تنسی در مقابل کنتاکی: وقتی که می آید به coronavirus کارشناسان می گویند مقایسه بی ربط

تنسی و کنتاکی رقبای دیرین در این زمینه و دادگاه اما coronavirus است ملتهب و تنش بین کشورهای کشیدن یک بحث آشنا به مسائل مرگ و زندگی است.

یک گراف ساخته شده توسط یک, کنتاکی, آموزش زمان در زندگی خود را, رفتن ویروسی و سوخت تیراندازی از هر دو طرف. این نمودار نشان داد تنسی ویروس موارد خونتان بالاتر از کنتاکی است.

سیاستمداران در هر دو طرف مرز را با اشاره به آن و دیگر آمار به این صورت است که دولت خود را مقابله با COVID-19 بیشتر موثر است. رسانه های اجتماعی مفسران شروع به پریدن کرد به نزاع مشتاق به اعلام برنده.

اما در حالی که کارشناسان می گویند مقایسه مستقیم می تواند ارائه برخی از دروس در این نقطه در بحران آنها را متوقف خوبی از یک حکم نهایی.

آن را پیچیده تر از آن است.

“در ایالات متحده آن را بسیار دشوار است برای مقایسه به ایالات متحده گفت:” دکتر دیوید Aronoff, مدیر بخش بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت. “تست متفاوت است, جمعیت متفاوت است, سلامت, نابرابری متفاوت هستند, گزارش, ممکن است متفاوت باشد.”

استفانی با نشاط زنی که ایجاد شده مورد توجه قرار گرفتن گرافیک در مارس موافق است.

نشاط گفت: او ارسال شده اولین نمودار در 19 مارس به تحریک فکر می کردم. سوراخ سوراخ شدن دو کشور در برابر یکدیگر نیست ،

“این بود که هرگز به می گویند که, کنتاکی, مدل, بهترین, تنسی مدل false” نشاط گفت. “این خیلی زود به می دانم.”

نشاط گفت: او می خواست او گراف برای برجسته کردن قدرت اجتماعی فاصله و سیاست های عمومی. به عنوان بحران تکامل او اضافه شده به مدل به منعکس کننده بسیاری از های مختلف و تغییر متغیرها در هر دولت است.

کار برجسته کنتاکی را در مراحل اولیه به مدارس و رستوران ها و تشویق اجتماعی فاصله. تنسی بعد در زمان همان مراحل است.

در حال حاضر تنسی تبدیل به یک رهبر را در آزمایش جمعیت آن به طور گسترده تر است که می تواند نقش مهمی در آن بالاتر از موارد تایید شده.

کنتاکی کمتر مورد تأیید در مجموع و بر اساس سرانه اما تنسی آزمایش قرار گرفته است و در حدود دو برابر نرخ آن همسایه شمالی با بیش از 1100 تست در هر 100 ، 000 ساکنان نسبت به 620 برای کنتاکی (نمودار زیر).

کنتاکی مرگ و میر 115 روز سه شنبه نزدیک بود حتی با تنسی 124, مرگ و میر, حتی اگر داوطلب دولت شناسایی بیشتر موارد.

“ما می خواهیم به کار’: تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از کنگره بیش از Beshear را از دست داده و COVID-19 اخلال در جلسه

اختلافات سیاسی بین کشورها تشدید این مقیاس از جنگ گفت: کنت Syler, یک استاد علوم سیاسی در Middle Tennessee State University.

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear یک دموکرات و تنسی رژیم صهیونیستی است. بیل لی یک جمهوری خواه عواملی است که احتمال افزایش این بحث تاثیر بر ملی مخاطبان Syler گفت.

“ما تا قطبی به عنوان یک ملت که ما می توانیم سیاسی بیشتر از هر موضوع و شکستن آن را به قرمز و آبی” Syler گفت.

“و سپس شما می توانید ورزش عنصر در آن,” او اضافه شده است. “شما تا به حال تمام این عناصر وجود دارد. آن را بسیار به نور در این مسابقه است.”

CORONAVIRUS پاسخ: فرماندار کنتاکی هشدار ساکنان به سفر به تنسی در طول COVID-19 شیوع

فرمانداران و سایر مقامات منتخب وزن در

پس نشاط اولیه پست در رسانه های اجتماعی انتخاب مسئولان از جمله فرمانداران کنتاکی و تنسی گرفته اند در این بحث بیش از آن دولت است outperforming دیگر در مورد پاسخ به COVID-19.

هفته گذشته ماسون بارنز یک قاضی-اجرایی در سیمپسون County, Kentucky گفت: پیک مجله او امیدوار Beshear خواهد دید خود را از دولت آمریکا برای جلوگیری از Tennesseans از ورود.

“ما فقط در زمان فعال تر مراحل در کنتاکی زودتر از تنسی بود و زندگی در تنسی مرز حق در اینجا با من-65, من می توانم نگه داشتن مردم از آمدن به اینجا و استفاده از معافیت های مالیاتی آنها در اقلام و مواد غذایی,” او گفت:.

بارنز نظر آمد و تنها چند روز پس از تنسی مجلس کامرون خادم به اشتراک گذاشته تصویر در توییتر با اشاره تنسی COVID-19 تست در یک هفته بیش از آنچه کنتاکی انجام داده بود در ماه است.

پس از صدور اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس Beshear گفت: دولت خود را گرفته بود “بسیار تهاجمی مراحل” در حالی که گفتن ساکنان به “رفتن به تنسی است.”

تنسی سرهنگ رژیم صهیونیستی. شیدا McNally به نام Beshear نظرات گمراه کننده است.

روز پس از Beshear نظرات و پس از صدور خود را سفارش درخواست Tennesseans به ماندن در خانه لی متوقف کوتاه به طور مستقیم انتقاد خود را همتای اما با اشاره به داوطلب دولت تا به حال انجام شده به طور قابل توجهی بیشتر تست از کنتاکی.

در روزهای اخیر لی بارها اشاره کرد تنسی رو تست در مجموع تا حد زیادی رانده خصوصی-اجرای labs. در روز دوشنبه – پس از مقامات نشان داد فقط دو آزمون انجام شد و در دولت اجرا labs روز قبل – Lee عنوان موضوع است.

“به عنوان تست چرخش بهبود یافته است که در آن کسانی که آزمون رخ می دهد تقریبا به عنوان مهم به عنوان یک بار بود,” او گفت:.

وزارت بهداشت کمیسر لیزا Piercey گفت: کم تعداد تست در دولت labs آمد در طول تعطیلات عید پاک است. در همان زمان دوره خصوصی آزمایشگاه پردازش 5,400 آزمون.

روز دوشنبه Piercey گفت: تست ظرفیت خصوصی labs یکی از دلایل تنسی است قادر به شروع بحث در مورد راه اندازی مجدد اقتصاد دولتی است.

“خصوصی آزمایشگاه ظرفیت است و تقریبا به عنوان قوی در کشورهای دیگر به عنوان آن است که در ما,” او گفت:.

هر دو ایالت تنسی و کنتاکی مواجه شده اند انتقاد

در حالی که مقدار ساخته شده است از تفاوت بین کنتاکی و تنسی را از دست داده و COVID-19 هر متحده خود را دیده اند خود انتقادهای درونی و تلاش برای بهبود.

پس از تنسی بود لعنتی برای کاهش به اشتراک گذاری که در استان ها در حال تایید موارد coronavirus دولت وزارت بهداشت منتقل دوره انتشار داده است. اخیرا بخش ارائه شده است اطلاعات بیشتر از جمله سن و جنسیت و همچنین اطلاعات در مورد شرایط بیمار است.

لی صرف روز رو موشکافی و یک گروه کر در حال رشد از تماس و از متخصصان پزشکی برای تصمیم خود به موضوع اقامت در خانه سفارش دهید.

لی در ابتدا اعلام کرد که کمتر سختگیرانه اجرایی منظور در مارس 30 اصرار ساکنان خانه بمانند. او بعد از تغییر دوره نیاز به ماندن در منزل و با استناد به دادههایی که نشان داد Tennesseans افزایش یافته بود ،

در کنتاکی مقامات دولت کار کرده اند و به سطح شیب دار تا تست با پیوستن به نیروهای با مواد غذایی لوله Kroger.

Beshear است مواجه انتقادات زیادی در کنتاکی برای ضعیف به روش COVID-19. اما او قوی پوش بک از جمهوری خواهان بیش از یک طرح با هدف جلوگیری از کلیساها از برگزاری فرد خدمات در عید پاک یکشنبه.

Beshear دستور ایالت کنتاکی پلیس troopers برای حضور و ثبت پلاک هر که با حضور برنامه ریزی شده جرم جمع آوری خواهد بود که مشترک با ادارات بهداشت محلی به اجرای 14 روز در قرنطینه برای همه شرکت کنندگان.

کنتاکی را جمهوری خواه دادستان کل دانیل کامرون گفت که او “عمیقا نگران” است که اجرای قانون خواسته شده بود “تنها از خدمات مذهبی” که خواستار اقدام “خودسرانه”. آمریکا و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: Beshear باید حفاظت از مردم “بدون پایمال پایه اصول قانون اساسی در همان زمان” و همکار جمهوری خواه ایالت کنتاکی توییتی “کسی که نیاز به یک گام به عقب در اینجا.”

سیاسی volleying و بین ایالتی رقابت به احتمال زیاد به فروکش هر زمان به زودی, اما Syler این MTSU استاد هشدار داد که وجود دارد خیلی بیشتر به این موضوع.

“ما در حال سقوط به یک مقدار زیادی از برچسب ها و اختلافات ما” Syler گفت. “این مسئله و هر مسئله دیگر که ما با بیشتر از این پیچیده تر است.”

Aronoff, واندربیلت, دکتر, هشدار مردم به قرار دادن بیش از حد سهام به مقایسه بین کشورهای مختلف. آن است که به احتمال زیاد بیشتر آموزنده برای مقایسه متحده در مقابل خود را به دقت اندازه گیری تاثیر سیاست های مختلف و رفتارهای.

“ما نیاز به نگه داشتن چشم ما بر خود ما داشبورد حرکت رو به جلو” Aronoff گفت. “ما می تواند نگاه ما منحنی و ما می توانید ببینید که چگونه این تغییرات در طول زمان در پرتو تغییرات در سیاست است.”

تنسی و همسایگان آن

چگونه تنسی در مقایسه با همسایگان خود را با داده ها از 14 آوریل.

  • گرجستان گزارش داد بیش از 14,200 موارد در میان آن 10.6 میلیون نفر.
  • ویرجینیا 6,100 موارد تایید شده در میان آن 8.5 میلیون نفر.
  • کارولینای شمالی 5,800 موارد در میان آن 10.4 میلیون نفر.
  • آرکانزاس 1,400 موارد در میان آن 3 میلیون نفر.
  • می سی سی پی است 3,000 موارد در میان آن 2.9 میلیون نفر.
  • میسوری است 4,600 موارد در میان آن 6.1 میلیون نفر.
  • کنتاکی است 2,200 موارد در میان آن 4.5 میلیون نفر.
  • آلاباما است 3,900 موارد در میان آن 4.9 میلیون نفر.

از نظر مرگ و میر گزارش شده تنسی را 124 می افتد در پشت گرجستان 501, ویرجینیا را 154 و میسوری را 133. کنتاکی است که بیش از 2 میلیون کمتر از ساکنان تنسی وارد شده 115 مرگ و میر.

در برخی از دسته بندی ها, تنسی, جلبک برخی از کشورهای اطراف آن. برای مثال 633 Tennesseans بستری شده اند نسبت به 418 بستری شدن در بیمارستان در کارولینای شمالی.

می سی سی پی تا به حال بیش از 9,400 از مجموع آن 37,700 coronavirus آزمون تکمیل شده توسط دولت اجرا labs. مقایسه دولتی labs در تنسی را به اتمام نزدیک به 4,800 آزمون.

از تنسی ایالات اطراف تنها می سی سی پی و گرجستان گزارش تعداد آزمون توسط آزمایشگاه خصوصی و دولتی امکانات با بقیه به اشتراک گذاری کل کل.

سه اطراف متحده — کنتاکی کارولینای شمالی و ویرجینیا — صادر stay-at-home سفارشات قبل از تنسی است. چهار در زمان مشابه روز پس از عمل لی. آرکانزاس است و تنها دولت هم مرز با ایالت تنسی که نشده صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

جو Sonka از پیک مجله کمک به این گزارش.

رسیدن به آدم Tamburin در 615-726-5986 و [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @tamburintweets.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>