنبله می تواند مرتبط به میله.

اما آن را نه فقط در مناطق شهری در حال ضرب و شتم توسط COVID-19. روستایی شهرستانهای نزدیک ناکسویل منطقه دیده می شود یک پرش در موارد بیش از حد, مانند Sevier و برادلی.

متوسط سن مبتلا به تازگی ساکنان در حال افزایش است در Sevier County و دیگر جوامع محاصره Knoxville, با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و تجزیه و تحلیل توسط Vanderbilt وزارت بهداشت سیاست.

در سراسر کشور اکثریت مرگ و میر — 525 — رخ داده است در افراد سنین 61 ساله یا مسن تر.

رسیدن به Brinley Hineman در [email protected] و در توییتر @brinleyhineman.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>