تنسی تعلیق ورزشی اردوگاه برای کودکان و نوجوانان, منبع 1 میلیون دلار درآمد در

تنسی ورزشی اردوگاه های سایت ویژه, پیام جدید دوشنبه.

“ما اردوهای تابستانی لغو شده اند از طریق 31 ژوئیه سال 2020” سایت بخوانید.

دانشگاه تهران به دنبال یک ثانیه تصمیم که لیگ اعلام کرد: روز شنبه به حالت تعلیق درآورد “میزبانی و یا انجام از همه در شخص اردوگاه ها و مربیان کلینیک” با توجه به نگرانی از گسترش این کوروناویروس. SEC قبلا به حالت تعلیق در تمام فرد در فعالیت های ورزشی از طریق مه 31.

“تنسی قصد دارد به موضوع بازپرداخت برای همه ثبت نام کمپ منهای Ryzer پردازش کارت و راحتی هزینه” تنسی ورزشی, سخنگوی وزارت تام Satkowiak در بیانیه ای گفت به ناکس اخبار. UT خواست صبر و شکیبایی در روند بازپرداخت که می تواند چندین روز با توجه به حجم.

تنسی متکی بر آن اردوهای تابستانی برای کودکان و نوجوانان به طور عمده برای جذب و درآمد است. درآمد کمک می کند تا سود عملیات کارکنان و مربیان داوطلب از جمله بیس بال را در راس Kivett. ورزشکارانی که کار در اردوگاه های پرداخت به کارکنان ساعتی.

تنسی است مشبک به طور متوسط نزدیک به 1.1 میلیون دلار در درآمد حاصل از آن ورزشی اردوگاه طی پنج سال مالی از 2015-19.

سافتبال است که بالاترین درآمد اردوگاه سالانه تولید $229,663 گلابی سال بیش از پنج سال گذشته. والیبال دارای دومین جریان درآمد برای UT اردوگاه با پنج سال به طور متوسط از $137,521.

فوتبال, سوم, به دست آوردن متوسط $117,196 در درآمد اما به طور متوسط از دست دادن تقریبا 14000 دلار در سال است. اردوگاه حق بیمه ارزش در استخدام برای فوتبال برنامه دیدم که یک دست انداز در اردوگاه درآمد به بیش از $160,000 در سال 2019 پس از دو سال با بیش از 90000 دلار.

تنسی مجموعه ای از موقعیت خاص اردوگاه ها و حوادث منجر به ارائه بورس تحصیلی و گاهی تعهدات. جلد مربی جرمی Pruitt نشان داد در یک زوم کنفرانس در اوایل ماه آوریل است که تنسی خواهد خود را ساخته شده است, استخدام هیئت مدیره بر اساس آنچه در آن در حال حاضر می داند و می تواند ارزیابی دیجیتالی اگر اردوگاه لغو شد.

“ما باید برای جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ما می توانیم بنابراین ما می تواند به جلو حرکت می کند و درک” Pruitt گفت. “ما یک برنامه که ما پشته ما تخته و چگونه ارزیابی ما از چیزهایی که ما به دنبال.”

Pruitt انتظار دارد که روند را شبیه آنچه در تیم NFL پرداخته و آماده شدن برای پیش نویس NFL. تیم پرسنل کردم یک نگاهی از نزدیک در برخی از چشم انداز آموزش در NFL ترکیب, اما نه یک دیدگاه جامع. تیم NFL شد سمت چپ برای رفتن به عقب و بررسی نوار تمرین ارزیابی و بازخورد از پیشاهنگی که Pruitt تشبیه به چه تنسی انجام خواهد شد.

“ما باید برای انجام یک کار واقعا خوب به جمع آوری اطلاعات و تصمیم گیری خوب و اعتماد ما (ارزیابی),” Pruitt گفت.

بیس بال تولید $98,299 هر سال رو به یک اردوگاه درآمد که بیش از دو برابر شده پس از سال 2017 از $75,400 به $159,264 در سال 2019. بیس بال دارای سه اوت اردوگاه بودند که تحت پوشش توسط SEC تعلیق.

بسکتبال نیز شاهد رشد قابل توجهی در اردوگاه درآمد که کمتر از $40,000 در سال 2016. ریک بارنز برنامه مشبک $137,279 در 2019 در سال مالی پس از آن در ثانیه به طور منظم فصل قهرمانی.

UT فوتبال به میزبانی اردوگاه در ماه فوریه است.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>