تنسی کسب و کارهای کوچک برای به دست آوردن دسترسی به وام SBA به آب و COVID-19 بحران

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

تنسی کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر COVID-19 می تواند قادر به دسترسی به وام از آمریکا اداره کسب و کار کوچک برای کمک به آنها را کاهش مربوط به زیان رژیم صهیونیستی است. Bill Lee چهارشنبه اعلام کرد.

هر کسب و کار کوچک و یا غیر انتفاعی نهفته coronavirus خواهد بود واجد شرایط برای درخواست پس از آن که دولت درخواست تایید شده است. آنها خواهد بود قادر به قرض گرفتن تا 2 میلیون در کم نرخ بهره — 3.75% برای کسب و کارهای کوچک و 2.75% برای سازمان های غیر انتفاعی-با توجه به دولت و مقامات کسب و کار.

“این بسیار مهم خواهد بود برای کمک به شرکت های تحمل طریق دوره انتقال از آغاز این بحران به یک نقطه که در آن آنها می تواند ثبات خود شرکت و به ادامه کار و بازگشت به سود دهی” لی گفت. “این تنها اولین گام در آنچه که ما می خواهم که قادر به انجام رفتن به جلو است.”

کسب و کارهای کوچک قادر به استفاده از این وام به پرداخت ثابت بدهی حقوق و دستمزد حساب های قابل پرداخت و یا صورت حساب های دیگر است که می تواند پرداخت به دلیل مسائل مربوط به COVID-19.

نود و پنج درصد از کسب و کار در ایالت تنسی کسب و کارهای کوچک هستند و 94 درصد از دولت بخش خصوصی ساخته شده است تا از شرکت هایی با کمتر از 50 کارمند لی گفت. کسانی که بیش از 150 ، 000 تنسی کسب و کار استخدام بیش از یک میلیون Tennesseans.

کسب و کارهای کوچک “ستون فقرات اقتصاد ما” لی گفت. “حتی اگر آن را در کوتاه مدت سخت آمار در اقتصاد و اثرات آن در کسب و کارهای کوچک. ما شاهد این اتفاق در کشور ما در سراسر کشور ما حتی امروز.”

Coronavirus به شدت صدمه دیده تنسی کسب و کارهای کوچک به خصوص در بخش مهمان نوازی به عنوان رستوران ها تعطیل و گردشگران و مشتریان محلی در خانه بمانند. بخش تولید نیز عمیقا تحت تاثیر قرار به عنوان زنجیره تامین قطع شده اند و همانطور که شرکت ها به دنبال حفاظت از نیروی کار خود را از گرفتن بیمار است.

جنرال موتورز تایید جمعه آن خواهد بود تعلیق آمریکای شمالی عملیات حداقل تا مارس 30. این شرکت تولید کننده وسایل نقلیه در آن اسپرینگ هیل گیاهی است که شاغل حدود 3,600 مردم به عنوان از سال گذشته است.

لی گفت که او در صحبت کردن به تولید کنندگان دیگر که ممکن است در زیر جنرال موتورز در تصمیم خود برای خاموش کردن آن خواهد صدمه دیده و دیگر کسب و کار در ایالت تنسی است که بخشی از خودرو و زنجیره تامین.

“ما واقعا نگران تاثیر آن این است که باید در اقتصاد ما و در کسب و کار” لی گفت. “دقیقه یک تولید کننده مانند جنرال موتورز می بندد که آیا ایجاد یک اثر موج دار شدن.”

لی دولت فرستاده شده درخواست خود را روز شنبه به SBA برای فاجعه مربوط به وام. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها را به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد اقتصادی آسیب فاجعه وام و نحوه اعمال پس از اعلام دریافت شده است.

رسیدن به جیمی مک گی در 615-310-1873 و در توییتر @JamieMcGee_.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>