تنسی رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در دوشنبه Gov. بیل لی می گوید: چندین شهرهای بزرگ کشور به استثنای

رستوران در ایالت تنسی را مجاز به باز جمعه برای ناهار خوردن در خدمات با کاهش ظرفیت رژیم صهیونیستی است. بیل لی پنج شنبه اعلام کرد طی یک به روز رسانی در دولت مرحله به مرحله کسب و کار بازگشایی.

لی می گوید: “او نمی خواهد گسترش یک ایالت اقامت در خانه سفارش گذشته 30 آوریل نیز اعلام کرد که فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی در روز چهارشنبه.

هر دو نوع از کسب و کار باید در ابتدا محدود کردن تعدادی از مشتریان به 50 درصد از آنها به طور منظم ظرفیت. دولت را انتشار هدایت اضافی کسانی که فروشگاه ها و رستوران ها باید به دنبال به منظور بازگشایی شده است.

در صبح روز جمعه فرماندار را از دیگر اطلاعیه در مورد بازگشایی استراتژی لی گفت: در روزانه خود را در جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

“ما می خواهیم به اکثر کسب و کار باز قبل از آوریل 1” لی گفت و اشاره کرد که به این معنا نیست تمام. “نه هر صنعت خواهد شد در یک موقعیت باز با خیال راحت بلافاصله.”

همه روشن برای بازگشایی کسانی که کسب و کار هفته آینده اعمال نمی شود تنسی بزرگترین شهرستانها از جمله نشویل تنسی ناکسویل و دیگران که در آن مقامات محلی تعیین خود را بازگشایی برنامه.

ترین پارک های ایالتی در ایالت تنسی حال تنظیم برای بازگشایی به مهمانان در 7 صبح جمعه.

لی تا به حال ممنوع ناهار خوردن در صندلی در رستوران ها و بسته میله در سراسر کشور یک ماه پیش در تلاش برای به اجرا درآوردن جسمی فاصله.

نشویل شهردار جان کوپر رونمایی از چهار بخش طرح بازگشایی پنج شنبه صبح و هموار کردن راه برای هزاران نفر از کسب و کار برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان اوایل ممکن است.

تصمیم نهایی در حرکت رو به جلو خواهد بود ساخته شده در روزهای آینده بر اساس تعدادی از معیارهای از جمله coronavirus موارد است.

“امن rollout باید داده محور و نه تاریخ-محور” کوپر گفت و هشدار داد که راهاندازی بخش خصوصی سرعت بیش از حد می تواند منجر به آسیب اقتصادی “غلط-شروع است.”

این برنامه نمی خواهد در اثر گفته است تا زمانی که آنها را دیدم 14 روز از داده ها نشان می دهد پیشرفت در مبارزه با کروناویروس.

لی نه صحبت به طور مستقیم با مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد بازگشایی طرح

لی میگوید که او نه صحبت مستقیم با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس در مورد تصمیم گیری برای بازگشایی رستوران ها و فروشگاه ها در هفته آینده.

تنسی در حال حرکت سریع تر در بازگشایی از بسیاری از کشورهای در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه صحبت کردن در برابر گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به باز کردن یک طیف گسترده ای از کسب و کار در سراسر کشور از جمله ورزشگاه, سالن و تو سرو است.

رئیس جمهور گفته بود به کمپ پیش از گرجستان طرح اعلام کرد با توجه به رسانه ملی ،

“من تا به حال خاص تماس بگیرید به طور مستقیم خودم هر یک از آن دو یک در یک” لی گفت: از تهمت و پنس.

این است که در حال توسعه داستان. دوباره بررسی کنید برای اطلاعات بیشتر.

رسیدن به ناتالی آلیسون در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @natalie_allison.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>