لازم نیست که یک نشانه به عنوان کسی که هارولد آرلن بود ؟

چگونه در مورد اگر ما اجرای چند آهنگ که موسیقی او تشکیل شده توسط شما ؟ می گویند مثلا: “آب و هوای طوفانی,” “let’s Fall in Love” یا جاویدان “Ding-Dong! جادوگر مرده است.” بله او آهنگساز برای جادوگر شهر از.

آن را متوقف نمی وجود دارد ، “Come Rain or Come Shine,” “Ac-درصد-Tchu-خوردند مثبت” “بیش از رنگین کمان” “یکی برای کودک من (و بیشتر برای جاده” و “مردی که کردم دور.”

ما می تواند در لیست اما در عوض ما مستقیم توجه خود را به پل امید کاباره به آینده را در او ابراز احساسات کردند و ارائه که سیاه سحر و جادو هارولد آرلن در 40s. خود گروه از خوانندگان با استعداد خواهد ساخت راه خود را از طریق به عنوان بسیاری از آرلن معروف آهنگ ها به عنوان آنها می تواند بسته به یک شب سرگرمی.

اعضای بازیگران عبارتند از: بازگشت به طور منظم ست کانینگهام فضل مسلمات, Brian Chambers, تامارا Siler و ویتنی Zangarine. ساخت پل امید Canaret آغاز بکار خواهد برد Goertz و آماندا Passanante — همه تحت موسیقی مدیر یک بار دیگر از ادواردو Guzman.

Paul Hope, performer and producer

پل امید مجری و تهیه کننده

عکس های دیوید رایت

امیدواریم که قبلا زد بایو شهرستان کنسرت موزیکال (متاسفانه از بین رفته) مصمم به ادامه تمرکز خود را بر روی Great American Songbook. و اگر شما تا تمایل احساس رایگان برای ایجاد راه خود را به او ابراز احساسات کردند.

اجرای برنامه در حال برنامه ریزی برای 7:30 p. m. در سه دوشنبه ها 17 فوریه تا مارس 2 در Ovations باشگاه شب 2536 بار بلوار. برای کسب اطلاعات در مورد محل تماس 713-522-9801 و یا بازدید ovationsnightclub.com. برای رزرو بازدید از پل امید کاباره بلیط سایت. بلیط نیز به فروش می رسد در درب. $20-$40.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su