تگزاس است تا پوشش جایگزین برای بیمارستان ها در مورد بیشتر تخت های مورد نیاز برای COVID-19 بيمار

در حالی که حاکی از این است که تعداد تخت های بیمارستانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus بیماران در کشور دو برابر شده است طی هفته گذشته به بیش از 16,000 Gov. ابوت گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که دولت نیز مشغول شناسایی مکان های ممکن برای استفاده به عنوان امکانات مراقبت های بهداشتی در مورد آن تخت را به اندازه کافی نیست.

خبر آمد در یک روز زمانی که رئیس جمهور تهمت تمدید اجتماعی خود فاصله دستورالعمل از طریق 30 آوریل معکوس خود را قبل از آن نظر که او می خواست کشور را به بالا و در حال اجرا با عید پاک.

در یک تلاش مشترک با تگزاس بخش نظامی و لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده دولت در حال حاضر شناسایی کی بیلی Hutchison مرکز کنوانسیون در دالاس به عنوان یکی از سایت های جدید است که می تواند به صورت تخت است. U. S. Army Corps of Engineers را رهبری کمک تگزاس گارد ملی به این ولایت رفت. مرکز کنوانسیون در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک پناهگاه بی خانمان و مقامات گفت: این طرح برای حفظ در دو گروه جداگانه.

دولت نیز به دنبال مجموعه ای پاپ آپ سایت در هوستون و همچنین به عنوان سن آنتونیو, Austin , ریو گراند دره و ال پاسو.

Governor Greg Abbot signs his latest order.

فرماندار گرگ آبوت او را نشانه آخرین سفارش.

عکس توسط دفتر فرماندار

“در حالی که در بیمارستان باقی خواهد ماند و محل اولیه برای درمان و مراقبت از کسانی که در نیاز ما اطمینان حاصل کرد که تگزاس آماده است برای هر سناریوی ممکن در آن زمان بیمارستان ظرفیت خسته شده است” گفت: ابوت. در حال حاضر Dallas County بیشتر مثبت COVID-19 نفر از هر شهرستان در Txas با 488 ثبت شده در پنج شنبه. برنامه ها برای راه اندازی 250 تخت با امکان گسترش به 1400 تخت در صورت نیاز.

ابوت گفت تگزاس در حال حاضر موارد گزارش شده از coronavirus در 118 از آن 254 شهرستانهای استان است. در مجموع 25,483 تگزاسی تست شده برای coronavirus و از آنها 2,552 آزمایش مثبت است. شده اند وجود دارد 34 میر “که دارای یک اتصال به COVID-19” در تگزاس است.

منطقه هوستون به چند نشانه که coronavirus است به دور از خفته به عنوان شهرستان را به وزارت بهداشت گزارش داد 54 جدید COVID-19 مورد در روز یکشنبه.

آورده است که این شهر در مجموع به 286 و مرگ تعداد باقی مانده در دو. در ضمن شهرستان هریس گزارش شده مرگ دو نفر به علت coronavirus و 240 تست مثبت, Fort Bend County گزارش آن مرگ اول در هفته گذشته با 105 مورد تأیید و Montgomery County قاضی علامت Keough در نهایت تصمیم به صدور اقامت در خانه سفارش دهید.

روز یکشنبه کفش در نهایت کاهش یافته و در شهرستان هریس زندان به عنوان کلانتر, گزارش اولین زندانی به تست مثبت وجود دارد. در این بیانیه از کلانتر دفتر:

زندانی رزرو شده بود به زندان در 17 مارس پس از دستگیر شدن توسط پلیس هوستون وزارت برای نقض آزادی مشروط. زندانی شد و در قرنطینه قرار داده شده در مارس 26, پس از زندان کادر پزشکی انجام یک استاندارد ارزیابی سلامت شناسایی شده افزایش درجه حرارت و نبض بالا. او در شرایط پایدار در واحد پزشکی در 1200 خیابان بیکر زندان تسهیلات.

وجود دارد در حال حاضر حدود 30 زندانیان در زندان شهرستان هریس با نشانه های سازگار با COVID-19. حدود 500 زندانی بودند که به طور بالقوه در معرض ویروس که علائم در قرنطینه برای مشاهده. تا کنون پنج زندانی آزمون باید دوباره منفی برای ویروس.

شهرستان هریس قاضی لینا هیدلگو و کارکنان مشغول به کار در راه است که حداقل برخی از 8,000 زندانیان در زندان شهرستان می تواند منتشر شود. یکشنبه, ابوت صدور یک فرمان که ممنوع “آزادی افراد در بازداشت یا با سابقه جرائم مربوط به خشونت فیزیکی یا تهدید به خشونت فیزیکی. این حکم اجرایی می آید در پاسخ به نگرانی ها از انتشار و یا انتشار پیش بینی از افراد به دلیل COVID-19 که تلقی خطری برای جامعه است.” هیدلگو همیشه گفت: آنها به دنبال انتشار غیر خشونت آمیز مجرم.

پرسید: اگر او برنامه ریزی شده به مدارس دولتی برای بقیه سال آبوت گفت: او را با تگزاس آموزش و پرورش کمیسر مایک Morath و “پس از آن من خواهد شد و تصمیم گیری بر اساس مشاوره با دکتر Hellerstedt.”

ابوت همچنین موظف 14 روز قرنطینه برای ورود مسافران در تگزاس از هر مکان در لوئیزیانا. این است که در علاوه بر این به خود را زودتر سفارش الزامی self-قرنطینه هوا مسافران هوایی از نیویورک منطقه سه جانبه دولت و نیواورلئان. “این دستور قرنطینه و نه خواهد شد به سفر مربوط به فعالیت های تجاری و نظامی خدمات اورژانس, بهداشت, پاسخ, یا زیرساخت های حیاتی توابع.”

استخر گزارش برای این مقاله از فرماندار کنفرانس مطبوعاتی ارائه شده توسط Robert T. گرت از اخبار صبح دالاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>