تنسی Tyvi کوچک بازیکنان فوتبال تاکید آموزش و پرورش در مورد نژادی و بی عدالتی

Tyvi کوچک معتقد است, مهربانی, مهم است که برای مبارزه با نژادی و بی عدالتی است.

کوچک که معاونت تنوع و تعامل در دانشگاه تنسی با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش هنگامی که بحث در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس علیه سیاه پوستان است که منجر به تظاهرات در سراسر ایالات متحده از جمله در ناکسویل.

“کسی گفت: ما قصد داریم برای رفع این طریق مهربانی” کوچک گفت: در طول یک ظاهر در “خلال” تنسی فوتبال پادکست. “ما واقعا نیاز به فکر می کنم در مورد آموزش و پرورش. یکی از چیزهایی که من را تشویق مردم به انجام است … گوگل دوست شما است و پس از آن ما باید برخی از منابع در بعضی از صفحات وب است که بحث در مورد چگونه شما می توانید ادبیات.”

تنسی بازیکنان فوتبال Alontae تیلور Trey Smith و جاش پالمر بخشی از تیم کمیته فرهنگ رهبری گسترده ای از گیرنده های مربی توپ را روی گوه مارتین تشکیل شد که توسط مربی جرمی Pruitt و کارکنان خود را به بازیکنان خروجی برای کمک به تصویب تغییر دهید.

“این واقعا چیزی است که ما با هدف انجام است به شنیدن صدای بازیکنان ما قرار داده و آن صداها و آن افکار به عمل آورد در مورد تغییر در تنسی” مارتین گفت.

کوچک تشویق کسانی که می خواهند برای پیدا کردن اطلاعات برای گوش دادن به پادکست ها و یا خواندن کتاب در مورد ضد نژاد پرستی. کوچک گفت که این مهم است به استفاده از این ابزار برای به دست آوردن دانش در مورد این موضوع قبل از درگیر شدن در گفتگو.

کوچک گفت که اغلب ناآگاهانه مکالمات حتی اگر آنها به معنای مثبت را تا پایان انجام بیش از آسیب خوب.

او همچنین با تاکید بر اهمیت خروج از منطقه آسایش و ارزیابی مردم از مبارزات خود را در چشم انداز.

“شما رو به پررنگ” کوچک گفت. “این رفتن به گرفتن برخی از جسارت. آن را به مردم داشتن آن ناراحت کننده مکالمات. شما رو به راحتی با حال ناراحت کننده است.”

تیلور تشویق مردم به اتمام Netflix بکشد, سیاه, زندگی, ماده, مجموعه, که او گفت: تا مستند و فیلم است که به پس زمینه حرکت.

پالمر گفت که صادق مکالمات و “صحبت از قلب” مهم هستند. او همچنین گفت که او احساس مانند بسیاری از مردم در حال نادیده گرفتن این مسئله و او حتی bemoaned اخیر رسانه های اجتماعی روند به نام خاموشی روز سه شنبه.

“کل خاموشی سهشنبه چیزی که من از آن حمایت کرد” پالمر گفت. “من درک آنچه که مردم در تلاش برای به انجام رساندن اما من احساس آن را یک پلیس برای بسیاری از مردم که نمی دانند چه می گویند.”

اسمیت تکرار چه هم تیمی های خود گفت.

“من فکر می کنم فقط آموزش خود را در چه می گذرد” اسمیت گفت. “وقتی که من می گویند, آموزش, خودتان, واقعا آموزش خود را. پیدا کردن منابع مختلف در مورد آنچه اتفاق می افتد… نترس برای برقراری ارتباط است اما فقط آن را یک وضعیت ناراحت کننده.”

تیلور گفت که به عنوان یک مرد سیاه و سفید, خیلی سفید خود دوستان استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای استفاده موهن نظر به جوک زمانی که تیلور در اطراف است. او گفت که مردم آن را در دبیرستان و او حسرت نمی صحبت کردن در مورد آن.

“من از آنها بدم میاید که من در دهان من بسته و نمی واکنش نشان می دهند هنگامی که چیزهای کوچک مانند که اتفاق افتاده است” تیلور گفت. “یکی از چیزهایی که من می خواهم به انجام است فقط آموزش این بچه ها که نگاه کردن به من در دبیرستان من که آفریقایی آمریکایی است که این خوب نیست. این خنده دار نیست.

“من واقعا متنفرم که این تا به حال برای آمدن به این برای من برای تحقق بخشیدن به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>