تنسی آهنگ COVID مانند بیماری اما شکاف در سیستم می تواند دست شروع موج دوم

سندرومی نظارت بخش مهمی از شناسایی و حاوی شیوع بیماری اولیه. این نوع از بیماری های نظارت و شناسایی خوشه از نشانه های غیر معمول و یا مرگ و میر در بیمارستان ها به عنوان آنها پدیدار شود.

اگر شما شنیده ام از آن که خوب است. این یکی از جدیدترین ابزار در بهداشت عمومی و تنسی و ناکس شهرستان در حال استفاده از آن برای پیگیری موارد مشکوک از COVID-19 در طول شیوع کروناویروس.

در اینجا برخی از مهم زمينه و هدف: در پی 2001 حمله سیاه زخم بهداشت عمومی ادارات در سراسر ایالات متحده مواجه شدند با یک نا آشنا چالش: بیوتروریسم. در پاسخ به این مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ایجاد شده ملی سندرومی نظارت برنامه و یا NSSP برای شناسایی خوشه های مشکوک و یا نشانه های غیر معمول در بيمارستانها است.

در حالی که ملی سندرومی نظارت برنامه در پاسخ به سياه زخم حملات CDC به سرعت اعمال آن به شیوع بیماری. هدف از این برنامه این است که برای قرار دادن پتانسیل شیوع بیماری در حالی که آنها اتفاق می افتد حتی قبل از آزمایشگاه تایید. ادارات بهداشت در سراسر کشور دسترسی به داده های جمع آوری شده توسط این برنامه است. تقریبا 70 درصد از ملت را به اتاق اورژانس گزارش به سیستم.

هر دو Knox County و تنسی بهداشت عمومی ادارات شرکت کنند. آن را برجسته به عنوان یک عنصر بسیار مهم دولت و شهرستان در سطح اپیدمی برنامه.

“ما با استفاده از آن در همه زمان ها آن را یکی از ما امتیاز داده است که ما نگاه” توضیح خیریه Menefee این Knox County مدیر آمادگی اضطراری.

هر دو دولت و ادارات محلی شده اند با استفاده از ملی سندرومی برنامه نظارت برای نظارت بر COVID-19 اما نه یافته های خود را منتشر. تنسی دولت و مقامات شهرستان را انجام داده اما برخی از سازمان ها مانند شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان می کند و باعث می شود آن را برای عموم قابل جستجو است. ناکس اخبار تایید تنسی بیمارستان است که شرکت از طریق باز کردن پرونده درخواست به دولت است.

این Knox County Health Department کاهش یافته است به محلی COVID مانند بیماری آمار در دسترس است. آنها بخشی از رسمی معیار به صورت مرحله به مرحله بازگشایی.

این ممکن است عجیب به نظر می رسد اما در بسیاری از چالش برخورد با یک عمدا معرفی بیماری های عفونی مانند سیاه زخم آینه جدید شیوع بیماری. در پاسخ به هر دو نیاز به سیستم مراقبت های بهداشتی را قادر به مقاومت در برابر موج به سرعت در حال توسعه درمان و یا آزمون و مهمتر از شناسایی خوشه از موارد اولیه است. شناسایی شبیه خوشه یا علائم مشابه باعث مرگ می تواند به عنوان یک هشدار در صورت عدم وجود بالینی تایید.

مثل همه بهداشت عمومی معیارهای سندرومی نظارت محدود است. در حالی که این نوع نظارت است نه متکی به آزمون آن را نیز نمی تاييدی. این فقط یک الگوی علائم و ترجمه ممکن به بیماری واقعی بار.

این نوع از سلامت متریک نیز محدود به مکان با شرکت بیمارستان.

در تنسی که یک چالش است. همه بیمارستان ها در شرکت ملی سندرومی برنامه نظارت است. بسیاری از مناطق روستایی شهرستانهای تنها یک محل جمع آوری این نوع از هشدار دهنده اطلاعات است. بسیاری از شهرستانهای فاقد یکی در دسترس نباشد. این ارتباط به شهرستانهای قابل توجهی با افراد مسن, TennCare مدیکر و فقیر جمعیت.

تنسی وزارت بهداشت است که در روند تطبیق موجود آنفولانزا-سیستم های نظارت به دنبال COVID-19. آنفولانزا نظارت سیستم پوشش بهتر از دولت از ملی سندرومی برنامه نظارت است. تطبیق که سیستم در حال گسترش آزمایش و اطمینان حاصل کرد که همه Tennesseans قادر به دنبال مراقبت های حیاتی خواهد بود در هفته های آینده به عنوان دولت باز می شود.

حتی در شهرستان با دسترسی به بیمارستان سندرومی نظارت کامل نیست. برخی از مردم اصلا به دنبال مراقبت های پزشکی به دلیل آنها می توانند آن را ندارند و در نتیجه نمی شوند و توسط سیستم.

اخیر گالوپ نظرسنجی متوجه شد که 14 درصد از آمریکایی ها در جلوگیری از به دنبال درمان COVID-19 با توجه به هزینه های مراقبت های پزشکی. این رقم افزایش یافته و به 22 درصد از مردم تحت $40,000 در سال است. هنگامی که همراه با شکاف در سطح ایالتی تست و سندرومی نظارت این دستور برای موارد از دست رفته و خطر موج دوم از عفونت.

“غفلت از روستایی و exurban جوامع از نظارت و مراقبت های بهداشتی زیرساخت نظر خواهد شد به احتمال زیاد معنی COVID باقی خواهد ماند اکوسیستم خود خسته شده اید,” دکتر گفت: Vin Gupta, وابسته, استادیار معیارهای سلامت در دانشگاه واشنگتن در یک پیام مستقیم ارز در توییتر. او گفت: ناکس اخبار او نگران است که گم شده و موارد در مناطق روستایی می تواند –به معنی دیگر شیوع در پاییز.

“کامل فاجعه است که در ساخت آن کمین باقی می ماند و کمین در مکان هایی مانند شرق تنسی ما بدون دانستن آن را درست وسعت” او ادامه داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>