تنسی صرف $221 میلیون بیشتر در بودجه دولت از لازم است در کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه از سال 2013 — به جای استفاده از در دسترس بودجه فدرال با توجه به تنسی حسابرسی.

در عوض وزارت خدمات انسانی انباشته $732 میلیون دلار بودجه فدرال در نظر گرفته شده برای ضعیف کار پدر و مادر است. TANF فدرال مبارزه با فقر برنامه فراهم می کند پول نقد و دیگر کمک به کم درآمد پدر و مادر در حالی که آنها در پیدا کردن شغل و یا آموزش و پرورش.

“ما صرف پول دولت هنگامی که ما نیازی به” راسل مور رسمی با دولت و حسابرسی دفتر قانونگذاران گفت پنج شنبه.

این Tennessean اولین گزارش در ماه دسامبر که DHS شد تا حد زیادی با استفاده از پول دولت به جای فدرال دلار به صندوق کمک مالی برنامه برای سازمان های غیر انتفاعی در تلاش برای صرف کردن آن انباشته مازاد.

روز پنج شنبه نمایندگان مجلس برای اولین بار شنیده میزان آژانس استفاده از دولت دلار برای TANF.

“من هنوز نا امید ما در حال شنیدن چیزی جدید در هر جلسه گفت: Rep. دیوید شاهین R-Greeneville.

تشکر. رابین اسمیت, R-Hixson فشرده DHS رئیس دانیل بارنز برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه گذشته بودجه تصمیم گیری ساخته شده بودند.

بارنز گفت: نه او و نه کارکنان خود را می تواند پاسخ دهد.

“من مثبت این گروه هیچ ایده ای در مورد دقیقا همان دلایل که چرا کسانی که دلار صرف شد” بارنز گفت.

پاسخ به وضوح نا امید اسمیت.

“من قصد ندارم به پشتیبانی در تمام گونه های جدید مگر اینکه من می شنوم در صورت قانع کننده است که رهبری و تیم کامل متعهد به تغییر فرهنگ می رود که بازگشت به سلف خود شاید حتی آن شخص سلف” اسمیت گفت.

“Tennesseans شایستگی این را می دانم که خود را مالیات دهندگان دلار در حال کمک به دیگران, که آیا آنها در حال آمدن از دولت فدرال و یا خود ما خزانه.”

یک تجزیه و تحلیل در حسابرسی نیز در بر داشت که تنسی در حال گذراندن فقط 35 درصد از آن سالانه کمک هزینه فدرال برای TANF – حداقل از هر کشوری در جنوب شرقی. تنسی دریافت $191 میلیون دلار در هر سال از دولت فدرال برای توزیع به واجد شرایط خانواده های کم درآمد.

و در حالی که تنسی صرف تقریبا همان مقدار از پول فدرال در برنامه هزینه های سربار — مانند حقوق و دستمزد و هزینه های اداری — آن ارائه می دهد یک سوم از خدمات ارائه شده توسط آن دسته از کشورهای دیگر.

حسابرسی تجزیه و تحلیل نیز یافت می شود وجود دارد در دسترس عموم راه برای پیگیری و یا نظارت بر DHS هزینه های TANF. اطلاعات فدرال آهسته است برای تبدیل شدن به در دسترس و ممکن است دقیق در حالی که بودجه دولت گزارش نمی حفر کردن به جزئیات مور گفت.

نمایندگان مجلس شکایت کرده اند در ماه های اخیر که سند بودجه آنها به طور معمول بررسی نیست پیگیری TANF مازاد.

تشکر. برایان تری R-مورفریزبورو گفت: نمایندگان مجلس در خصوص تشکیل “گروه کاری مشترک برای مطالعه TANF” باید توافق اولیه سری از توصیه های.

آنها توصیه خواهد کرد 50 میلیون دلار سقف DHS بودجه برای سازمان های غیر انتفاعی شرکت در یک TANF grant program, او گفت:.

آنها همچنین پشتیبانی بارنز توصیه که $342 میلیون باقی می ماند در TANF ذخایر.

قانونگذاران در انتظار اطلاعات از دولت فدرال در مورد اینکه آیا $241 میلیون دلار در بودجه دولت ممکن است جبران و بازگشت به دولت به طور کلی صندوق.

هر صندوق های باقی مانده از TANF مازاد صرف خواهد شد در یک “از لحاظ مالی مسئول” شیوه ای تری گفت.

بیشتر: تنسی برنامه برای فقرا کار: یک عکس فوری از TANF از سال 1997 تا به امروز

رسیدن به آنیتا Wadhwani در awadhwani@tennessean.com; 615-259-8092 یا او در توییتر دنبال کنید @AnitaWadhwani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im