Tennessee Vols فوتبال تعهدات به عنوان خوب به عنوان آن را برای ورزش این بهار | آدامز

این Tennessee Vols باید استخدام به خوبی تحت مربی جرمی Pruitt. جذب آنها به خوبی در تقریبا در هر, فوتبال, مربی, استخدام آنها است.

اما اغلب بدون توجه به چگونه به خوبی آنها را استخدام و آنها هنوز هم در پشت SEC قدرت که می شود.

این جلد شد شماره 10 در 247Sports کامپوزیت رتبه بندی برای سال 2020 است. به عنوان قابل توجه به عنوان این بود که برای سال دوم مربی آن را به سمت چپ آنها را در وسط SEC.

گرجستان شد شماره 1 و آلاباما شماره 2. LSU, Texas A&M, Auburn و فلوریدا نیز رتبه بالاتر از Vols.

که رتبه بندی بر چالش تنسی در حال پیشروی به فوتبال را upper echelon. این جلد ممکن است جذب بهتر تحت Pruitt اما نشده استخدام بهتر از بهترین تیم های حاضر در کنفرانس و یا خود را بدست آورد.

و به همین دلیل UT استخدام در اواخر ماه آوریل ممکن است ثابت کند به یاد ماندنی است. در یک هفته کشش جلد دریافت تعهد از پنج ستاره دفاعی پایان دیلن بروکس, چهار ستاره ایمنی کمر Wilcoxson چهار ستاره گیرنده گسترده جولیان نیکسون پنج ستاره linebacker ترنس لوئیس و No. 1 به تاریخ و کالج در حال اجرا پشت Tiyon ایوانز.

استخدام ثروت باد اورده می شود بهتر با جزئیات.

بروکس, دفاعی, پایان, است, بالاترین امتیاز بازیکن از آلاباما در سال 2021 استخدام کلاس. Wilcoxson متعهد است و decommitted دو بار به فلوریدا. لوئیس همچنین متعهد به فلوریدا قبل از تغییر ذهن خود را. نیکسون بسیار در پی پس از چشم انداز از گرجستان است. کارولینای جنوبی در حال اجرا برای ایوانز که یک کارولینای جنوبی بومی است.

حتما این امکان وجود دارد که بازیکنان را تغییر ذهن خود را قبل از دسامبر ثبت تاریخ است. اما این هیچ وقت برای کمرنگ جلوه دادن تعهدات.

پس از coronavirus همه گیر است محروم ما را از ورزش این بهار یک تعهد از یک جایزه فوتبال استخدام در مورد به خوبی به عنوان خوب به عنوان آن را برای طرفداران.

علاوه بر این در هر زمان تنسی می توانید ضرب و شتم, آلاباما, فلوریدا یا گرجستان در فوتبال هر چیزی مربوط است که دلیلی برای جشن.

یک چیز بیشتر: Pruitt خاموش است به بهترین استخدام شروع به عنوان یک سر مربی است.

در جلد سوم هستند در 247Sports کامپوزیت و برای اولین بار در ثانیه. شاید هیچ کس نباید تعجب کرد که دانشگاه تهران است و پیش از آن معمول جذب سرعت تحت Pruitt. آن را آسان تر به فروش چشم انداز خود را برای فوتبال برنامه زمانی که شما می توانید در تکمیل آن با نتایج.

این جلد شد 4-8 در مربی بوچ جونز’ فصل گذشته در سال 2017. آنها بهبود کمی به 5-7 در Pruitt اول فصل قبل از رفتن 8-5 در سال 2019.

استخدام پیشرفت بزرگ با شرایط. آلاباما و جورجیا و فلوریدا نمی کردند. آنها در حال رشد است.

تنسی نیز استخدام چالش ها در جاهای دیگر. اگر چه خواهد Muschamp نیست برنده شدن در یک استیو Spurrier سطح در کارولینای جنوبی او ثابت کارگزینی. و دوم-سال کارولینای شمالی مربی Mack Brown در حال حاضر ملت دوم-رتبه بندی کلاس برای 2021 بر اساس Tar Heels’ 14 تعهدات.

Pruitt نیست سرمایه گذاری در تضعیف دولت از رقابت خود را. او موفقیت در حالی که رقابت با برنامه های در یا در نزدیکی بالای خود را جذب بازی.

شما نمی توانید مطمئن باشید که چگونه یک مربی شهرت به عنوان یک دستیار ترجمه برای سر مربیگری. اما خیلی خوب برای Pruitt و تنسی.

Pruitt را آلاباما و دفاعی در پس زمینه در حال پرداخت این استخدام های نجومی. دانشگاه تهران برترین تعهدات دفاعی بازیکنان. و پنج تن از تنسی 15 تعهدات از Alabama.

اولین امضای روز هنوز هفت ماه دور. که به اندازه کافی زمان برای Wilcoxson به پیمان و decommit دو برابر بیشتر در فلوریدا.

اما این نباید مانع تنسی طرفداران از reveling در استخدام رتبه بندی است.

تیم خود را نه فقط در 10 صفحه در سراسر کشور. آن را در بالای SEC.

به طور کامل درک که بررسی 2018 SEC رده بندی است. تنسی گذشته در شرق.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>