Tennessee Vols نیاز به نوبه خود برنده جهش به یک رگه برنده | آدامز

بسکتبال است که اغلب رگه دار, ورزش, که در تیم اجرای سرد و گرم در طول یک بازی و یا یک فصل است. بنابراین با وجود همه تنسی یو پی اس و فراز زندگی به شما می گویند آن را فقط یک خط دور از مسابقات NCAA.

پیگیری سهشنبه شب 65-61 پیروزی بر واندربیلت با پنج پیروزی متوالی به فصل و سوم مسابقات اسکله مطمئن خواهد بود. در واقع جلد (15-11) می تواند حتی از دست دادن یکی از آخرین پنج به طور منظم فصل بازی و در نظر گرفته شود مسابقات شایسته.

خواهد بود که بیش از خیالی تفکر اگر تنسی می تواند بازی Vanderbilt پنج برابر بیشتر. آن را بسیار مناسب در برابر بسته شدن برنامه است که شامل Auburn دو بار و کنتاکی و فلوریدا پس از هر کدام.

این جلد حداقل موفق یک خط در برابر Vanderbilt. یک 18-3 اجرا در اواخر نیمه دوم انجام تنسی به 13 نقطه برتری 2:30 به بازی.

تا به حال جلد نگه داشته و بازی در این سطح مربی ریک بارنز بود متفاوت را در نتیجه. اما ساقط کردن کشش مورد نیاز UT اردن Bowden به دو پرتاب آزاد به پرچ پیروزی.

“ما فکر بازی بود — مانند یک دسته از بچه نابالغ” بارنز گفت. “ما درهم و برهم و شد در یک نبرد است.”

پایان نیست یک انحراف. تنسی تلاش کرده است تمام فصل به حفظ حرکت است. فقط بررسی بازی-با-نتایج بازی. UT نشده برنده سه بازی متوالی از ماه نوامبر.

آن postseason امیدوار است در حال حاضر لولا در گرد آوردن و حفظ شتاب.

“ما ثابت کرده ایم ما توان رقابت با هر تیمی” بارنز گفت: فراخوانی خاطرات باریک از دست دادن در شماره 3 کانزاس در اواخر ماه ژانویه است. “ما احتمالا به عنوان سالم به عنوان ما شده است در تمام طول سال های طولانی. اما در حال حاضر آن را ‘رفتن زمان است.’ “

رفتن در مسیر درست نیاز به یک حس فوریت UT گاهی اوقات فاقد. آخرین 2:30 برابر Vanderbilt همراه با 15 گردش کلی به یاد شما را از آن مى باشد.

“ما باید در نگاه (به چالش کشیدن برنامه های پیش رو) به عنوان یک فرصت بزرگ” بارنز گفت. “این فرصت وجود دارد اما آن را دشوار است. شما نمی توانید اشتباهات ما دو بازی گذشته.”

اشتباهات داشته اند بیشتر به جرم دفاع از.

“توپ است و نه فقط رفتن برای ما” Vanderbilt مربی جری Stackhouse اظهار تاسف کرد. “امیدوارم آن را به نوبه خود. بسکتبال یک بازی است که می آید به ساخت عکس های.”

او می توانست صحبت کردن در مورد تنسی است.

UT را جرم رونق در طول بازی خود را-تبدیل خط در برابر Commodores. پست بازیکن جان Fulkerson نیست فقط نمره 11 از تنسی 13 امتیاز. او ساخته شده آن را آسان.

زمانی که Fulkerson می توانید دریافت توپ که عمیقا در پست گارد نقطه سانتیاگو Vescovi مکمل می تواند در داخل به ثمر رساند با عکس از محیط دانشگاه تهران را جرم نمی باشد. یک مبارزه است. Fulkerson تا به حال 17 امتیاز و Vescovi اضافه شده 14 برابر Vanderbilt.

اما توهین آمیز مهارت را تقاضا بیشتر از یک تلاش گروهی.

اردن Bowden 17 امتیاز در برابر Vanderbilt نیاز برای تبدیل شدن به هنجار و دانشجوی سال اول Josiah-Jordan James را انتخاب کنید تا به ثمر رساند به عنوان به خوبی. صالح در اوایل ناپاک مشکل جیمز نمی نمره در 12:45 در برابر Commodores.

به ثمر رساند ثانویه به حمایت از بسکتبال در بارنز فهرست اولویت پس از پیروزی بر Vanderbilt. سه گردش متوالی به عنوان UT خمیده به خط پایان برای یک حافظه بد است.

“من می خواهم برای دیدن بهبود” بارنز گفت. “نه فقط جسمی بلکه روحی. من نمی خواهم برای دیدن آنچه که امشب اتفاق افتاده است.”

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا john.adams@knoxnews.com. او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید