تنسی می بیند 1,300% افزایش تعداد مدعیان بیکاری به عنوان عمده کارفرمایان ریختن کارگران

در تنسی 39,096 افراد ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 21, با توجه به وزارت کار ایالات متحده.

افزایش در ادعای یک از 1300 درصد افزایش از هفته قبل از زمانی که فقط بیش از 2,700 مردم ظ ادعا می کند.

COVID-19 تا نابود دولت در اقتصاد گردشگری در این بهار به عنوان بازدید کنندگان ماندن در خانه برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس اما تاثیر احساس خواهد شد فراتر از بخش مهمان نوازی به عنوان مصرف کننده صرف دکه و بازار سهام همچنان به پرچم.

“آنچه ما در حال گرفتن یک نمایشی تعداد بی سابقه ای از اخراج در ارتباط با کروناویروس” گفت: دانشگاه تنسی اقتصاددان لایحه فاکس. “که به دنبال خواهد داشت تا با اخراج همراه با رکود است.”

اطلاعات نقاط پنجشنبه منتشر شد تنها از طریق مارس 21. نشویل شهردار جان کوپر صادر امن در خانه سفارش بسته شدن غیر ضروری کسب و کار و رژیم صهیونیستی است. بیل لی عملیات محدود در رستوران ها و سالن های ورزشی در مارس 22, نشان می دهد بسیار بالاتر ادعا اعداد می تواند به دنبال.

در سراسر کشور تعداد مدعیان بیکاری افزایش یافت و به 3.3 میلیون دلار از بیش از 280,000 در هفته گذشته است. این بالاترین سطح هفتگی ادعای ثبت در رکورد.

از طریق پنج شنبه این هفته 10, تنسی, شرکت های ثبت اعلامیه های دولت است که آنها خواهد بود در مجموع تخمگذار کردن 1,373 کارگران است. در تنسی شرکت برش تعداد قابل توجهی از مشاغل مورد نیاز به مدت 60 روز توجه کنید در صورتی که بیش از 50 کارگر.

بیشتر: مدعیان صعود به رکورد 3.3 M در هفته گذشته به عنوان coronavirus طول می کشد تلفات سنگین بر اقتصاد

مدیریت هتل شرکت چشم انداز مهمان نوازی در Chattanooga است رها از بیش از 750 کارگران با توجه به دولت براده. پلاتین شرکت نشویل مهمان نوازی شرکت توسعه برش بیش از 120 موقعیت.

شهر قدیمی تورهای چرخ است که گردشگران را از طریق خیابان های Nashville, قدیمی اسپاگتی کارخانه در مرکز شهر نشویل تنسی آکواریوم در چاتانوگا و تعطیلات مسافرخانه شهر ناکسویل در میان کسانی که اعلام کار قابل توجهی کاهش.

وزارت کار است که سه برابر تعداد افراد مشغول به کار در تعداد مدعیان بیکاری در تغییر حدود 200 نفر مشغول به کار در نیروی کار توسعه مراکز برای کمک به روند ادعا می کنند برنامه های کاربردی. کارکنان در حال پردازش هجوم ادعا می کند بیشتر از خانه و مراکز توسعه یافته خود را از ساعت 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

“به عنوان یک گروه ما در حال تغییر منابع به چین با ما بیشترین نیاز” گفت: کمیسر جف McCord که منجر وزارت کار. “تغییرات ما در حال ساخت خواهد شد یک راه طولانی در نگه داشتن با تقاضا ایجاد شده است.”

روباه گفت: عمق رکود اقتصادی بستگی دارد که چگونه مصرف کنندگان در پاسخ به دولت فدرال برنامه های محرک و چگونه بسیاری از شرکت ها قادر به نگه داشتن مردم در payman حتی به عنوان کسب و کار کاهش می یابد و یا می آید به توقف. هر بسته محرک اقتصادی فدرال تصویب در حال حاضر برای جلوگیری از بحران خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به دنبال داشته باشد تا بعد از آن با یکی دیگر از بسته بندی در واقع به تحریک اقتصاد, او گفت:.

رکود اقتصادی است و به احتمال زیاد در گذشته از طریق باقی مانده از سال و احتمالا به سال آینده به عنوان تاثیر بر مهمان نوازی خرده فروشی و بخش تولید را تحت تاثیر قرار مناطق دیگر.

“شما در حال گرفتن این سقوط کردن یک صخره در برخی از صنایع” روباه گفت. “در یک یا دو ماه اگر ما شده اند قادر به احیای تقاضا در اقتصاد آن را احساس می شود بسیار به طور گسترده تر.”

خودروسازان شده است امید برای مقید کردن تقاضا هنگامی که مردم قادر به بازگشت به کار, اما در زیر ابری از رکود و مردم را از قدرت خرید و یا اعتماد به نفس را خرید بزرگ روباه گفت.

به عنوان کسب و کار حرکت به قطعیت و به دنبال حفظ عملیات استیسی دنیس منابع انسانی متخصص در nikki young در Nashville, تشویق کارفرمایان به نگه داشتن چشم انداز در دراز مدت وقتی که می آید به کارکنان خود را — که آیا آنها در حال مدیریت از راه دور کار با بچه ها در خانه و یا در تلاش برای نگه داشتن چراغ.

“آنچه که مهم است در حال حاضر برای کسب و کار به فکر می کنم در مورد چه نوع از کارفرما انجام آنها می خواهند به” دنیس گفت. “هنگامی که این است که همه انجام می شود در شش تا 12 ماه دو سال از هم اکنون هر زمان که این کار انجام شد و آنها به دنبال بازگشت به آن چه آنها می خواهند به کارکنان خود را برای گفتن در مورد آنها ؟ آیا آنها می خواهند به آنها بگو: “آنها واقعا دلسوز کارفرما که با من کار کرده در این زمان نیاز” یا ” آنها تنها متمرکز بر خط پایین؟'”

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>