Tennessee Vols مربیان موعظه درک, بهداشت قبل از ورزش برای ورزشکاران

رمان coronavirus (COVID-19) یک بیماری همه گیر. گزارش بیماری طیف وسیعی از بسیار خفیف تا شدید از جمله مرگ است. سازمان پیش بینی گسترده انتقال خواهد رخ می دهد در ایالات متحده در ماه های آینده و توصیه های اجتماعی فاصله میان دیگر اقدامات به سرعت گسترش یافته است. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus و یا تماس با تنسی وزارت بهداشت coronavirus خط اطلاعات در 877-857-2945 از ساعت 10 صبح تا 10 شب CT روزانه.

Kellie هارپر کراوات رنگ پیراهن با پسرش جکسون در روز دوشنبه به عنوان بخشی از “creative مادر” حالت برای بانوی جلد مربی بسکتبال.

6-year-old جکسون است که از مدرسه به خانه برای شکستن بهار را به خانه دیگر با مدارس بسته با توجه به کوروناویروس.

“او احساس می کند اعتماد به نفس او را درک coronavirus خیلی خوب” هارپر روز سه شنبه گفت. “او می گوید او ممکن است نمی شود اما می تواند بر دیگر مردم است.”

در میان تمام احساسات و عدم قطعیت ناشی از کروناویروس’ اثر ورزش جلد مربیان بیشترین تمرکز در ورزشکاران خود را درک آنچه هارپر را در حال حاضر می شود.

“این در مورد ما نیست, آن را در مورد کشور ما” جلد بسکتبال مربی ریک بارنز گفت. “این در مورد ایمنی از کشور ما است. این مورد اطمینان ما هیچ کاری انجام نمی — و دوباره من امیدوارم که جوانان درک کنند که. آنها هیچ کاری انجام نشده است که رفتن را به آسیب رساندن به افراد دیگر با بی دقتی.”

مطلع: ثبت نام برای Coronavirus تماشای عضویت در خبرنامه

سه تنسی مدیران و پنج جلد مربیان برگزار طولانی در کنفرانس خبری روز سه شنبه در دانشگاه تهران به پردیس. SEC اعلام کرد در اوایل روز سه شنبه لغو همه به طور منظم فصل مسابقات ورزشی و postseason مسابقات از طریق سال تحصیلی با توجه به نگرانی از گسترش این کوروناویروس. جلد ورزشکاران باید بیشتر به خانه بازگشت و آگهی فیلیپ Fulmer گفت: هیچ کدام تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

وجود دارد سوال در مورد واجد شرایط بودن برای ورزشکاران که فصل قطع شد نگرانی های مالی و چه ورزشکاران در شکل باقی بماند در حالی که جدا شده است.

بارنز موعظه دیدگاه سه شنبه — عمده مکث در زندگی استفاده می شود برای انعکاس بلکه درک اولویت ها. او اعتراف کرد او را به تلاش برای درک شدت از وضعیت حال حاضر زمانی که او یک دانشجوی کالج است تنسی همکاران در حال حاضر درخواست بازیکنان خود را به فکر می کنم بزرگتر از خود.

“من تو را دیدم چیزی در رسانه های اجتماعی که من توییتی که من فکر کردم واقعا قدرتمند” بانوی جلد سافتبال co-سر مربی کارن هفتگی گفت. “آن گفت:” ما بزرگان نامیده می شدند برای صرفه جویی در زندگی ما هستند که به نام برای نشستن روی نیمکت ذخیره آنها و ما می توانیم انجام این کار است.’ من فکر می کنم که پیام است که ما واقعا نیاز به در حال حاضر.

“این است که خیلی در مورد کار کردن و رقابت است. آن است که در مورد بخشی از ما در متوقف کردن ویروس.”

که ورزشی بخش گسترده ای از دیدگاه های به ظاهر شروع با یک جلسه هفته گذشته که Fulmer به یاد می آورد سه شنبه. وجود دارد که پذیرش دو و میدانی فصل هم تمام شد و یا به احتمال زیاد به زودی خواهد بود.

سپس مربیان تبدیل شده است تمرکز خود را به چه Fulmer به نام “بیشتر خوب است.”

“صدراعظم (Donde Plowman) گفت: چیزی چند روز پیش من فکر کردم فوق العاده مهم” Fulmer گفت. “او در صحبت کردن به او ، ‘شما در حال منزوی کردن خود و دوستان خود را به طوری که دوستان خود را به پدربزرگ می توانید لذت بردن از نوه های خود را.’

“این همه در مورد کسی دیگری. من امیدوارم که ما نسل وای و من امیدوارم که جوانان ما متوجه خواهد شد این است که در مورد کس دیگری نه فقط در مورد آنها.”

بث Alford-Sullivan, Tennessee کارگردان و میدانی/صلیب کشور منتقل افکار و برنامه ديدگاه به ورزشکاران در سراسر چهار تیم در یک ایمیل پس از بازگشت از لغو NCAA داخل سالن قهرمانی در Albuquerque, New Mexico.

او به چالش کشیده او ورزشکاران به رهبران خود را در خانواده ها و جوامع است.

“من معتقدم که ما جوان مردم درگیر شدن در حال حاضر در درک” الفرد-سالیوان گفت. “آنها در حال بازگشت به خانه و در جوامع خود و آنها متوجه می شوند این است که یک مسافت طولانی, اما من فکر می کنم که در طبیعت ما در میدانی که قادر به نشستن و بی سر و صدا در پس زمینه.”

هفتگی اشاره جلسه تیم که تا به حال مقدار زیادی از ناامیدی در مورد سافتبال اما او افتخار بود که چگونه به سرعت او بازیکنان را دیدم “تصویر بزرگتر … در مورد بهداشت جهانی بحران.”

“ما باید به خارج از خودمان و فکر می کنم در مورد افراد دیگر در حال حاضر که واقعا بوده است نهفته در راه” بارنز گفت. “منظورم این است که در حال حاضر بازیکنان ما از دست یک ترم وجود دارد بسیاری وجود دارد. اما مردم وجود دارد که واقعا در شرایط سختی است که ما ممکن است فکر کردن در مورد — این چیزی است که ما واقعا باید به فکر کردن در مورد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>