تنسی فرود آمد بالا-10 استخدام, کلاس, اضافه شدن چند نقل و انتقالات و استخدام چهار دستیار مربیان است. در حال حاضر آن را می توانید تنظیم مناظر خود را در سال 2020 فصل فوتبال.

من فرض مربی جرمی Pruitt در حال حاضر دارای اهداف در ذهن برای تیم خود. اما پس از او را ندارد و کسانی که در مکان های عمومی, من آمده ام تا با اهداف از خود من است.

و به عنوان شما ممکن است حدس می زنم من تنظیم اهداف بالاتر پس از این جلد به پایان رسید 2019 فصل در شش بازی برنده خط خط.

اضافه کردن یک استخدام: بحث استخدام حماسه Zachary ایوانز به نظر می رسد بی پایان است. اما با وجود تمام پرچم قرمز خود را استخدام و دبیرستان فصل فوتبال مطرح شده در این جلد باید به.

او در تاریخ به عنوان شماره 1 در حال اجرا در سال 2020 استخدام چرخه برای یک دلیل. و پس از او ابراز علاقه کرده در جلد آنها نباید تسلیم. او می تواند به ارزش خطر است.

آن را به عنوان هر چند که جلد آنها از جان گذشته برای در حال اجرا بازگشت. آنها سه تجربه پشت در حال اجرا بازگشت.

ایوانز یک جایزه خواهد بود.

منجر SEC در عجله: پیشنهاد خنده دار شده اند فقط یک زن و شوهر از سال پیش. اما این قابل قبول در حال حاضر.

این جلد را با استعداد و با تجربه خط حمله به رهبری آمریکا و نامزد Trey Smith و جامد سپاه از پشت در حال اجرا. به عنوان مولد به عنوان اریک خاکستری بود که در پایان فصل گذشته او باید تبدیل به یک 1,000-حیاط متهور در سال 2020 است.

شروع همان کارفرمایی: این جلد شروع جارت Guarantano, J. T. Shrout و برایان Maurer کارفرمایی در فصل گذشته. که منعکس جرم را تناقض.

اگر UT می تواند شروع همان کارفرمایی — حتی اگر خواهد بود دانشجوی سال اول هریسون Bailey — که به معنی جرم بود عملکرد کارآمد و یا حداقل بهبود بیش 2019.

بازیابی دو خارج نشده و لگد: نگاه چه خارج نشده و فقط یک ضربه بود برای جلد این فصل است. این کلید بازی در سه ماهه چهارم باز گشت پیروزی ایندیانا در Gator کاسه.

یکی بیشتر خارج نشده و پا زدن بهبود در سال 2020 می تواند منجر به یک پیروزی.

هیچ ضرر و زیان بیش از 20 امتیاز: سه تا از بهترین تیم ها در سال 2019 برنامه نه تنها ضرب و شتم تنسی است. آنها به ضرب و شتم آن را قاطعانه.

فلوریدا موفق به کسب 31 امتیاز; Georgia, 29; و آلاباما 22.

استخدام یک پنج کلاس: تنسی بهبود یافته در هر سال در استخدام تحت Pruitt. پس بالا-پنج کلاس نیست و دور از ذهن است.

در دو استخدام, چرخه, او در تلاش برای فروش یک برنامه است که تا به حال به پایان رسید و آخرین بار در ثانیه ایست. در حال حاضر پس از یک 8-5 فصل او می تواند نشان می دهد 2021 استخدام که جلد به رهبری در مسیر درست

سال جدید,’ بعد کاسه: این جلد به احتمال زیاد خواهد بود مورد علاقه در هشت خود را در 12 بازی. اگر آنها فقط به برنده شدن در این بازی آنها قرار است به نفع خود آنها باد می تواند در جای دور افتاده کاسه در اولین روز از سال 2021.

ضرب و شتم حریف بهتر: در طول جلد’ پایان فصل شش بازی برنده خط خط آنها شوهر مطلوب برنامه. خود بزرگترین پیروزی بودند در برابر یک زن و شوهر از پنج-از دست دادن تیم – کنتاکی و ایندیانا است.

به همین دلیل یک پیروزی بیش از یکی از چهار بزرگ — Oklahoma, فلوریدا, آلاباما و جورجیا — آیا معنی پیشرفت در سال 2020 است.

تنسی بهترین شات برای ناراحتی به احتمال زیاد خواهد بود یک بازی خانگی در برابر Gators در ماه سپتامبر.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im