Tennessee Vols بسکتبال به ارمغان می آورد کمی از شادی’ به Putnam County گردباد قربانیان

کوکویل — پنی کوچولو ایستاده بود با یک تعداد انگشت شماری از مردم در پشت شلوغ پناهگاه در دو چشمه کلیسای مسیح در روز سه شنبه بعد از ظهر.

پشت سر آنها یک ردیف از جداول تعیین شد تا به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که آواره Putnam County گردباد یک هفته قبل است. جعبه مشخص شده “حیوانات” بودند انباشته شده در گوشه داشتن سرریز از نزدیکی یک اتاق بسته بندی شده با همه لازم است کمک های امدادی.

سپس تنسی گارد Josiah-Jordan James راه می رفت. او یک کیسه جلد بسکتبال مچبند محاط با “تنسی بسکتبال” و “اینم” — آن را در مورد من نیست. او پیشنهاد یک کمی که پذیرفته شده است.

“در حال حاضر شما بخشی از خانواده” جیمز به او گفت.

داوطلبان

این جلد در اینجا متوقف در راه خود را به نشویل برای SEC مسابقات به صرف زمان با یک جامعه به شدت متاثر از یک گردباد مرگبار در ساعات اولیه صبح از آوریل 3.

آنها آمدند با تی شرت مچبند مینی بسکتبال و پوستر. آنها عکس گرفت و امضا امضا. اما اغلب آنها به دست می آمد با مردم در Putnam County بود که به ضربه بسیار سخت با حداقل 18 تلفات بیش از 60 نفر مجروح و بی حد و حصر اموال آسیب در اطراف شهرستان.

“تنسی است داوطلب دولت گفت:” کوچک است که کمک به طبخ وعده های غذایی با Jackson County, eatery هلن رستوران. “ما همه داوطلب و همه ما سعی کنید برای کمک به یکدیگر است. من فکر می کنم شما می توانید آن را توضیح دهید بهتر از آن. همه خانواده است. ما در حال برش از همان پارچه. من فکر می کنم این بسیار عالی است که آنها برای نشان دادن حمایت خود را.”

تنسی اتوبوس سوار را از طریق مناطق آسیب دیده از طوفان قبل از ورود در دو چشمه کلیسای مسیح. باریک پارکینگ در حال حاضر شلوغ بود با اتومبیل های ارتش رستگاری کامیون ها و منابع.

از آن شده است که راه را برای روز. لیندزی Loftis, یک کوکویل ساکن است که با حضور در کلیسا برای 13 سال گفت: داوطلبان وارد در عرض چند ساعت از گردباد. آنها شروع به پخت و پز وعده های غذایی و خدمت کرده اند در حدود 2000 وعده در روز برای هفته گذشته.

به شمال کلیسا یک محله که دچار مقدار زیادی از آسیب. به شرق است کشش طولانی از تخریب هنوز از نزدیک تحت تماشای از اجرای قانون محلی است.

کلیسای ساخته شده برای آشکار محلی برای تلاش های امدادی — و آن را برای اتصالات توقف برای Vols.

“فقط به چیزی که ذهن خود را به همه چیز به معنای بیش از هر چیز گفت:” دیلن چوب و جوانان وزیر در دو چشمه کلیسای مسیح. “هر مقدار پول که می تواند آنها اهدا و یا هر چیزی فقط وقت خود را به معنای بیش از هر چیزی است.”

‘کمی از شادی’

این جلد صرف حدود یک ساعت در کلیسا. آنها پراکنده در سراسر محراب اندود شده با جعبه و لوازم به عنوان “راکی بالا” ایفا کرده است.

“Vescovi!” یک دختر جوان فریاد زد: در جلد اول گارد سانتیاگو Vescovi که تکیه بیش لبخند زد و دست تکان داد.

جان Fulkerson و ایو Pons — تازه ضرب با SEC جوایز — نمی تواند آن را در ساختمان بدون اینکه متوقف شود برای تصاویر.

کلمه گسترش از طریق تنگ-جامعه گره دوشنبه شب که جلد خواهد بود توقف سه شنبه.

Andrea Batson 20 سال کوکویل ساکن یک کتابدار در چنار مدرسه ابتدایی بود که یک طرح بزرگ زمانی که او موفق به دریافت یک متن مورد مراجعه کنید. او می دانست که دو دانش آموزانی که خود را از دست داده اما عاشق بسکتبال و فکر کردم آن می تواند یک خوش آمدید, حواس پرتی.

او به ارمغان آورد و خواهر و برادر که احساسات شروع به پریدن کرد از بودن در ترس از چگونه قد بلند, تنسی, بازیکنان بودند تا با بهره گیری از پرتاب مینی بسکتبال در اطراف اتاق.

“این است که کمی از شادی در طول یک هفته سخت و بنابراین ما سپاسگزار برای آن” Batson گفت.

‘ما را به دیدن بازیکنان بسکتبال!’

محراب تقریبا خالی به عنوان فرشته و بنتون Buckner ایستاده بود نزدیک به جبهه تماشای نوه های خود Cayson, 6, Azaiah 4 و Avianah, 3.

تمام اطراف ردیف جلو دو تا از قدیمی ترین پوشیدن جدید تنسی بسکتبال تی شرت با برچسب هنوز گچ بری پایین جلو.

خانواده است که زندگی در یک جفت از اتاق های هتل پس از پایان مقابل از خانه های خود را ویران شد توسط tornado. اما در روز سه شنبه وجود دارد شادی در میان فاجعه است.

“آنها در تلاش بودند به کشیدن ما از درب فریاد” ما را به دیدن بازیکنان بسکتبال!'” فرشته گفت: Buckner. “آنها در تلاش بودند برای پرش و بالا سپاس با کسی ده برابر اندازه خود را. آن را به معنای زیادی.”

چوب کار کرده است که در این کلیسا به مدت هفت ماه در زمان خود بزرگترین شادی از دیدن یک تنسی بازیکن باید کامل عمل محبت در زمان مناسب.

او اظهار داشت به یکی از دانش آموزان خود را یک چهارم کلاس به نام جکسون اسمیت چگونه او را دوست داشت فوتبال کلاه او پوشیده بود. اسمیت پاسخ داد که او خود را از دست داده تنسی نیوجرسی. خانواده خود را از دست داده و همه چیز را در گردباد.

“سپس یکی از بازیکنان آمد و با قرار دادن یک تنسی پیراهن او” چوب گفت. “من فکر کردم که جالبترین چیزی که. از آن روز به ارزش آن است.

“ما شده اند در اینجا پس از سهشنبه در 3 ساعت در صبح است. ما همه خسته اما دیدن که ساخته شده روز من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>