تنسی به افتخار تمدید واجد شرایط بودن برای بهار ورزشکاران تحت تاثیر COVID-19 بحران

تنسی افتخار تمدید واجد شرایط اعطا شده توسط NCAA به بهار ورزشکاران مبتلا به کروناویروس همه گیر ورزشی, وزارت, سخنگوی, گفت, Knox, اخبار روز پنج شنبه.

NCAA Division I شورای حکومت مارس 30 در حمایت از واجد شرایط بودن برای کمک به ورزشکاران نهفته بهار, ورزش, لغو, اما در سمت چپ این تصمیم در دست موسسات فرد.

“هر کس در این جهان زندگی تغییر کرده است با این ویروس و همه” Vols مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer گفت: صبح روز پنجشنبه در WNML. “من به گپ و کنفرانس ما به خصوص از نوع پیشرو به مرحله خارج از جعبه و به سال به ما بهار ورزشکاران است. هیچ گسل از خود را که آنها از دست رفته فرصت. تجلیل به آنها.”

تنسی بهار ورزش بیس بال و سافتبال (persian) قایقرانی مردان و زنان در فضای باز و میدانی و تنیس زنان و همچنین مردان و زنان گلف. همه کوتاه قطع شد وقتی SEC لغو همه به طور منظم فصل مسابقات ورزشی و postseason مسابقات از طریق سال تحصیلی در 17 مارس است.

NCAA حاکم شامل همه طبقات اعطای سالمندان اضافه شده یک سال از واجد شرایط بودن و جلوگیری از underclassmen از دست دادن این فصل است. آن را نیز آرام کمک های مالی و فهرستی از محدودیت ها به مدارس اجازه می دهد برای حمل بیشتر بورس تحصیلی ورزشکاران در سال 2021 به حساب incomers و returners.

اما آن را تضمین نمی کند کمک های مالی.

این کمیته به موسسات مالی و انعطاف پذیری برای مطابقت با کاهش یا از بین بردن این دانش برای کمک به هر گونه بازگشت ارشد ورزشکاران که خسته واجد شرایط بودن در این فصل است. مدارس می توانند با استفاده از گپ دانشجویی صندوق کمک به پرداخت هزینه های اضافی برای کمک هزینه تحصیلی نیاز برای کسانی که امکان استفاده از این فرمت در 2020-21.

“این یک کمی از بار اضافی بر روی مربیان خود” Fulmer گفت. “آنها محدود خود را بورسیه و آنها را به برخی از افراد جوان در آینده است. به طوری که تمام خواهد شد کار می کرد. برخی از سالمندان آنها آماده به حرکت می کند درست است ؟ برخی از آنها بسیار سپاسگزار برای این فرصت را به زمان دیگری است. بنابراین ما مربیان باید برخی از کار را به انجام به آن شکل و بدیهی است که ما خواهید بود سمت راست وجود دارد به آنها کمک کند.”

این حکم همچنین حذف بیس بال فهرستی از حد بود که 35 به حساب اضافه شده ورزشکاران است.

حاکم نیست مربوط به ورزش های زمستانی ورزشکاران است.

NCAA لغو زمستان و بهار ورزش قهرمانی از جمله مسابقات NCAA کالج ها و سریال های روز دنیا – در مارس 12. NCAA اعلام کرد در مارس 13 که “شورای رهبری موافقت کردند که واجد شرایط امداد است مناسب برای همه بخش, من دانشجو-ورزشکاران شرکت کننده در بهار ورزش است.”

دادن اضافی فصل از واجد شرایط بودن به سالمندان در بهار و تیم های ورزشی می تواند هزینه مدارس دولتی در قدرت 5 همایش در هر نقطه از $500,000 به $900,000 با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل.

NCAA اعلام مارس 26 آن را کاهش میدهد توزیع مستقیم به بخش همایش ها و مدارس برای سال 2020 در حدود $375 میلیون به $225 میلیون.

مایک ویلسون پوشش دانشگاه تنسی دو و میدانی. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @ByMikeWilson. اگر شما لذت بردن از مایک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>