تنسی کارگران فکر نمی کنم کارفرمایان را COVID-19 جدی پس از آنها شکایت

مایک فولر کرده و خواستار به جمع آوری اسکناس های گذشته برای GC خدمات برای پنج هفته زمانی که او تصمیم گرفت آن را بیش از حد خطرناک است — به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و شرایط بهداشتی اساسی — او را به ادامه کار side-by-side نزدیک به آرنج به آرنج در مرکز تماس در ناکسویل شمالی برادوی است.

فولر آخرین روز شد مارس 23 همان روز Knox County رهبران اعلام کرد که “امن تر در خانه” که بسته غیرضروری کسب و کار.

مشکل او گفت: ناکس اخبار بود GC خدمات نشد و دفتر آن شرکت در نظر آن سر رسیده لایحه جمع آوری ضروری تحت شهرستان (و در حال حاضر دولت) ارائه “خدمات مالی است.” اما فولر آن را به نام یک “خطر سلامت.”

COVID-19: اینها کسب و کار و خدمات است که Knox County بداند ضروری تحت coronavirus

“می خواهم بدانم که چگونه در جهان یک مجموعه آژانس دریافت طبقه بندی شده به عنوان ضروری در یک بحران مثل این ؟” او گفت:. “این منصفانه نیست به افرادی که کار می کنند وجود دارد چون احتمالا 200 یا بیشتر مردم … آنها در مجاورت نزدیک به طوری که آنها در نقض اجتماعی فاصله. مردم در حال نشستن در اتاقهای یک به دو پا از هم جدا است.”

فولر یکی از ده ها تن از Tennesseans که در زمان ناکامی های خود را در مورد کسب و کار باز بودن یا عامل هدایت به دولت است. از مارس 18-31 های تنسی اداره ايمنی و بهداشت شغلی دریافت 85 شکایت در مورد کسب و کار از طریق حالت آنلاین پورتال. هفتاد از شکایت شد coronavirus-مرتبط است.

فولر 66 گفت: ناکس اخبار او در حال رفتن به محل کار. در عوض او به فایل بیکاری تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی, قانون 2 تریلیون دلار لایحه به معنای قرار دادن اقتصاد کشور را در حمایت از زندگی در حالی که بسیاری از صنایع در حال توقیف. قانون است که ارائه می دهد مزایای کارکنان که مجبور به ترک کار خود را از آنجا که از virus.

فولر ارائه ناکس اخبار یک پزشک را توجه داشته باشید از اداره امور کهنه درمانگاه در غرب ناکسویل که پیشنهاد او خود قرنطینه 14 روز طول بیماری همه گیر. او گفت که او می پرسند برای فرمت.

TOSHA شکایات

تنسی OSHA دفتر دریافت ایمنی محل کار رسیدگی به شکایات را به صورت منظم. کسانی که شکایت می تواند شامل هر چیزی و همه چیز.

ناکس اخبار درخواست توضیحات از شکایت دفتر دریافت کرده است از مارس 18 از طریق پایان ماه. چه شکایت نشان می دهد که ده ها تن از کارگران در سراسر کشور است که احساس می کنید محل کار خود را نمی گرفتن coronavirus به طور جدی و یا تعجب می کنم که چرا خود شرکت باز است و در همه.

دولت وزارت کار و توسعه نیروی کار دسته شکایات. سخنگوی Chris Cannon گفت: آژانس نمی تواند نیاز کارفرما به توقف عملیات. او گفت: کارفرما با ارسال نامه ای اطلاع آنها که یک کارمند ابراز نگرانی در مورد ادامه عملیات. در این نامه تصریح توصیه CDC به شستن دست عمل سرفه و عطسه نظم و انضباط و حفظ فاصله بین کارکنان به عنوان محل کار اجازه می دهد تا او گفت:.

نام کارکنان و کسب و کار متهم به نقض ایمنی خود را شامل نمی شد در صورت درخواست.

نمونه شکایت

  • “زن و شوهر از کارکنان در معرض شده اند به کورونا ویروس (sic). رئیس, شد, هشدار به تائید قرار گرفتن در معرض و هنوز هم مورد نیاز ما را به کار و یا از دست دادن شغل ما است. من به طور جدی نگران با من ایمنی و بارها و بارها خواسته به کار از خانه و مجاز نیست. مدیریت بالا فرستاده شده است برای کار از خانه در حالی که ما مجبور به در آمده است. من بچه ها در خانه و من می ترسم.” — شکایت ارسال شده در مارس 26
  • “مالک خواستار است همه ما به کار می آیند حتی اگر ما بیمار هستند حتی اگر ما حرف از مدارس و یا مکان های دیگر ما اجازه می دانم که خانواده های ما قرار گرفته است و ما نیاز به قرنطینه خودمان (sic).” — جزئی شکایت ارسال شده در مارس 25
  • “من قادر به محافظت از من قرار داده و من سلامت و زندگی من در خطر است. من آن زمانی که من خواسته بود نقل مکان کرد به یک محیط کاری امن و پس از 22 سال از اشتغال با این شرکت است.” — جزئی شکایت ارسال شده در مارس 18
  • “ما در حال ساخته شده به در تماس نزدیک با مشتریان به بررسی دماهای اما ما در حال ارائه هر PPE و بسیاری از ما هیچ پزشکی آموزش های دیگر از CPR. خودم و چند بیشتر کارکنان آماده به ترک آنجا که ما احساس بسیار نا امن و احساس نگرانی های ما نیست که جدی گرفته شود.” — جزئی شکایت ارسال شده در مارس 18
  • “یک وزیر دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 در دفتر اما مالک است و گفت: کارکنان باید به گرفتن تست در زمان خود است. وجود یک سیستم نقطه است که نشان دهنده کارمند سوابق منفی برای نیاز به ترک محل کار به هر دلیلی به طوری که هیچ کس در حال رفتن به آزمایش.” — شکایت ارسال شده در مارس 19
  • “کارکنان در این بخش می خواهیم برای دستکش و ماسک اما حال گفته شده توسط مدیریت (نام REDACTED) آنها نمی توانند آنها را می پوشند حتی اگر آنها در حال کار در بیمارستان تمیز کردن پس از هر کس و پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان در حال پوشیدن آنها.” — جزئی شکایت ارسال شده در مارس 20

تماس خواهد رفت

براد Batig است GC خدمات مشاور عمومی در خارج از دفتر مرکزی این شرکت در هوستون. او گفت: GC خدمات مشتریان — شرکت هایی مانند اعتبار یک بانک هیوندای و اعتباری شرکت الاستیک با توجه به فولر — تعیین کرده اند که آنها “حیاتی کسب و کار است.” این مجموعه را ادامه خواهد داد.

اما او گفت: شرکت “اشتباه در کنار احتیاط” در حالی که تصمیم گیری که آیا برای حفظ تماس با مراکز باز است.

“این نوع برنامه ها که به عنوان ما درک می کنیم آن است که این امر می تواند بهترین برای ما برای کمک به مشتریان ما و مشتریان ما علاقه در تلاش برای کمک به مشتریان خود را با هر نوع از وام آنها ممکن است در این لحظه در صورتی که در تمام احتمال آنها نهفته در برخی از راه COVID-19” او گفت:.

نه هر GC خدمات کارکنان است که هنوز کار به صورت عادی Batig گفت. وجود یک دفتر جداگانه در ناکسویل است که جمع آوری بدهی وام دانشجویی به نمایندگی از وزارت آموزش و پرورش. دولت متوقف شد این عملیات پس از GC تعطیل مرکز تماس, او گفت:.

فراتر از آن Batig گفت: این شرکت با ارائه منابع انسانی کمک به کارکنان است که نمی تواند کار و یا شرایط تخفیف با توجه به این ویروس و گفت: این شرکت در حال همکاری با کارکنان در یک در یک پایه و اساس.

او گفت: GC خدمات “تلاش ما” به ارائه ضد عفونی کننده دست تمیز کردن وسایل برای تماس با مرکز کارگران و تلاش برای کارکنان تمرین های اجتماعی فاصله هر چند او گفت: “این یک کمی از یک چالش است.”

GC خدمات مشارکت محدود ادعا آن است که بزرگترین بخش خصوصی برگزار شد مرکز تماس و آژانس مجموعه در آمریکای شمالی و استخدام برخی 8,500 مردم در سراسر کشور در بیش از 30 مراکز تماس.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>