کوچه تئاتر لغو بقیه فصل آن از طریق ژوئیه میسازد کردن بیشتر کارکنان

کوچه تئاتر است لغو بقیه آن 2019-20 فصل با توجه به کروناویروس بحران است. کوچه که ساکن تئاتر شرکت از بازیگران تخمگذار کردن 75 درصد از کارکنان خود را به دلیل ویروس اثر بر آن ثبات مالی.

در این بیانیه از کوچه:

لغو شامل مرد مرده تلفن همراه (17 آوریل – مارس 10, 2020) جهان والاتر از Amerikin (8 مارس – ژوئن 7, 2020) و Sense & Sensibility (5 ژوئن – ژوئیه 5 سال 2020).

علاوه بر نشان دادن لغو کوچه آموزش و پرورش و جامعه تعامل بخش لغو مانده از آن 2019-20 برنامه های نجومی: تابستان هنرستان ابتدائی (4 آوریل سال 2020) کوچه بازی سازان (8 ژوئن – اوت 7, 2020) و کوچه تئاتر Master Class Series.

کوچه است نصب شده است $6.5 میلیون اضطراری کمپین به آدرس خود را از دست داده, درآمد, هزینه های غرق شده و در حال هزینه های عملیات.

“این است که با حسرت و غم و اندوه است که ما نیاز به لغو تمام اجراهای رویدادها و برنامه های آموزشی باقی مانده در فصل جاری. من بدون شک بیشتر ناراحت که باید به طور موقت اخراج استثنایی ما کوچه کارکنان” گفت: مدیر هنری غارت ملروز. “ما امیدوار هستیم ما خوش آمدید کارکنان این تابستان در آماده سازی برای فصل آینده.”

“بهترین راه برای کاربران و هواداران به ما کمک می کند در طول این بحران است که به نظر اهدا به کوچه اورژانس کمپین گفت:” مدیر عامل دین خوشحال. “لغو مانده از فصل ما یک بار مالی. ما نیاز به پشتیبانی از هوستون بیشتر از همیشه قبل از به ادامه تولید باور نکردنی نشان می دهد در حالی که ما حمایت از هنرمندان و کارکنان است.”

“این بسیار تلاش زمان, اما ما را از طریق آنها را با تمرکز بر روی آینده ای روشن تر” ملروز ادامه داد. “ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که کارکنان ما این است که با ما و لابی پر از شلوغ مخاطبان ابتدا در ماه سپتامبر پس از آن به روح هم در طول A Christmas Carol تشویق برای محصولات ما شامل اقامت اقدام شرکت و همه مهمان هنرمندان و طراحان و—مهمتر از همه—شما با داشتن پشت با ما یک بار دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>