با عجله زمین NFL free agency زیر یک ماه دور Houston Texans سخت در حال کار برای رسیدگی داخلی رفوی و آوردن خود را رایگان عوامل است که آنها می خواهند برای دیدن ادامه به عنوان بخشی از این تیم هسته ای هسته و نقش بازیکن حاشیه. روز چهارشنبه آنها به ارمغان آورد یک بازیکن نقش کلیدی در امتداد جلو دفاعی — لایحه اوبراین خواهد تقریبا هر آينه او را یک “هوشمند, سخت, اعتماد, پارچه, نوع مرد” — دفاعی مقابله با براندون دونن.

با توجه به Aaron Wilson از هوستون کرونیکلدان را معامله یک معامله سه سال برای $12 میلیون (تضمین شده پول اعلام نشده و این که در نهایت آنچه مهم) که به نظر می رسد کمی pricy برای یک مرد است که دو پایین ناهار سطل بازیکن (تگزاسی ” غیر وات دفاعی linemen به معنای واقعی کلمه خود را به “ناهار سطل خدمه”) اما اوبراین به نظر می رسد در حالت پاداش بچه ها او را دوست دارد آن است که آنچه در آن است. تبریک به دونن که همه حساب, یک مرد بزرگ و کسی نیز در خدمت این تابع بسیار مهم از اتاق قفل D. J.

D. J. خنده دار است که نام مستعار او, و او نهایی فریاد او پس از معامله از وات:

خیلی سرد اما آبدار بخشی از آن صدای جیر جیر است تبریک سالوو به سمت دونن اما در عوض درخواست مدیریت برای بازگرداندن دفاعی مقابله با D. J. خوان که مثل دونن بود قبل از دیروز در حال نزدیک شدن به رایگان آژانس و به نظر نمی رسد که تقریبا به عنوان نزدیک در یک معامله به عنوان دونن ظاهرا شد. خواننده اعتقاد بر این است در آستانه فرمانده 11 میلیون دلار به 12 میلیون دلار در هر سال در بازار آزاد و به این نقطه تگزاسی اند و نه تحت فشار قرار دادند و پیشنهادات خود را به این محله.

وات و خواننده بسیار نزدیک دوستی پس از آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه است که یک نقش و ببینید اگر وات است هر کشش بیش از آنچه اوبراین-led پرسنل رژیم تصمیم به انجام خود را با افزایش بینی در مقابله با خواننده است. به این نکته به عنوان مدیر کل/قرارداد-دهنده-خارجی اوبراین شده است بیش از حد سخاوتمندانه با بچه ها او را می بیند به عنوان “نوع مرد” — فکر می کنم نیک مارتین, Whitney Mercilus در حال حاضر دونن. خواننده هر چند ممکن است به راه خود را به یک براکت مالیاتی در سال 2019 است که فقط بیش از حد غنی برای یک تیم است که بسیاری از حفره های دیگر برای پر کردن در دفاعی در کنار فوتبال.

دیگران به نام نمی خوان به تماشای بیش از چهار هفته منتهی به رایگان آژانس آغاز می شود که هفته مارس 16:

برادلی ROBY CB
Roby آمد به هوستون در یک سال 10 میلیون دلار “آن را اثبات کند” معامله و در حالی که او احتمالا تا بیشتر از او و اوبراین خواهد به امید زمانی که او در این زمینه او بسیار تاثیرگذار. احساس من این است که تگزاسی ها به شما اجازه Roby راه رفتن و پیدا کردن کهنه CB کمک در آژانس رایگان بازار.

کارلوس هاید RB
هاید وحی شد در 2019, اهمیت حیاتی اولین 1,000 حیاط فصل کار خود را بعد از اینکه اساسا ریخته به تگزاسی برای خط حمله نیم تنه Martinas Rankin. این پایین خواهد آمد به پول به عنوان هاید خواهد بود 30 فصل آینده و هرگز ارزش خود را بالاتر از آن است که در حال حاضر. من می توانم ببینم تگزاسی جایگزین هاید با یک جوان RB در پیش نویس است.

ژاک کانینگهام ILB
کانینگهام یک سال در سمت چپ خود rookie معامله است که در مورد زمان تگزاسی ها در تعامل با بچه ها آنها را به عنوان آینده بلوک های ساختمان در قرارداد شد. کانینگهام است صعودی بازیکن که تا به حال خود را در بهترین فصل 2019 و فرمان می تواند بیش از 12 میلیون دلار در هر سال است. تگزاسی ها باید کاملا می خواهید به نگه داشتن کانینگهام اما من در مورد حفظ داشتن خیلی سرمایه گذاری در داخل linebacker هنگامی که شما اضافه کردن در Bernardrick مککیننی قرارداد.

LAREMY TUNSIL لیتر
ممکن است هیچ بازیکن در لیگ با اهرم بیشتر در قرارداد مذاکرات از Tunsil که فرستاده شد به هوستون از میامی برای حمل و نقل که شامل تگزاسی’ میدارد دور اول در سال 2020 و 2021. Tunsil اولین Pro کاسه در سال 2019 در بخشی از دلیل این که شما توجه بیشتری بازی با Deshaun واتسون از بازی برای دلفین ها. Tunsil هنوز هم خود را به سال پنجم گزینه بالا آمدن در سال 2020 اما حدس من این است که هر دو طرف می خواهید برای دریافت یک معامله انجام می شود به Tunsil پرداخت بالاترین مقابله در فوتبال است.

DESHAUN واتسون QB
صحبت از پرداخت بالاترین در فوتبال واتسون سه فصل در, بنابراین او در حال حاضر واجد شرایط برای تمدید قرارداد به عنوان به خوبی. تنها راه این معامله انجام می شود نه این است که اگر واتسون حفاری در پول اما او باد باید بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ هنگامی که او آیات فرض پاتریک Mahomes نشده امضا نشده است. بهره مند از حق رای دادن QB در rookie معامله است در مورد به نوبه خود به گرد و غبار برای تگزاسی. حداقل ما باید همیشه که بوفالو برنده شوید.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im