کوچه تئاتر رونمایی بخشی از آن 2020-21 فصل

یک موسیقی جدید Noir امیدوار کننده “یک وب سایت از, عشق, دروغ, فریب و خطر” بر روی صحنه خواهد بود در کوچه تئاتر در 2020-21 فصل همراه با چهار نفر دیگر فقط اعلام کرد تولیدات با توجه به کوچه مدیر هنری غارت ملروز.

نویر باز می شود در ماه ژانویه اما سریع به جلو به تابستان و دیگری تولید اکسون موبیل تابستان لرز™ سری بازگشته است با یک نسخه از سرنخ.

نه غیر منتظره A Christmas Carol – یک داستان ارواح کریسمس بازده در طول تعطیلات زمستان. تنها تعجب در اینجا است که کوچه حرکت نمی کند به یک نسخه از کلاسیک پس از سالها از مایکل ویلسون سازگاری. اما پس از آن دوباره که می تواند استدلال می کنند با موفقیت ؟

فارغ التحصیل از کوچه همه جدید خواندن سری با دندان متولد توسط لیز دافی آدامز بر روی صحنه خواهد بود در ماه آوریل در یک دوباره تصور جلسه در میخانه از کیت مارلو و ویلیام شکسپیر است.

و شرلوک هلمز خواهد شد پشت صحنه در این کوچه تا کن لودویگ در باسکرویل: یک شرلوک هلمز و راز. اگر شما لذت می برد لودویگ نسخه سه تفنگدار و قتل در شرق اکسپرسپس از این باید راست تا کوچه شما (پس به صحبت می کنند). پنج بازیگران را به تصویر بکشد بیش از 40 کاراکتر بنابراین آماده می شود برای برخی از تغییرات سریع.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد این محصولات به عنوان شرح داده شده توسط کوچه تئاتر:

2020-21 جزئی فصل

هوبارد
اکسون موبیل تابستان لرز™
یک کمدی جدید
سرنخ
بر اساس فیلمنامه توسط Jonathan Lynn
نوشته شده توسط سندی Rustin
مواد اضافی توسط شکارچی پرورش و اریک قیمت
بر اساس برترین تصاویر تصویر متحرک
بر اساس Hasbro هیئت مدیره بازی سرنخ
به کارگردانی براندون Weinbrenner
جولای 24 – سپتامبر 6, 2020 در هابرد تئاتر

این یک شب تاریک و طوفانی و شما دعوت شده است که به یک مهمانی شام. قتل و تجاوز در منو هستند که شش مهمانان مونتاژ در Boddy مانور برای یک شب آنها را هرگز فراموش نکنید. آن خانم طاووس در این مطالعه با تیغ ؟ یا سرهنگ خردل در کتابخانه با آچار? بر اساس فرقه فیلم و بازی کلاسیک تخته سرنخ نهایی whodunit را ترک خواهد کرد که شما در حال مرگ از خنده و نگه داشتن شما حدس زدن تا زمانی که نهایی و تاب است.

برتر جهان موسیقی
نویر
یک موسیقی جدید
موسیقی توسط دانکن Sheik
کتاب توسط Kyle جررو
شعر توسط Kyle جررو و دانکن Sheik
کارگردان Darko Tresjnak

با ترتیب خاص با رابرت کول مری بث اوکانر و کارل Moellenberg

21 ژانویه – فوریه 21, 2021 در هابرد تئاتر

یک دل مرد هرگز برگ آپارتمان او پیدا کردن خود را تنها آرامش در موسیقی در رادیو و تلویزیون. پس از آن یک زن و شوهر در درب بعدی حرکت می کند. استراق سمع می شود خود سرگرمی های جدید – و وسواس است. او به زودی می یابد خود را کشیده به یک وب سایت از, عشق, دروغ و فریب و خطر است. با الهام از اوایل رادیو پخش و کلاسیک, فیلم نوآر, این موسیقی جدید است, نوشته شده توسط برادوی هنرمندان دانکن Sheik (بهار بیداری) و کایل جررو (بن موسیقی) و به کارگردانی Darko Tresnjak (A gentleman’s Guide to Love و قتل).

یک کمدی-رمز و راز

کن لودویگ در باسکرویل: یک شرلوک هلمز و راز
توسط لودویگ کن
کارگردانی شده توسط النور Holdridge
12 مارس – آوریل 4, 2021 در هابرد تئاتر

خود را deerstalker کلاه در این بازی را جریان! کمدی نابغه کن لودویگ (سه تفنگدار, Murder on the Orient Express) تبدیل آرتور کانن دویل کلاسیک The Hound of The Baskervilles به یک کشنده ماجراجویی های خنده دار. مرد وارثان باسکرویل خط در حال اعزام یکی یکی اما شرلوک هلمز است در مورد! برای پیدا کردن قاتل هلمز و واتسون باید شجاع متروک مورها قبل از یک خانواده نفرین dooms آن جدیدترین وارث. بی باک ما محققان سعی کنید به فرار گیج کننده web of deceit, احمقانه لهجه و پنهان, پنج, بازیگران تصویر کشیدن بیش از چهل شخصیت. پیوستن به سرگرم کننده و ببینید که چگونه به دور از ابتدایی این حقیقت می تواند باشد.

NEUHAUS

برتر جهان بازی
با دندان متولد
توسط لیز دافی Adams
به کارگردانی راب ملروز
2 آوریل – مارس 2, 2021 در Neuhaus تئاتر

پیری استبدادی حاکم خشونت آمیز پلیس دولت بی قرار قطبی مردم خروشد با پارانویا: این یک خطر برای شاعران. دو نفر از آنها—بزرگ کیت مارلو و بالا و کوبنده خواهد شکسپیر—ملاقات در اتاق برگشت از میخانه به همکاری در یک تاریخچه بازی چرخه حرکت خطرات هنر تحت یک رژیم توتالیتر و حرکت مانند مردان جوان با, همه چیز برای از دست دادن. یکی از آنها ممکن است به مرگ دیگر. توسعه در کوچه تمام خواندن جدید سری.

تعطیلات

A CHRISTMAS CAROL – یک داستان ارواح کریسمس
توسط چارلز دیکنز
اقتباس شده و در اصل به کارگردانی مایکل ویلسون
به کارگردانی جیمز سیاه

19 نوامبر – دسامبر 30 سال 2020 در هابرد تئاتر

زمان کوچه مشترکین ممکن است تمدید اشتراک به صورت آنلاین (alleytheatre.org) و یا از طریق تلفن (713-220-5700). پنج و 8-بازی بازی بسته های اشتراک که شامل نوآر با دندان متولد و باسکرویل: یک شرلوک هلمز راز در دسترس خواهد بود مارس 18 سال 2020 و می تواند سفارش آنلاین (alleytheatre.org) و یا از طریق تلفن (713-220-5700). بسته محدوده قیمت از $125 – $649. کامل فصل اعلام خواهد شد در اواخر ماه مارس است. مشترکین ممکن است اولویت خرید بلیط برای سرنخ و A Christmas Carol قبل از آنها به فروش به عموم مردم است. گروه 10 و یا بیشتر ممکن است رزرو بلیط با تخفیف در حال حاضر با تماس 713-315-.3346.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>