تنسی معکوس البته پس از واکنش بیش نیست انتشار شهرستان در سطح coronavirus موارد

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد را افزایش می دهد در تنسی مقامات دولتی ایستاده بود پشت یک تصمیم دیگر انتشار شهرستان در سطح داده ها — یک حرکت منتقدان گفت: یک گام به عقب است که ایجاد سردرگمی است.

اما پس از مواجهه با واکنش انتقاد, دولت یک بار دیگر معکوس البته امید بستن به انتشار شهرستان در سطح اطلاعات در مورد کوروناویروس موارد است.

عقب و جلو هفته گذشته آغاز شد زمانی که دولت اعلام کرد اولین مورد از coronavirus یا COVID-19. وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey گفت: 44 سال بود Williamson County, resident.

“در حالی که ما به طور معمول انجام نمی فاش شهرستان در سطح داده ها در بیماران مبتلا به داده های اخیر شدید اثرات آب و هوا در برخی از استان ها در میانه تنسی ما های که این بیمار توسط یکی از ساکنان Williamson County” Piercey گفت.

Piercey گفت: دولت بود “متعهد به شفافیت است.”

اما پس از آن دولت, دولت را پایین نگه داشته و در چه وقت و چگونه اغلب اطلاعات منتشر شده است. از جمعه سه سخنران برای تنسی وزارت بهداشت را متوقف کرده اند در پاسخ به این Tennessean سوالات در مورد کوروناویروس و اصرار داشت که تمام اطلاعات منتشر می شود از طریق گاه به گاه اخبار کنفرانس ها و یا به روز رسانی روزانه در وب سایت سازمان.

موضع شد و تصریح کرد: صبح روز سه شنبه زمانی که آژانس سخنگوی الیزابت هارت گفت: این سازمان خواهد آزادی هیچ اطلاعاتی در مورد این ویروس در خارج از ساعت 2 بعد از ظهر در سایت و Facebook و توییتر.

هنگامی که یک چهارم مورد coronavirus اعلام شد در تنسی در دوشنبه مقامات دولتی نشان داد آنها خواهد معکوس دوره و توقف انتشار شهرستان-داده های خاص و رفتن به جلو.

شلی واکر سخنگوی وزارت بهداشت و درمان گفت: این سازمان تنها شناسایی grand تقسیم هر مورد است که چگونه این سازمان با نزدیک شدن دیگر نگرانی های بهداشتی مانند vaping مرتبط ریه بیماری است.

اما اواخر روز سه شنبه و پس از مواجهه با انتقاد بیش از انتشار عمومی شهرستان در سطح اطلاعات واکر گفت: این سازمان خواهد یک بار دیگر ارائه این اطلاعات.

وزارت بهداشت به نقل از نگرانی های حریم خصوصی بیمار

در طول یک بعد از ظهر دوشنبه جلسه به تازگی تشکیل نیروی کار Piercey توضیح داد: تصمیم گیری در مورد پایان دادن به انتشار شهرستان در سطح داده ها با استناد به مسائل مربوط به حریم خصوصی.

“حفظ حریم خصوصی بیمار برای ما بسیار مهم است,” او گفت:. “در حالی که ممکن است آن را آسان به ترکیب در یک جامعه بزرگ با چند صد هزار نفر که ما باید استان ها که بسیار کوچک و روستایی خطر reidentification بسیار بالا است.”

این تصمیم به سرعت با انتقاد.

Chaz Fara شهردار کلمبیا موسوم به دولت برای انتشار اطلاعات بیشتر در رسانه های اجتماعی گفت: شهروندان “سزاوار بدانید — برای ایمنی خود را.”

یک درخواست بود به سرعت شروع به فراخوانی برای اطلاعات منتشر خواهد شد.

رهبر اقلیت سنا جف Yarbro D-Nashville روز سه شنبه گفت که مقامات دولتی نیاز به خطا در کنار شفافیت.

“وجود قبر عدم قطعیت ناشی از مشکلات ارتباطی با دولت فدرال و دولت باید تلاش برای ایجاد اعتماد در هر تصمیم گیری باعث می شود,” او گفت:. “مگر در مواردی که وجود دارد این است که قانع کننده بهداشت عمومی منطق این تصمیم باید معکوس شود.”

Yarbro به نام تصمیم به خودداری شهرستان در سطح اطلاعات “هیچکدام از خطا است.”

ادارات بهداشت در کشورهای دیگر در سراسر کشور است که دیده می شود تایید موارد coronavirus را منتشر کرده اند طیف گسترده ای از اطلاعات است.

در فلوریدا و کلرادو عمومی می توانید پیدا کردن چگونه بسیاری از آزمایشات انجام شده از جمله اینکه آیا آنها مثبت یا منفی در انتظار, در علاوه بر این به داده ها در سطح شهرستان از جمله اینکه آیا فرد آلوده تا به حال سابقه مسافرت های بین المللی. در واشنگتن است که دیده می شود برخی از مهمترین موارد coronavirus در ایالات متحده آمریکا سهم شهرستان در سطح داده ها است که همچنین شامل سن و جنس بيماران ،

► خبرنامه: ایمن ماندن و آگاهانه با به روز رسانی در گسترش coronavirus.

در روزهای اخیر تنسی وزارت بهداشت, وب سایت موجود کوچک و در زمان منسوخ شده اطلاعات است. در طول کار نیروی دوشنبه در نشست این سازمان در وب سایت نمایش داده شده در تلویزیون. در آن زمان این سایت گفت: دولت تا به حال فقط سه مورد وجود یک چهارم اعلام کرد پیش از آن در روز. Piercey گفت: شروع روز سه شنبه بعد از ظهر این گروه را روزانه زندگی می کنند به روز رسانی با آخرین تحولات در وب سایت خود.

هنگامی که وب سایت آژانس رفت و به روز رسانی زنده در ساعت 2 بعد از ظهر آن شامل هیچ اطلاعات اضافی در مورد کوروناویروس در تنسی فراتر از تایید دولت تا به حال یک هفتم مورد.

“به یک پرت در ارائه اطلاعات کمتر از کشورهای دیگر و کشورهای دیگر مسخره است” Yarbro گفت.

باز-سوابق طرفداران: اطلاعات کمتر به معنی سردرگمی بیشتر

دبورا فیشر, مدیر اجرایی, تنسی, ائتلاف برای دولت باز گفت های شهرستان در سطح اطلاعات عمومی اطمینان را فراهم می کند.

“که نمی ایجاد هیستری که در واقع ایجاد یک کمی آرام تر دلیل این که شما احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن حقایق از دولت خود را,” او گفت:.

توسط خودداری اطلاعات فیشر گفت: این امر تولید شایعه و سردرگمی در میان مردم است.

یک مثال از چنین سردرگمی آمد صبح روز سه شنبه زمانی که Williamson County مدارس اعلام کردند که لغو مدرسه. این حرکت پس از یک برنتوود پدر و مادر گفت: منطقه آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به منطقه مدرسه. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا پدر و مادر یکی از دولت اول چهار مورد از coronavirus و یا اگر آنها یک مورد جدید هنوز اعلام نشده توسط دولت است.

سردرگمی ادامه داد: زمانی که وزارت بهداشت گفت: چند ساعت پس از بسته شدن مدرسه در تنسی به حال دو مورد از coronavirus.

فیشر رد این تصور که انتشار شهرستان در سطح داده های لازم برای محافظت از شهروندان اشاره کرد Pickett County, دولت کوچکترین شهرستان 5,000 ساکنان.

“اگر من در زندگی یک روستایی شهرستان, من می خواهم به می دانم که اگر وجود دارد یک مورد تایید شده در شهرستان,” او گفت:.

فیشر گفت: با توجه دولت منابع محدود ارائه بیشتر اطلاعات می تواند ایجاد یک سیستم که در آن ساکنان تماس در نکات شبیه به جلو جنایت تدریس خصوصی در خانه.

“دولت ندارد به انتشار نام یک فرد,” او گفت:. “این نیست چین که در آن دولت تلاش می کند تا کنترل هر قطعه از اطلاعات در خارج وجود دارد.”

اوایل شنبه شب به وزارت بهداشت ارسال ایمیل دیگری گفت آن را در نظر دارد یک بار دیگر انتشار شهرستانهای محل اقامت برای تایید موارد coronavirus. به روز رسانی می باشد شامل سن و یا جنسیت و گفت: Piercey کمیساریای که ذکر شده نیاز به تعادل شفافیت با حفظ حریم خصوصی بیمار.

چندین ایالت دیگر در ادامه به انتشار هر دو جنس و سن بیماران که تست مثبت است.

“در حالی که وزارت پروتکل استاندارد برای شیوع است به اعلام اطلاعات توسط منطقه ما درک COVID-19 در حال تحول است, وضعیت ارائه منحصر به فرد نگرانی برای جوامع ما” Piercey گفت.

بخش آخرین داده ها نشان داد چهار نفر از این هفت مورد تأیید بودند در Williamson County است. Shelby دیویدسون و سالیوان شهرستانهای تا به حال یک مورد تایید شده به عنوان به خوبی.

برت Kelman کمک به این گزارش.

می خواهید به خواندن داستان های بیشتر مثل این ؟ یک اشتراک به یکی از ما تنسی نشریات می شود به شما دسترسی نامحدود به تمام آخرین, سیاست, اخبار, پادکست مانند Grand بخش به همراه, خبرنامه, یک تلفن همراه شخصی تجربه و توانایی به شیر به داستان و عکس و فیلم از سراسر ایالات متحده آمریکا امروز شبکه 261 روزانه سایت.

رسیدن به Joel ایبرت در [email protected] یا 615-772-1681 و در توییتر @joelebert29.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>