Texans HC لایحه اوبراین به ترک بازی تماس با وظایف کلی

پیش نویس NFL ترکیب در راه است, به طوری که به معنی Houston Texans در حال انجام بهترین خود را برای پیدا کردن موج بعدی از نیروی کار ارزان برای فهرستی که در آن حقوق و دستمزد به صورت لایه فوقانی استعداد است که در روند متلاشیکننده در درزهای. تگزاسی ها در’ اولین انتخاب در آینده پیش نویس the 57th کلی انتخاب کنید با تشکر از تجارت خود را برای مقابله با چپ Laremy Tunsil ارسال بعدی خود را در دو دور اول میدارد به میامی.

بخشی از ترکیب سنت است برای سر مربی و مدیر کل برای هر یک از حدود 15 دقیقه و با مونتاژ رسانه فیلدینگ (و dodging) سوال. برای اولین بار در تاریخ از حق تگزاسی’ سر مربی و مدیر کل همان فرد! لایحه اوبراین ملاقات با رسانه ها در روز سه شنبه بعد از ظهر و این مهم ترین چیزهایی است که ما آموخته است:

حمله هماهنگ کننده تیم کلی خواهد بود خواستار پخش در سال 2020!
این بود که تا کنون مهم ترین قطعه که به ما آموخته در روز سه شنبه بعد از ظهر. اوبراین در تماس بوده است نقش پس از شروع سال 2017 فصل پس از شلیک جورج Godsey بر روی پاشنه از براک Osweiler فاجعه 2016. Tim Kelly ترویج شد از تنگ به پایان می رسد مربی به حمله هماهنگ در سال 2019 اما اوبراین حفظ بازی تماس. در سال 2020 است که تغییر خواهد کرد:

“Tim Kelly عالی مربی فوتبال. تیم فارغ التحصیل دستیار در پن استیت من دو سال اول به وجود آمد به هوستون بود و مربیگری دستیار در جرم, تنگ, پایان, مربی, حمله هماهنگ کننده کار بسیار نزدیک با خط حمله هنگامی که او در مربیگری دستیار و تنگ پایان مربی. بسیار سختکوش پسر یک مرد که واقعا در مورد مراقبت از بازیکنان است. بازیکنان واقعا احترام او نشانی از یک کار بزرگ در اتاق جلسه در عمل زمینه نشانی از یک کار بزرگ در gameday. او فقط یک مربی عالی است و ما باید ارتباط خوبی. او یک فرد بزرگ و ما برای او هیجان زده به گام بعدی در کار خود را در اینجا. او به مربی quarterbacks او را و او را از انجام یک کار عالی.

این فقط یک ماده از زمان است. حفظ وظایف سه وقت مردم بود غیر قابل تحمل برای اوبراین به ویژه هنگامی که ما حتی مطمئن نیست اگر او را به خوبی در هر یک از این سه شغل. صرف این واقعیت است که این بازی خواستار تحویل داده شده است به شخص دیگری باید تحریک تگزاسی طرفداران. ما را ببینید اگر کلی زندگی به اوبراین ارزیابی از او.

به نظر می رسد که جایگزینی برای کلاه متخصص کریس اولسن ترکیبی از جک Easterby و لایحه o’brien
یکی از مهم تر ختم به جای این offseason شد اخراج از شرکت سابق و معاون اجرایی رئیس جمهور کریس اولسن که تابع اصلی بود مذاکرات قرارداد و مدیریت حقوق و دستمزد کلاه دو چیز است که تا حدودی حیاتی برای عملیات NFL حق رای دادن. هنگامی که اوبراین خواسته شده بود در مورد این کار عملکرد اجرایی معاونت فوتبال عملیات جک Easterby در اینجا چیزی است که ما تا به حال به می گویند:

“جک عنوان معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال ، او بسیاری از چیزهای مختلف است. او را درگیر با من در پرسنل طرف او درگیر با من در مورد حقوق و دستمزد کلاه او را درگیر با, پزشکی, تجهیزات, تصویری. ما انجام بسیاری از کارها با هم. جک و من می توانم در یک مقدار زیادی از چیزهایی که ما زمان زیادی را صرف با هم. او یک شخص بزرگ پسر برای کار کردن با آن بسیار روشن است ، امیدوارم همه می شود یک فرصت برای دیدار با او را روزی اما او علاوه بر این بسیار عالی به سازمان است.”

بنابراین در حال حاضر اوبراین یک مربی مادام العمر و Easterby سابق تیم روحانی در حال حاضر مدیریت حقوق و دستمزد کلاه. این باعث می شود من کمی عصبی است. همچنین آخرین قسمت از اوبراین پاسخ است که در آن او می خواهد همه ما را به “ملاقات [Easterby] روزی” خنده دار است چرا که Easterby شده است تگزاسی برای نزدیک به یک سال است صعود به یک مدیر اجرایی معاونت موقعیت و هرگز انجام یک کنفرانس مطبوعاتی. آره, لایحه, ما خیلی دوست دارم برای دیدار با او!

قیمت برای Laremy Tunsil احساس درد حاد در حال حاضر
اوبراین خواسته شد در مورد مذاکرات قرارداد با Tunsil و QB Deshaun واتسون. در اینجا او بود پاسخ:

“من احتمالا می خواهم به شما بگویم که من قصد ندارم به هر گونه خاص قرارداد مذاکرات است. من فکر نمی کنم که احتمالا منصفانه به این بازیکن به خصوص و این منصفانه نیست به این باشگاه است اما من به شما بگویم که ما می خواهیم هر دو آن دسته از بچه ها در تیم ملی فوتبال است و ما در حال کار بسیار سخت به تلاش برای گرفتن آن انجام می شود. کسانی که همه چیز را در زمان. آنها یک شبه اتفاق نمی افتد. همه چیز به جا هم نسبت به تیم خود حقوق و دستمزد خود را کلاه آنچه آنها دنبال آن هستید اما با این دو بازیکن Deshaun واتسون و Laremy Tunsil ما می خواهیم آن بچه ها در فوتبال ما تیم را برای یک مدت زمان طولانی است.”

این پاسخ بود و طبعا مبهم و من آن را دریافت کنید. من حدس می زنم اصلی من احساس اطراف هر چیزی لوزه های مربوط است که برای اولین بار از اوبراین معامله دو میدارد دور اول به میامی برای Tunsil خدمات از تجارت بسیار حاد است. من می خواهم تصور کنید برای اوبراین که در ترکیب و ارزیابی ده ها تن از بازیکنان بالقوه که آنها در هیچ موقعیتی را انتخاب کنید چرا که از تجارت است او احساس مشابه. خوشبختانه Tunsil تا تبدیل به یک بازیکن بسیار خوب است. در حال حاضر آنها نیاز به او قفل شده است و برای مدت طولانی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>