آن زمان مسیحی Kidd ملاقات Ramones در 7-Eleven و دیگر هوستون پانک خاطرات

مسیحی Kidd, موسس, منجر گیتاریست و خواننده منی هوستون پانک گروه متنفر زد به Ramones توسط شانس در هوستون 7-یازده فروشگاه پشت در فوریه 19, 1978 پس از خود را نشان می دهد در حال حاضر از بین رفته و در مرز ،

“آنچه که واقعا شرم آور است که من در واقع رفت و به این Ramones/فراری نشان می دهد و آنها دوربین من گرفت. آنها به من اجازه نمی آیند و گرفتن عکس اما خوشبختانه برای من رفت پایین خیابان و من متوقف در فروشگاه 7-Eleven و معلوم است که این گروه را دوست دارد برای متوقف کردن — و من نمی دانم اگر شما این را می دانست یا نه اما جانی Ramone به شیر و لعاب پودر دونات پس از یک نشان می دهد می گوید:” کید.

“بنابراین او را متوقف کرده است و این فقط یک تصادف است که من را متوقف و سپس این وان درایو و او اجازه می دهد تا Ramones و همه آنها فقط فرز در مورد تلاش برای خرید چیزی قبل از آنها به پایین جاده ها است. و من گفتم: خوب است اگر من را از تصویر خود را بنابراین من برخی از تصاویر آنها. اما دیگر وجود دارد نشان می دهد که من در واقع به رفت و من در زمان عکس از باند بازی در مرحله رفتم و پشت صحنه و زمان عکس نیز هست.”

کید می گوید این گروه بود به زمین و نه منزوی ندارند.

“نه آنها بسیار دوستانه من به خنده چون در تصویر جوی کسی گفت: او واقعا مانند او نمی خواست—آنها بسیار پر حرف آنها بسیار سرد همه آنها بسیار خوب برای من است. و من احساس می کنم مثل من اجازه خواسته به طوری که آنها می تواند داشته باشد گفت: هیچ. اما آنها نمی کند و مونته آمد بیش از جاده ها خود را با مدیر و او می رود هی و او به من این کمی بیس بال خفاش در آن گفت: “ضرب و شتم بر روی بچه بداخلاق و لوس” بر روی آن.

“ضرب و شتم بر روی بچه بداخلاق و لوس” بود آهنگ the Ramones ضبط شده بر روی اولین آلبوم خود را, اما البته شما می دانید که. Kidd هنوز بت به او داده شده به این روز همراه با عکس گرفت و آن شب که او در حال حاضر سهام با ما.

The current Hates lineup (L-R) Will Cheadle, Christian Kidd, David Ensminger.

فعلی متنفر صف (L-R) خواهد Cheadle, مسیحی, Kidd, دیوید Ensminger.

عکس الکسیس Kidd

کید 64 تشکیل متنفر پشت 41 سال پیش در سه قبلی گروههای پانک تزیکلون ب گویان پسران گروه کر و مسیحی ظلم; کید همواره از طرفداران موسیقی اما پانک الهام بخش او را به خود را برای اولین بار.

“من فکر می کنم آن را فقط بیشتر از یک تغییر است. من می توانم به یاد داشته باشید زمانی که من با او مشغول به کار در یک فروشگاه ضبط و او را به خانه آورد الویس پریسلی سوابق و سپس لیتل ریچارد و سپس بیتلز بنابراین من فکر می کنم آن را بیشتر شبیه من موسیقی است. من به دنبال آن از یک موسیقیدان نبوده است. و سپس چیزهای دیگر آمدند در ’70s مثل گلم مثل دیوید بووی و من فقط رفت به کنسرت و موسیقی روانگردان شروع به اتفاق می افتد به عنوان به خوبی.

“من رفتم به پینک فلوید اما این فقط هنوز من که علاقه مند به موسیقی به عنوان یک فن می گوید:” کید. “زمانی که پانک راک, آمد, من حدس می زنم آن نوع از دو برابر چیزی که من تصمیم گرفتم که من می خواستم را انتخاب کنید تا نواختن گیتار و در همان زمان آن ساخته شده آن را در دسترس و نه تنها که من فکر نمی کنم فقط در مورد نواختن گیتار من فکر کردم در مورد قرار دادن یک گروه با هم زندگی می کنند و نوشتن موسیقی.”

بسیاری از ما بیش از حد جوان و یا حتی به دنیا آمد و در عین حال در طول روزهای اولیه از پانک; پس چه شد آن را مانند در اوایل هوستون پانک صحنه ؟

“چیزی که من می خواهم به تاکید است که وجود دارد هیچ چیز مانند اینترنت وجود دارد نبود یک شبکه است. و برای ما برای قرار دادن یک گروه پانک با هم و سپس شما مقابل مایل به بازی بازی های سالن که خیلی خیلی حال پوشش باند و این که دقیقا چه اتفاقی افتاده است” توضیح می دهد که کید. “من بسیار خوش شانس است چون یکی از دوستانم مشغول به کار در بللیر کابل تلویزیون به طوری که او ما را در هوا و در همان زمان یک باشگاه مالک آمد به گوش دادن به ما بازی و او گفت: شما بچه ها رو هستیم اما شما همچنین می خواهید به بازی یک ساعت ارزش عقاب را پوشش می دهد.”

“در اطراف آن زمان مردم واقعا به Crosby, Stills نش و جوان فقط این همه کالیفرنیا کابوی کشور نوع از موسیقی است. آنها به گروه و باب دیلن و این نوع از مسائل. آنها فکر می کردند ما فقط قرار است به نوبه خود در اطراف و تقلید انجام این نوع از مسائل. هیچ راه شما می دانید. من می توانم نقطه خود آنها رو به مردم را در آنها رو به پول اما من احساس کردم نوع دوستانه راست کردن خفاش; من نمی مراقبت در مورد ساخت پول من در مورد مراقبت انجام هنری من, من می خواستم به انجام آنچه که من اعتقاد داشتند.”

Joey Ramone at a Houston 7-Eleven store on February 19, 1978.

Joey Ramone در هوستون 7-یازده فروشگاه در فوریه 19, 1978.

عکس کریستین کید

باشگاه Kidd با اشاره به شناخته شده بود به عنوان جزیره با نام مستعار جزیره راک با نام مستعار جزیره بهشت که واقع شد در 4700 اصلی از سال 1979 تا 1983 بود و همچنین یک رستوران مکزیکی به روز.

“صاحب پسر فیل هیکس که می خواستم به محل به عنوان یک محل زندگی می کنند, او می خواست پوشش گروهها و جالب اینجاست که برای او محل تخلیه و او را به پوشش باند در آن وجود دارد و هیچ کس نمی خواهد آمد. و ما می خواهیم مردم را در. و پس از آن که منجر به گروههای دیگر مانند تشکیل واقعا قرمز Legionaire بیماری AK-47, پلاستیک بت و نهنگ اسپرم. من حدس می زنم این نوع مانند زمانی که شما یک محل برای کسی که به بازی آن را به مردم انگیزه می خواهید برای انجام کاری” توضیح می دهد که کید.

“و او متنفر بودم این ایده که مردم فکر می کردند از آن به عنوان یک پانک باشگاه و حتی پس از او آغاز شده و مردم را به آمدن در آن وجود دارد و سپس او کاهش یافته است آن دسته از گروهها و هنوز هم تلاش را در پوشش باند و دوباره آن را نمی خواهد کار. او تا به حال به توسل به داشتن ما گروههای محلی در به در به وجود آوردن یک جمعیت است. آن را حتی irked او را زمانی که او می خواهم که یک گروه ملی تفریحی بیا در آن وجود دارد و ما می تواند باز کردن آنها را همه مردم ما و سپس آنها می خواهم ترک و چوب در اطراف برای headliner.”

مانند بسیاری از کشور اوایل صحنه پانک بود اتاق را برای بیشتر انواع مختلف صداها و سبک های پس از آن چه ما فکر می کنم به عنوان پانک راک امروز.

“چیزی که در مورد اوایل گروههای پانک بود که آنها واقعا نمی باید یک نگاه و یک صدا و در عین حال. و واقعا برخی از گروههای نوع من حدس می زنم که شما می شنوید را ضبط شما می خواهم می گویند خب آنها پانک در هر سه راه را به شما نوع از شنیدن bands like The Ramones و تپانچه جنسی برخی از گروههای شدند خیلی بیشتر روانگردان و چیزهای شبیه به آن می گوید:” کید.

“ما در حال صحبت کردن در مورد ’70s هنگامی که شما رو به ’80s, پس از آن من احساس مثل شما بود, هاردکور, باند پانک و شما تا به حال افرادی مانند نهاوند در آینده و با شروع دعوا و چیزهایی مانند آن. که بعدا. بنابراین من فکر می کنم که چرا من واقعا لذت می برد در اوایل نوع صحنه ، هنگامی که ما شروع می شد و گروههای آمد که از کالیفرنیا و آنها مانند Devo. شما می خواهم که R. E. M آمدن به شهر و از آنها می خواهم در بازی وجود دارد بنابراین شما می توانید ببینید وجود دارد باند که فقط نیست, شما می دانید همه فقط استفاده می شود که چتر به آن تماس بگیرید, پانک, اما شما نمی خواهد در نظر بگیرید که پانک راک.”

The Sex Pistols at Randy's Rodeo in San Antonio on January 8, 1978

تپانچه جنسی در رندی این بازار مال فروشان در سن آنتونیو در ژانویه 8, 1978

عکس کریستین کید

اولین متنفر رکورد ویژه رابرت Kainer در باس و گلن Sorvisto (درامز); آنها هر دو در دبیرستان و پس از فارغ التحصیلی Kainer نقل مکان کرد و به آستین برای رفتن به کالج و Sorvisto نقل مکان کرد به سان فرانسیسکو برای دیدن اگر او می تواند آن را در یک گروه از غرب. او در واقع خواسته Kidd به رفتن با او و شروع متنفر وجود دارد. Kidd کاهش یافته است.

“من آن را دوست دارم که در اینجا در هوستون من فکر کردم مثل این بود که یک ماهی بزرگ در یک حوض کوچک و بیش وجود دارد و من احساس آن را فقط گروههای پانک شد سکه ده. من واقعا احساس می کردم که چرا نمی تواند هوستون یک صحنه موسیقی چرا نمی توانم آن را باید رکورد خود را برچسب و مجلات و تمام چیزهای که? چرا نمی توانم آن را به خود را داشته فردیت چرا ما همیشه احساس می کنم که ما باید برای رفتن به نشویل و یا شهر نیویورک و یا هر چه آن را بزرگ؟”

در طول سال متنفر داشته اند یک درب گردان از مردم از آمدن و رفتن با کید که یکی ثابت; ترکیب فعلی امکانات (هوستون مطبوعات نویسندگان) دیوید Ensminger (درامز) و چیدل در باس است. این گروه معمولا نقش یک یا دو زندگی می کنند نشان می دهد یک ماه اما coronavirus بدیهی است که پرتاب یک میمون آچار به کسانی که قصد دارد به عنوان آن را برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان است. کید شده است برخی live acoustic نشان متنفر Facebook صفحه را دنبال کنید که برای برخی از سرد پانک سرگرمی در خانه.

در علاوه بر این به دیدن Ramones زندگی می کنند چندین بار Kidd بود به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن بسیاری دیگر از افسانه ای نیا-پانک و گروههای پانک در هوستون زندگی می کنند مانند نیویورک عروسک تقسیم Enz ناشنوا و مرده پسران در میان یک تن از دیگران است. او حتی رو به درایو به سن آنتونیو برای دیدن Sex Pistols انجام یک نمایش در رندی این بازار مال فروشان در ژانویه 8, 1978; تپانچه جنسی هرگز هوستون در اولین تور, اما آنها بازی دالاس شب بعد. یک گروه با بسیاری از وزوز بازی سن آنتونیو و دالاس اما نه هوستون. بیشتر چیزهایی که تغییر بیشتر آنها اقامت.

مسیحی Kidd اصل نام مسیحی Arnheiter و او خود را تغییر نام مرحله به مسیحی ظلم و زمانی که او در آن گروه; هنگامی که او ازدواج همسر الکسیس کید 7 سال پیش او را در زمان گذشته نام. که بسیار سرد و شیرین و آن را به یک حلقه زیبا به آن به عنوان یک جایزه.

Dee Dee Ramone at a Houston 7-Eleven store on February 19, 1978.

Dee Dee Ramone در هوستون 7-یازده فروشگاه در فوریه 19, 1978.

عکس کریستین کید

صحبت از شیرین کید می نویسد: اشعار عاشقانه به همسر خود در Facebook صفحه در هر روز است.

“هنگامی که او مشغول به کار بود در جهانی که من می نوشتن اشعار او هر روز و من حتی می خواهم او را از گل پس از شوهران از دیگر کارکنان گفت: شما بهتر است در جلوگیری از انجام این کار شما را سخت بر ما” کید می گوید. “هنگامی که او تشخیص داده شد با مزوتلیوما او انباشته 300 اشعار من نوشته بود اما او آنها را حفظ کند و موقعیت خود را باز پس کسانی که شعر شد همه از دست رفته بر روی کامپیوتر خود در محل کار است که آنها پاک شده است. بنابراین من احساس کردم نوشتن اشعار او در حال حاضر و که خواهد بود یک راه از آنها نه اینکه نابود شده است.”

شعر هر روز به همسر خود واقعی است فداکاری بچه ها; کید نیز بدیهی است که هنوز هم اختصاص داده شده به موسیقی خود را بعد از این همه سال.

“همیشه وجود دارد کسی که می آید و می گوید این اولین باری است که از دیدن شما در بازی به طوری است که همیشه بسیار لذت بخش است. من فقط لذت بردن از انجام آن است. من نمی خواهم به صدا خودخواه اما من می خواهم که به آن می گویند بیشتر در مورد من واقعا لذت بردن از بازی می گوید:” کید. “این واقعا مسهل برای من فقط برای رفتن به تمرین. آن می رود به آنچه من به شما گفته زودتر آن را به من انجام آنچه که من واقعا معتقدم که در انجام آن هیچ ربطی به گرفتن پرداخت برای انجام فرفره یا نه. من هنوز داشتن سرگرم کننده برای انجام این کار; من هنوز هم بسیار هیجان زده به انجام این کار است.”

اجازه دهید ارسال vibes مثبت است که همه ما را از طریق آنچه که همه ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر و به زندگی متنفر فرفره به عنوان به زودی به عنوان آن را با خیال راحت ممکن است.

Tommy Ramone at a Houston 7-Eleven store on February 19, 1978.

تامی Ramone در هوستون 7-یازده فروشگاه در فوریه 19, 1978.

عکس کریستین کید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>