کنوانسیون باپتیست جنوبی اجرایی کمیته اخراج تگزاس کلیسا شنبه برای به کارگیری یک کشیش که یک عمر مجرم جنسی ثبت شده.

80-به علاوه عضو بدن که در عمل از طرف کنوانسیون باپتیست جنوبی که در جلسه در زمان رای به disfellowship Ranchland ارتفاعات کلیسای باپتیست در میدلند تگزاس طی آن به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه در نشویل.

Ranchland ارتفاعات است “دیگر در نظر گرفته شود در همکاری دوستانه با کنوانسیون باپتیست جنوبی” گفت: برگرد. مایک سنگ, رئیس کمیته اجرایی.

سنگ را چرا کلیسا بود که حذف شد در نشست روز سه شنبه اما حساب رسمی توییتر برای کمیته اجرایی دقیق دلیل.

“EC منتقل شده به disfellowship Ranchland ارتفاعات کلیسای باپتیست در Midland TX به دلیل استخدام یک عمر مجرم جنسی ثبت شده به عنوان کشیش” پست اعلام کرد.

کلیسا اخراج شنبه برای اولین بار به توصیه می شود برای حذف تازگی تشکیل شده اعتبار کمیته ایجاد شد در سال گذشته در پاسخ به سوء استفاده جنسی از بحران در باپتیست جنوبی زندگی است. گزارش های رسانه ها در سال 2019 یافت گسترده سوء رفتار جنسی در میان باپتیست جنوبی که نگه رسمی کلیسا نقش.

به عنوان بخشی از آن حساب رای گیری نمایندگان باپتیست جنوبی جماعت تغییر کنوانسیون آیین نامه طی آن 2019 نشست سالانه در ماه ژوئن برگزار شد در بیرمنگام آلاباما برای ایجاد اعتبار کمیته.

نه عضو اعتبار کمیته در حال حاضر نقش مهمی در تعیین اینکه آیا یک کلیسا می توانید اقامت در کنوانسیون باپتیست جنوبی بزرگترین فرقه پروتستان در ایالات متحده و یا اگر آن را به رفتن.

سوء استفاده جنسی از بحران: جدید Southern Baptist Convention کمیته بررسی سوء استفاده جنسی اتهامات ایجاد سیستم برای قبول شکایات

کلیسا اخراج: گرجستان, کلیسای باپتیست اخراج از Southern Baptist Convention بیش از تبعیض نژادی و اتهامات

اما اعتبار کمیته ندارد نهایی می گویند.

کمیته اجرایی در نظر توصیه های خود را طول می کشد و یک رای. کمیته اجرایی تصمیم می ایستد مگر اینکه کلیسا تجدید نظر آن است.

در روز سه شنبه کمیته اجرایی اعلام کرد تصمیم خود را برای حذف این کلیسا پس از جلسه در اجرایی جلسات.

توصیه برای اخراج این کلیسا در واقع بخشی از اعتبار کمیته اولین گزارش تحویل به کمیته اجرایی است که وظیفه روز به روز عملیات کنوانسیون. استیسی Bramlett رئیس اعتبار کمیته تحویل دهند.

اعتبار کمیته تحقیقی پنل به جای آن باعث می شود هرگونه پرسش.

اعتبار کمیته نیز نه تنها مسائل مربوط به سوء استفاده جنسی. آنچه در کمیته ارزیابی این است که آیا یک کلیسا با یک شکایت علیه آن است که در همکاری دوستانه با کنوانسیون و یا اگر آن را ترک کرده است از باپتیست جنوبی سیاست دکترین یا عمل.

کنوانسیون باپتیست جنوبی ندارد اقتدار بیش از کلیساهای محلی. همه از آن می توانید انجام دهید این است که حذف یک کلیسا از کنوانسیون آن است که اگر نه پیوستن به آنچه در آن به معنی یک Southern Baptist church.

قبل از اعتبار کمیته ایجاد کمیته اجرایی می تواند اخراج کلیساها. آخرین کلیسا به لگد از کنوانسیون باپتیست جنوبی شد رالی سفید کلیسای باپتیست در گرجستان است. رالی سفید برداشته شد و در سال 2018 بیش از اتهام تبعیض نژادی.

کلیساهای باپتیست جنوب نیز حذف شده است در گذشته برای تجاوز مسائل مربوط به.

رسیدن به هالی مایر در hmeyer@tennessean.com یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAMeyer.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im