Tennessee Vols صفحه اصلی بازی به بازی بدون طرفداران در سراسر آوریل در هر ثانیه تصمیم

یادداشت سردبیر: خطر ابتلا به بیماری شدید از جدید coronavirus COVID-19 ها کم است برای بسیاری از افراد با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

تنسی اجازه خواهد داد که طرفداران خود را برای صفحه اصلی رویدادهای ورزشی در سراسر مانده از ماه مارس مطابق با یک ثانیه تصمیم روز شنبه در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

همه SEC صفحه اصلی بازی خواهد بود محدود به ضروری کارکنان credentialed رسانه ها و تعداد محدودی از اعضای خانواده. SEC مردان مسابقات بسکتبال در نشویل را پیاده سازی این محدودیت ابتدا پنج شنبه.

ثانیه تصمیم را بر روی پاشنه از NCAA اعلام قبلی در روز است که آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال بازی برگزار خواهد شد بدون فن. تنها ضروری کارکنان و محدود اعضای خانواده مجاز خواهد بود.

ثانیه محدودیت برای پردیس-میزبانی بازی ها را در محل از مارس 12 از طریق حداقل 30 مارس.

“این شرایط دشوار به حرکت و ما از درک و حمایت از این کنفرانس تصمیمات مربوط به آینده ورزشی, حوادث” Vols مدیر ورزشی فیلیپ Fulmer در بیانیه ای گفت. “از نهادی نظر ما همچنان به تکیه بر مشاوره و تخصص بهداشت عمومی و مقامات دانشگاه در دفتر مدیریت اضطراری به عنوان رویکرد ما روزهای آینده و هفته سلامت ما دانشجو-ورزشکاران کارکنان و جامعه دانشگاه در خط مقدم از تصمیم ما ساخت.”

مسابقات SEC نه محدود کردن طرفداران از حضور در دور اول بازی ها در روز شنبه اما کمیسر گرگ سنکی تصمیم به تغییر برنامه ریزی برای بقیه مسابقات است.

بنابراین تنسی بازی خواهد کرد در اغلب خالی بریجستون عرصه زمانی که جلد میزبان آلاباما در دور دوم بازی پنج شنبه (1 p. m. ET SEC شبکه).

“ما تاسف ناراحتی و ناامیدی از این تصمیم باعث شده است که طرفداران ما به خصوص کسانی که در حال حاضر سفر به نشویل برای مسابقات” سنکی در بیانیه ای گفت.

تنسی پزشکی ورزشی کارکنان در حال حاضر اقدامات برای کمک به اطمینان از ایمنی از دانشگاه ورزشکاران است.

“ما پزشکی ورزشی کارکنان در رابطه با همکاران در سراسر این کنفرانس شده است وضعیت را برای چند هفته و اجرا کرده است افزایش اقدامات پیشگیرانه در آن روز-به-روز عملیات” ورزشی سخنگوی وزارت تام Satkowiak گفت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

“اطلاعات مربوط به اقدامات پیشگیرانه نیز توزیع شد در اوایل این هفته به دانشجو-ورزشکاران و مربیان و کارکنان. علاوه بر این اعضای (ورزشی وزارت) تیم رهبری ارشد در مکرر ارتباط با دانشگاه در دفتر مدیریت اضطراری.”

این بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به UT-ناکسویل لغو کلاس های حضوری و ارائه آنها را به صورت آنلاین آغاز مارس 23 طریق حداقل آوریل 3. این دانشگاه در شکستن بهار در هفته آینده.

UT قبلا لغو همه غیر ضروری به خارج از کشور سفر علمی و کارکنان. سفر محدودیت اعمال نمی شود UT های تیم های ورزشی که باید تمرین و رقابت بدون وقفه.

تنسی تیم فوتبال خود را به حال اول بهار تمرین روز سه شنبه و میله میله برای تمرین دوباره پنج شنبه قبل از برنامه ریزی وقفه از عمل تا مارس 24 در رعایت رخصتی بهار.

فوتبال برنامه را در دانشگاه مربیان’ کلینیک شد و هنوز هم در شیر برای مارس 26-28 که از بعد از ظهر چهارشنبه. این جلد’ بهار بازی باقی مانده برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 18 (4 p. m. ET).

“با توجه به سیال طبیعت در حال انجام COVID-19 تحولات و بحث مربوط به تمام وقایع در حال وقوع روزانه” Satkowiak گفت: در ایمیل خود به ناکس اخبار. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر.”

در مورد خواسته coronavirus پس از روز سه شنبه تمرین فوتبال, مربی جرمی Pruitt گفت: “من معتقدم که ما در دولت در اینجا. هر چه اقدامات احتیاطی آنها را ما دنبال کنید.”

در این زمان هیچ مورد از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید گزارش شده در دانشگاه.

شده اند وجود دارد و نه موارد COVID-19 تایید در تنسی: پنج Williamson County دو در Davidson County, و هر یک در سالیوان و شلبی شهرستان. Coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه به عنوان تعدادی از موارد در آمریکا افزایش یافت و بالاتر از 1000.

تنسی مردان و زنان تنیس تیم در حال برنامه ریزی برای میزبانی کارولینای جنوبی روز جمعه در اولین روز دانشگاه, رویداد متاثر از فن محدودیت. تنیس تیم هستند و سپس میله میله برای میزبان فلوریدا در روز یکشنبه.

UT تیم بیس بال برنامه ریزی شده است برای بازی در کارولینای جنوبی این هفته در یک بازی سری است که برگزار خواهد شد در زیر SEC فن محدودیت. این جلد سپس مجموعه به میزبان امور خارجه گرجستان روز سه شنبه.

تیم سافتبال برنامه ریزی شده است برای سه بازی آخر هفته سری at Texas A&M که همچنین باید کنفرانس محدودیت. بانوی جلد یک بازی برنامه ریزی شده در برابر ممفیس روز سه شنبه در کلمبیا, تنسی, قبل از اولین بازی تحت محدودیت های آمده در طول سه سری بازی برابر آلاباما در مارس 20-22.

اخبار نگهبان را مونیکا Kast کمک به این داستان.

بلیک Toppmeyer پوشش دانشگاه تنسی فوتبال است. ایمیل او را در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @btoppmeyer. اگر شما لذت بردن از بلیک پوشش در نظر گرفتن یک اشتراک دیجیتال است که به شما اجازه می دهد دسترسی به همه آن را. مشترکین فعلی می توانید اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به بلیک رایگان متن گروه ارائه به روز رسانی و تجزیه و تحلیل بر روی جلد فوتبال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>