تگزاس دادگاه عالی پرت کردن دولت جمهوریخواه دعوی

در صبح روز دوشنبه حکم دادگاه عالی تگزاس رد درخواست تجدید نظر از حزب جمهوری خواه از تگزاس درخواست از دادگاه برای اجازه به دولت اوباما برای رفتن به جلو با خود فرد در کنوانسیون حزب در هوستون در این هفته پس از آن لغو شده بود توسط شهردار هوستون سیلوستر ترنر.

پنج شنبه گذشته حزب جمهوری خواه از تگزاس شکایت کرد ترنر شهر هوستون هوستون اول هوستون غیر انتفاعی کنوانسیون بازو بر لغو قرارداد. بعد از آن روز دادگاه بدوی را رد کرد اوباما درخواست برای یک ضابط موقت به منظور اجازه می دهد که کنوانسیون برای رفتن به جلو است که به رهبری حزب به درخواست دادگاه عالی تگزاس به وزن در این موضوع.

در unsigned نظر دادگاه توضیح داد که آنها معتقد بودند هوستون اول را فسخ کنوانسیون, رویداد, قرارداد ترنر دستور قانونی بود و خارج از محدوده اختیارات خود را از شرایط این توافق برای برگزاری این کنوانسیون در George R. Brown مرکز کنوانسیون تنها دیکته قرارداد خود و نه اعمال شده توسط قانون از طریق دولت اساسی است.

“حزب استدلال می کند این حقوق در قانون اساسی برای برگزاری کنوانسیون و شرکت در فعالیت های انتخاباتی که بدون شک درست است. اما کسانی که حقوق نمی دهد آن را به سادگی در اختیار استفاده از [کنوانسیون] مرکز” دادگاه نوشت. “هوستون اول تنها وظیفه اجازه می دهد تا حزب با استفاده از مرکز آن کنوانسیون است که تحت شرایط طرفین توافق نه یک قانون اساسی است.”

دادگاه همچنین گفت که آنها نمی خواهد به قانون است که این کنوانسیون برگزار می شود به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان آنها درخواست شد به انجام توسط وکیل محلی Jared Woodfill و هوستون محافظه کار قدرت کارگزار استیون Hotze که تا به حال نیز شکایت کرد ترنر و شهر هوستون در اتصال به کنوانسیون لغو.

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان را به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>