تنسی درخشان ترین ستاره بهار: Todd Helton, جاستین Gatlin, Chamique Holdsclaw l Adams

فوتبال دارای برجسته ترین محل در ایالت تنسی ورزشی. و این نه فقط به این دلیل که جلد یک کارت حمل عضو از فوتبال دیوانه SEC.

UT کلی Neyland یکی از بزرگترین مربیان تمام وقت. UT را داگ اتکینز Reggie سفید و Peyton منینگ سه بازی مشهور ترین بازیکنان. برتری خود را فراتر از کالج به Pro Football Hall of Fame.

اما تنسی بزرگترین ورزشکاران نیست همه ستاره در سقوط. از آنجا که بیماری همه گیر کوروناویروس محروم کرده است از ورزش, این بهار, من فکر می کردم بیشتر در مورد گذشته چشمه.

وجود دارد یک لیست طولانی از برجسته تنسی ورزشکاران در انواع مختلف از بهار ، UT را مونیکا راهب بزرگ یکی از بزرگترین و سافتبال کوزه از همه زمان. تنسی کلمن مسیحی است و زمان قهرمان جهان در 100 متر است.

اما آنها را ندارد من سه از 30 به علاوه پوشش تنسی ورزشی: Todd Helton, جاستین Gatlin و Chamique Holdsclaw.

بدیهی است که این ذهنی است. شما می توانید مطابقت با سه راهب بزرگ با کلمن و Tamika Catchings و معتبر استدلال. و یا شما می توانید آمد تا با بسیاری از نمونه های دیگر از ورزشکاران در بسکتبال پیگیری و بهار دیگر ورزشی که ساخته شده یک نام برای خود در تنسی است.

اما من نمی تواند منصرف از من سه میدارد.

من نوشت: یک ستون در Helton زمانی که او یک بازیکن بیس بال در مرکزی. من گزارش شروع در عمل زمینه است.

Helton بود پرتاب عمل پنبه حلاجی شده و شما می توانید از شنیدن نتیجه. توپ فقط صدا های مختلف آینده Helton خفاش. آن زمان با چنین سرعت که به نظر می رسید رو بیش از یک نوسان شیرین.

به عنوان موثر به عنوان آن را من تا به حال هیچ ایده من از تماشای یک آینده Hall of Famer. اوه ببخشید. او را در بیس بال از شهرت. اما او باید باشد.

بنابراین Coors زمینه در دنور است “hitter وظیفه پارک.” این تنها استدلال شما می توانید در برابر نامزدی خود را.

این استدلال باید دور تحت الشعاع قرار بیس بال خود را طول عمر و تعالی است.

هدف قرار دادن یک توپ بیس بال به عنوان چالش به عنوان هر چیزی در ورزش است. و Helton برخورد توپ بیسبال به صورت یک .316 طور متوسط پنبه حلاجی شده در طول 17 سال فعالیت حرفه ای.

دیگر طرفداران بیس بال ممکن است گرفتار می شود توسط خانه اجرا می شود و یا آرایه وسیعی از زمان آماری دسته ها که من پیدا طاقت فرسا است. اما من همیشه یک پنبه حلاجی شده-به طور متوسط ،

و هیچ یک با عمر متوسط پنبه حلاجی شده .316 باید کنار گذاشته شود از بیس سالن از شهرت.

در نهایت من معتقدم که رای دهندگان موافقت خواهد کرد.

Gatlin محل در ورزش بحث برانگیز است. او متحمل هشت سال ممنوعیت از رقابت ها پس از آزمایش مثبت برای عملکرد داروهای افزایش. پس از درخواست تجدید نظر مجازات شد کاهش می یابد برای مدت چهار سال.

شما می توانید یک ستاره توسط برخی از نتایج خود را, اما شما نمی توانید استدلال می کنند که او یکی از سریعترین دونده از همه زمان. هرگز به ذهن همه مدال المپیک. بزرگترین دستاورد مثل Helton بوده است او ترکیبی از تعالی و طول عمر. حتی در 35 در سال 2017 Gatlin بود 100 متر قهرمان جهان.

و قبل از بحث و سوابق شما می تواند او را تماشا اجرا در UT تام مسیر سیاه و سفید.

دیگر ورزشکار چپ UT طرفداران بیشتری مارس خاطرات از Holdsclaw. او به رهبری خانم جلد به سه مربی پت Summitt هشت ملی در مسابقات قهرمانی.

و دیگر هیچ UT ورزشکار بود و بیشتر سازگار است. من شگفت زده در چگونه او با بازی در چنین سطح بالایی بازی پس از بازی. درایو خود را به اثبات او بهترین بازیکن در این دادگاه نمی نیاز به انگیزه یک قهرمانی ملی. درایو خود را از درون آمد.

او در بهترین زمانی که آن را اهمیت ترین — با یک استثنا است.

تنسی ظاهر شد و در راه به یک چهارم متوالی قهرمانی ملی که آن را ناراحت شد توسط دوک در سال 1999 NCAA منطقه ای نهایی است. Holdsclaw ندارد یکی از بهترین بازی ها در مقابل یک تهاجمی دوک دفاع و هم تیمی های او نمی تواند انتخاب کنید تا شل.

من معتقدم که اگر این تیم تا به حال نشده است بنابراین عادت به Holdsclaw بلند کردن آن را به قهرمانی ملی ارتفاعات آن را پاسخ داده اند بهتر است.

اما در مناسبت نادر هنگامی که او و تیم او — کوتاه آمد آن تنها مرا بیشتر درک که چگونه بسیاری از بار او موفق شد.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>