Tennessee Vols دو و میدانی با هدف جلوگیری از نیروی انسانی کاهش پرداخت با وجود فصل فوتبال قطعیت

برخی از بخش های ورزشی و ادارات در سراسر کشور اجرا پرسنل کاهش و یا کاهش حقوق و دستمزد در پاسخ به کروناویروس همه گیر و تاثیر ممکن است در کالج فوتبال فصل, اما چنین حرکت های برنامه ریزی شده در تنسی است.

UT دو و میدانی را برای اجرای پرداخت کاهش furloughs یا اخراج سخنگوی تام Satkowiak گفت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

“ما امیدواریم که ما می تواند جلوگیری از هر گونه اقدامات” Satkowiak گفت: در ایمیل.

ورزشی بخش ارزیابی بودجه خود را برای سال مالی آینده — سال مالی جاری به پایان می رسد ژوئن 30 — و “پیش بینی کاهش” هزینه ها در برخی از مناطق Satkowiak گفت.

پرسنل هزینه های ورزشی بخش بزرگترین هزینه در حالی که فوتبال برنامه است که بزرگترین آن درآمد ژنراتور به طور مستقیم و حدود دو سوم از این گروه درآمد. به دلیل همه گیر این سوال همچنان باقیست که آیا 2020 فصل فوتبال گشوده خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده و چه فاجعه بار درآمد تاثیر خواهد بود اگر آن را نمی کند.

مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer است که مصرف یک لیوان نیمه پر رویکرد است.

“ما عامل با امید و خوشبینی را به عنوان ما به سمت فوتبال در فصل پاییز” Fulmer نوشت در مارس 2 ایمیل به طرفداران و اهدا کنندگان.

ورزشی بخش بود $10.8 میلیون دلار آن از صندوق ذخیره همانطور که از ماه ژوئن گذشته و Fulmer اظهار داشت: پس از آن یک هدف برای افزایش بخش رزرو پس از آن بهتر خواهد بود آماده برای هر گونه بالقوه “زمان محلی سخت است.”

عدم اطمینان از فصل فوتبال, که بازده جریان درآمد که بخش ورزشی مانند تنسی تکیه می آید پس از لغو مسابقات NCAA — اولین پانچ ورزشی به بخش ” حساب های بانکی.

مدارس دیگر هدف صرفه جویی در پرسنل

ایالت آیووا شد قدرت اول 5 گروه ورزشی اعلام صرفه جویی در هزینه پرسنل اقدامات سازماندهی یک سال کاهش پرداخت برای برخی مربیان و کارکنان و تعلیق از تمام مربیگری پاداش.

مدارس مانند کانزاس, مینه سوتا, Rutgers, Syracuse, Wake Forest, کلرادو و واشنگتن به دنبال کت و شلوار یا اجباری یا داوطلبانه یک سال کاهش پرداخت.

در ثانیه چندین مربیان در میسوری پذیرش داوطلبانه یک سال کاهش پرداخت به درخواست دانشگاه. دیگر هیچ SEC مدرسه علنا اعلام کرد هزینه-صرفه جویی در حرکت به دو و میدانی پرسنل.

لویی را کاهش بودند شاید بیشتر شدید. آن گروه ورزشی هفته گذشته اعلام کرد که 30 نفر پرسنل خواهد بود گذاشته, 10 پوزیشن های باز را پر نشده و به عنوان بسیاری از 45 کارکنان خواهد بود furloughed برای 60 روز. علاوه بر آن مدیر ورزشی مربیان و بخش ارشد کارکنان را جذب 10 درصد پرداخت برش و سایر کارکنان تا به حال در مقیاس کوچکتر پرداخت کاهش است. هر برنامه ورزشی بودجه خواهد شد 15 ٪ کاهش می یابد.

چه تنسی صرف در دو و میدانی پرسنل?

تنسی بودجه $139.3 میلیون دلار در هزینه های کل برای سال مالی که به پایان می رسد در ماه ژوئن.

برای سال مالی پایان ماه ژوئن گذشته Vols بود $143.8 میلیون دلار در درآمد و 143 میلیون در هزینه.

هزینه های پرسنل اختصاص 35.7 درصد از این بخش را از کل هزینه. در 2019 سال مالی تنسی صرف $51 میلیون دلار حقوق و مزایا و پاداش برای مربیان حمایت از کارکنان و مدیران.

فوتبال است و گاو پول نقد است که کمک می کند تا پوشش آن حقوق. تنسی فوتبال برنامه با اعتبار $96.1 میلیون دلار درآمد برای 2019 سال مالی در مقایسه با $52.7 میلیون دلار در هزینه های.

ورزشی بخش دارای پنج کارمند ساخت هفت چهره در دستمزد سالیانه رهبری بسکتبال مردان مربی ریک بارنز که حقوق و دستمزد $4.7 میلیون دلار دریافت خواهد کرد برنامه ریزی شده دست انداز به $4.95 میلیون on May 1. مربی تیم فوتبال جرمی Pruitt باعث می شود $3.8 میلیون در سال حقوق و دستمزد شکل است که به سمت پایین SEC.

ورزشکار کمک و وعده های غذایی را شامل می شود یکی دیگر از عمده هزینه ارائه می دهد که کمی اتاق تکان دادن. UT صرف $18.3 میلیون نفر در این مناطق در سال 2019 سال مالی. هزینه های آن همراه با هزینه های پرسنل حساب برای نزدیک به نیمی از ورزشی بخش هزینه.

اگر تنسی هدف برای کاهش هزینه مناطق مانند استخدام و تجهیزات بازی روز عملیات بازاریابی و توسعه و هزینه های سفر ممکن است در مناطق که در آن UT می تواند در مهار هزینه های.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>