تنسی به اشتراک گذاری فدرال محرک پول برای مدارس حدود 260 میلیون

“تنسی به اشتراک گذاری فدرال محرک پول برای مدارس حدود 260 میلیون دلار” در اصل منتشر شده توسط Chalkbeat, غیر انتفاعی, سازمان خبری پوشش آموزش عمومی. ثبت نام برای خبرنامه خود را در ckbe.در/خبرنامه.

تنسی است که انتظار می رود دریافت خواهید کرد تقریبا 260 میلیون دلار در اورژانس مدرسه بودجه از دولت فدرال برای پاسخ به کروناویروس, آموزش و پرورش, کمیسر پنی Schwinn گفت: منطقه superintendents در روز جمعه.

پول را به سمت بحرانی از جمله هزینه های فن آوری به پشتیبانی از راه دور آموزش و تابستان و پس از برنامه های مدرسه به آدرس آموزش و شکاف ها و خدمات بهداشت روانی, حمایت از دانش آموزان با نیازهای ویژه مطابق با اصول بهداشتی ساختمان و برنامه ریزی برای دراز مدت تعطیلی.

مناطق در حال انتظار برای دریافت سهام خود را در ماه ژوئن با توجه به ارائه به superintendents به دست آمده توسط Chalkbeat.

یک بار بودجه بخشی از دولت فدرال 2 تریلیون دلار بسته محرک امضا شده در هفته گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که نیاز به 260 میلیون دلار است و متوسط نسبت به 6 میلیارد دلار است که تنسی صرف هر سال در مدارس K-12.

در ماه فوریه قبل از این ویروس گسترش و توقیف مدارس سراسر کشور Gov. بیل لی تا به حال پیشنهادی سرمایه گذاری های جدید به مدارس دولتی در مجموع بیش از نیم میلیارد دلار است. اما بحران بهداشت عمومی ایجاد شده توسط COVID-19 موجب احتمال رکود اقتصادی و منجر به تجدید نظر در بودجه است که کاهش آن سرمایه گذاری است. آن را نیز مجبور مربیان و سیاستگذاران به تجدید نظر در کودکان چگونه می آموزند.

حداقل 10 متحده در حال حاضر لغو کلاس برای بقیه سال تحصیلی و در لی اصرار تنسی ساختمان مدرسه در حال توقیف از طریق حداقل مارس 24. بسیاری از مقامات بر این باورند تنسی نمی بازگشایی مدارس این سال تحصیلی.

“ما امیدواریم که این بیش به زودی” Schwinn نوشت: در سخنرانی خود برای رهبران منطقه. “با این حال ما نیز باید برنامه برای هر امکان از جمله حال و آینده نرسیده است.”

که به معنی دادن به دانش آموزان آموزش از راه دور فرصت های در حال حاضر و آماده برای ارائه به بازسازی یادگیری زمانی که سال تحصیلی جدید آغاز می شود در ماه اوت است. ارائه گفت: مناطق باید آماده به “اجرای آموزش از راه دور در صورت نیاز” برای سال بعد.

پول است که توزیع به کشورها و مناطق بر اساس تعداد دانش آموزان از خانواده های کم درآمد. تنسی باید توزیع حداقل 90 درصد از سهم خود را به طور مستقیم به سیستم و می تواند انتخاب کنید به صرف بقیه خود را از جمله از طریق “کمک های مالی و یا قرارداد.”

Schwinn است که به دنبال بازخورد از رهبران منطقه در مورد چگونه به صرف دولت بخش و همچنین درخواست برای ورودی از طریق یک نظر سنجی آنلاین. او انتظار دارد که به درخواست برای بودجه امداد توسط مارس 17 به زودی پس از برنامه پنجره باز می شود از طریق وزارت آموزش و پرورش.

در بیانیه منتشر شده بعد از آن در روز جمعه Schwinn گفت: دولت و وزارت آموزش و پرورش متمرکز شده است مطمئن شوید ولسوالی منابع مورد نیاز برای حمایت از دانش آموزان است.

“مراقبت عمل ارائه خواهد شد یکی از مهم-زمان بودجه امداد است که جریان به طور مستقیم به مناطق آموزش و پرورش برای کمک به آنها آدرس نیازهای فوری برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس” او گفت: “اما ما می دانیم که مناطق بیشتری نیاز پشتیبانی برای ادامه آموزش و خدمات اساسی است که همه کودکان پس سزاوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>