برای بزرگنمایی کلیک کنید Set your hometown pride to "psychedelic." - SCREENSHOT FROM THIS VIDEO

  • تصویری از این ویدیو
  • مجموعه ای زادگاه خود غرور و افتخار به “روانگردان.”

روانگردان, خز طرفداران خوشحال بودند صبح امروز به یاد بگیرند که احترام به انگلیسی, موج جدید, قانون جدید آلبوم در آثار خود برای اولین بار در 29 سال.

ساخته شده از باران منتشر خواهد شد توسط انگلستان-مستقل بر اساس برچسب پخت و پز وینیل کار کرده است که با هر کس از بیلی برگ به Lemonheads به TLC به Babymetal. روانگردان, خز’ قبلی آلبوم دنیای بیرونآمد راه برگشت در سال 1991 قبل از یک وقفه و اصلاحات احتمالی در 2000s.

اما آلبوم جدید می آید با یک اضافی دلیلی برای سنت لوئیس-منطقه طرفداران برای جشن: کل آلبوم ثبت شد حق در اینجا در وطن ما توسط جیسون مک انتیر در خرک studios با Guns N’ Roses/رنگ الهی گیتاریست (و همکار STLien) ریچارد Fortus تولید است.

“من بسیار هیجان زده به اعلام جدید آلبوم بیرون توسط روانگردان, خز!,” مک انتیر نوشت: در Facebook این صبح است. “ضبط شده توسط شما واقعا مخلوط توسط تیم پالمر و تولید شده توسط ریچارد Fortus! آن را بسیار عالی!”

این Fortus ارتباط است جای تعجب نیست — او و روانگردان, خز خواننده گروه ریچارد باتلر باید همکاری گسترده در گذشته — اما به نظر می رسد عجیب است که کل گروه خواهد سفر در سراسر تالاب به او به جای راه دیگری در اطراف.

اعتباری که به Fortus’ همسر استفانی. همچنین در Facebook او می نویسد:

ریچارد و من ازدواج کرده بودند در ماه دسامبر سال 2016. او از سمت چپ بر روی تور در ماه های ژانویه و رفته بود بیشتر از سال. هنگامی که او به خانه آمد در ماه دسامبر سال 2017 او بسیار مفتخر و هیجان زده شده اند به خواسته درخشان خواننده/ترانه سرا ریچارد باتلر به تولید بعدی روانگردان, خز آلبوم. یکی از اولین بار در تقریبا سی سال است.

من خوشحال برای ریچارد اما دل شکسته چرا که این امر زمان بیشتری را دور. من از او پرسیدم اگر او فکر کرد که این گروه در نظر ضبط این آلبوم در سنت لوئیس. هرگز در یک میلیون سال بود که من فکر می کنم آنها به توافق برسند. چند ماه بعد این گروه در آمد از سراسر کشور و ثبت آنچه است که به سادگی یکی از بهترین آلبوم در سال, تولید شده توسط ریچارد Fortus و خواننده پس زمینه توسط بته جقه & Clover.

من خیلی هیجان زده به اعلام جدید روانگردان, خز آلبوم “ساخته شده از باران” و اولین تک آهنگ از آلبوم “باور نمی کنم”.

این آلبوم منتشر خواهد شد در تاریخ 1 مه. در ضمن شما می توانید جریان جدید تک “باور نمی کنم” در زیر:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im