Tennessee Vols می تواند پیشی بگیرد کنتاکی در ثانیه بسکتبال در 2020-21 | آدامز

فصل بالای 25 سنجی معمولا افزایش تجمع آینده فوتبال فصل است. اما از آنجا که coronavirus همه گیر شده است تا سال 2020 فوتبال فصل یک قطعیت پیش بینی ندارد و به طور معمول تاثیر است.

شما نیز ممکن است به دنبال در پیش فصل بالای 25 کالج بسکتبال کشور ، پس از همه, وجود نداشته است بحث های زیادی در مورد از دست دادن 2020-21 فصل بسکتبال.

که به خصوص یک خبر خوب برای Tennessee Vols.

این جلد گنجانده شده اند در همه زود بالا 25s. که تعجب آور نیست. من فقط تعجب است که آنها شده اند رتبه بالاتر است.

تنسی برداشت به پایان 13th توسط ESPN. آن را نیز برداشت تا پایان دو لکه جلوتر از کنتاکی.

فلوریدا یکی دیگر از اجماع بالا 25 انتخاب برای فصل آینده است. LSU و آرکانزاس ذکر شده در حداقل یک صفحه 25.

تنسی به بالا 10 بالقوه هنگامی که شما آن را در نظر بگیرید و عودت شده است که شامل پنج ستاره پاسداران Jaden اسپرینگر و Keon جانسون از سال 2020 استخدام در کلاس; اورگان انتقال ویکتور بیلی که نشسته این فصل; و قلب مقدس فارغ التحصیل انتقال E. J. Anosike.

آنها را به پیوستن به یک بازگشت هسته است که شامل حداقل چهار استارت. اگر ایو پونز forgoes جوانب مثبت برای یک سال دیگر بسیار بهتر است. او اعلام کرده است برای NBA اما هنوز هم گزینه بازگشت به Vols.

چند تیم خواهد بود به عنوان متعادل به عنوان جلد به خصوص اگر پونز باقی می ماند. آیا پونز می رود یا می ماند تنسی را عمیق تجربه کرده roster.

این پست باید به خوبی غنی با جان Fulkerson و Anosike. و backcourt خواهد بود لود شده با بیلی تحسین ورودی دانشجویان سال اول و عودت سانتیاگو Vescovi و Josiah-Jordan James.

نیز وجود دارد بالقوه برای بهبود در میان ذخایر از فصل گذشته تیم. اگر یک بازیکن دیگر باعث می شود که جهش Fulkerson آیا از نقش بازیکن به ستاره در یک سال ؟

مثل همیشه شما باید به رقابت با کنتاکی هنگامی که شما در حال تلاش برای برنده شدن در یک ثانیه قهرمانی — اگر چه Wildcats تا به حال پنج بازیکن اعلام برای NBA پیش نویس است.

از دست دادن چند بازیکن — حتی کل صف شروع — چیزی جدید برای Wildcats تحت مربی جان Calipari. دیگری وجود دارد مشروط منادی, کنتاکی, استخدام در انتظار به مرکز صحنه در 2020-21.

اما به عنوان با استعداد به عنوان گروه ممکن است, کنتاکی نمی آیند نزدیک به تطبیق UT تجربه است که احتمالا به همین دلیل Vols رتبه بندی جلوتر از Wildcats در ESPN بالا 25 برای فصل آینده است.

این جلد نیز دارای مزیت در عمق بیش از Wildcats.

تنسی شده جدید را برای رقابتی تر شیوه های که باید مزایای واضح است. آنها نیز بارنز بیشتر جایگزینی گزینه های. علاوه بر عمیق تر فهرستی را ناپاک مشکل کمتر نگران کننده است.

به عنوان خوب به عنوان تنسی در 2018-19 وقتی که می رفت 31-6 UT را 2020-21 تیم — هر چند شاید فاقد قدرت ستاره — باید بیشتر در عمق.

و عمق می تواند بسیار مهم در مسابقات NCAA. در 2019 در جلد حذف شد در وقت اضافه از دست دادن به پوردو در شیرین 16, 99-94. سه تنسی بازیکنان — اعطای ویلیامز, Kyle الکساندر و اردن Bowden — خراب کردن در بازی.

بعدی فصل عمق باید در تنسی به نفع — در SEC و مسابقات NCAA.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>