Tennessee Vols مربیان اصرار پشتیبانی برای ورزشکاران در پی جورج فلوید مرگ

اعضای دانشگاه تنسی بخش دو و میدانی و مربیان باید با صدور بیانیه ترغیب مردم به حمایت از مدرسه سیاه دانشجو-ورزشکاران است.

در مه 25, تصویری از جورج فلوید مرگ در دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس برانگیخته ملی خشم و اعتراض برخی از عطف خشونت آمیز در چندین شهر در سراسر ایالات متحده است. Knoxville, ممفیس و Nashville همه دیده اند تجمع جمعی است که منجر به تخریب اموال.

روز یکشنبه یک متحد بیانیه ای از تنسی دو و میدانی رهبری بر محور مدیر دو و میدانی فیلیپ Fulmer منتشر شد و خواست برای حمایت از ورزشکاران که در حال صدمه زدن در طول این زمان.

“Vol ملت بیایید ظهور را به چالش برای دیدار با یک استاندارد جدید” اظهارات خواند. “اگر شما می خواهید برای حمایت از ما سیاه دانشجو-ورزشکاران زمانی که آنها رقابت, لطفا شجاعت به حمایت از آنها و خانواده های آنها در روزانه خود را پیگیری صلح و سعادت و عدالت.”

Fulmer و تمام 15 مربیان در تنسی امضا شده در این بیانیه است.

تنسی بسکتبال مردان دستیار کیم فارسی در توییتر نوشت:

“”من نمی توانم نفس بکشم.’ کتاب مقدس به وضوح متحده با یک دوره در پایان از فرمان ‘تو نباید بکشند.’ “پروتستان های انجیلی در امریکا انتخاب کنید و را انتخاب کنید که به مبارزه برای آن اعلام شده توسط خدا. این است ننگین و نفرت انگیز و متاسفانه بسیار آمریکا در زمان گذشته است.”

تنسی بسکتبال زنان مربی Kellie هارپر همچنین ارائه صدای او در توییتر نوشته “‘قرمز, قهوه ای, زرد و سیاه و سفید آنها با ارزش در نزد او.’ نژادپرستی هیچ جایی در این جهان است. بیش از حد بسیاری از مردم رنج می برند.”

روز شنبه, UT صدراعظم Donde Plowman منتشر شد بیانیه ای گفت او “درد قلب به عنوان بسیاری به عنوان بی معنی اعمال نژادپرستی و خشونت ادامه خواهد داد.” او تاکید کرد حصول اطمینان از ایمنی همه دانش آموزان در تنسی پردیس بدون در نظر گرفتن مسابقه.

“ما همچنان به کار سخت برای ایجاد یک دانشگاه که در آن همه مسائل و تعلق دارد” Plowman نوشت. “که در آن هر کسی می تواند, مطالعه, کار, یادگیری, آموزش, تنه زدن و زنده زندگی روزانه خود را بدون ترس.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>