‘آخرالزمان خسته کننده است’: Knoxvillian گیر کرده است در داخل خانه در چین در میان coronavirus تهدید

Kymberle Kaser شده است و با استفاده از طنز به ماسک خود را خزنده حس ترس.

“آخرالزمان خسته کننده است” شوخی Kaser که نقل مکان کرد و به گوانگژو چین پس از زندگی در Knoxville, جایی که او متعلق به یک نانوایی به نام Breadshed کافه.

در هفته های اخیر Kaser شده است زندگی در میان شیوع کروناویروس که منشأ صدها مایل شمالی در چین در شهر ووهان. این بیماری مرموز به حال بیمار بیش از 37,000 نفر کشته و بیش از 800 عنوان از یکشنبه. هر روز Kaser ساعت تعداد کسانی که صعود از دوم سخت ترین ضربه استان است. هر روز او سرمایه گذاری را به یک شهرستان از برخی از 13 میلیون که در حال حاضر احساس می کند به طرز مرموزی خالی است.

“چین بسیار انرژی زا و شهرستانها خود را با پر سر و صدا خیلی,” Kaser نوشت: در یک Feb. 1 مجله ورود او به اشتراک گذاشته شده با ناکس اخبار. “خیلی در زندگی است. از صبح زود تا اواخر شب. مردم از همه سنین, رقص, ماهیگیری, ورزش شما نام آن را. وجود پارک ها در همه جا و در هر سوراخ کوچک ومحصور در آن وجود ندارد یک کسب و کار و یا ساخت مردم در مصرف آن است. در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد. آرام است پر سر و صدا.”

Kaser که به چین منتقل شد به آموزش زبان انگلیسی و تجربه خودش را در یک فرهنگ جدید است صرف بیشتر وقت خود را به تازگی پناه در آپارتمان او. مقامات تمدید سال جدید قمری تعطیلات به ماه تمدید دوباره آن را هنگامی که مشخص شد این بیماری همه گیر شد و تنها در حال رشد بدتر است. به عنوان یک نتیجه مدارس و بانک ها و ادارات دولتی و بسیاری از رستوران ها باقی مانده اند بسته به هفته; Kaser گفت: تنها داروخانه ها, غذاهای دریایی, بازار و برخی mom-and-pop فروشگاه ها باز ماند.

بسیاری از ساکنان دریغ برای رفتن به خارج برای ترس از عفونت است. Kaser که به صورت دوره ای می رود در جستجوی غذا است که کمیاب توصیف عبور 10-بزرگراه خط بدون چک کردن ترافیک بازدید از هفت داستان بازار که معلوم بود خالی و همکار خارجی ها به نوبه خود خالی خیابان به خود شخصی پارک اسکیت. در همه جا او می رود, پیام در مورد چگونگی سالم ماندن در طول شیوع صدا کردن بر روی صفحه نمایش و بیش از بلندگو.

مردان با پوشیدن دستکش و ماسک در انتظار او هر بار او به دیدار یک بازار و یا بازگشت به آپارتمان خود در ساختمان است. او نمی تواند به داخل تا زمانی که آنها را به پیشانی اش متوسط و خیال آن را قابل قبول — گریم روال است که دقیقا نمی سهولت او پارانویا.

“اگر شما ثبت نام گرم, اگر شما یک تب من نمی دانم چه اتفاقی می افتد به شما. من نمی دانم اگر آنها شما را به یک درمانگاه اگر شما می توانید ارسال به یک بیمارستان و یا چه” Kaser گفت. “شما می دانید که شما احساس می کنید خوب است اما شما کمی مرطوب شما در لایه های شما در حال راه رفتن شما در حال حمل مواد غذایی خود را به عقب و شما مانند من برای تست کمی گرم ؟ و چه گرم است گرم ؟ شما هیچ نظری ندارم. تصورات خود را می رود از نوع دیوانه. و شما نیز نمی توانید این زبان صحبت می کنند.”

Kaser می توانید صحبت ماندارین به عنوان او آن را به عنوان به خوبی به عنوان یک کودک نو پا. او تا به حال به ترجمه متن-پیام رسانی ارسال توسط دولت در زمان muddying در حال حاضر مخلوط سیگنال های تولید شده توسط مقامات در حال تحول درک درستی از coronavirus.

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد کشنده ویروس جدید که هیچ واکسنی وجود دارد. مقامات بر این باورند که رفتار به طور مشابه به دیگر coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس و سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS — که گسترش از طریق قطرات تولید شده که افراد بیمار سرفه یا عطسه. کسانی که coronaviruses نمی کنند در سطوح اما متوقف نشده مقامات چینی از سفید خیابان ترغیب ساکنان به پوشیدن دستکش و پوشش دکمه های آسانسور با پلاستیک این زمان در اطراف.

Kaser گفت: دولت نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک صورت هر زمان که آنها را از هیئت مدیره مترو و یا تاکسی. شیوع این بیماری باعث شده است تا جهانی از کمبود ماسک, ارسال کنندگان به اوردرایو و ترک آن قفل شده است و در شهرستانها به جیره چه لوازم آنها. این ماسک ها در چنین تقاضای بالا Kaser گفت که برخی از مردم را شروع کرده اند بازیابی استفاده می شود آنهایی که از سطل زباله برای فروش در خیابان.

Kaser مردد به صورت دو ماسک رویکرد پوشیدن فولاد ماسک زیر ماسک امید سابق خواهد شد کمک به حفظ رطوبت از پایین دومی. هر بار که او را برمی گرداند به آپارتمان او راهپیمایی مستقیم به بالکن که در آن خود را شستشو در ماشین نشسته و نوار کردن لایه بیرونی لباس به عنوان یک احتیاط.

برخی به دنبال سبک سری در چه تبدیل شدن به یک وضعیت وخیم. Kaser گفت که او دیده الگوهای رفتاری نشان دادن مردم فشار دادن یک هک از دوستان به یک آپارتمان یا مجرای مداخله در را بست و از کسی که با یک سرفه. اما این جوک ها ممکن است خنده دار برای کسانی که هدفمند توسط مقامات چینی که بنا به گزارش سنگر ووهان عودت در خانه های خود و خواست شهروندان برای اطلاع رسانی به خود بیمار همسایگان به کمک شامل بگیرد.

خود گزارش می تواند روی حیله و تزویر Kaser گفت: به عنوان علائم می تواند خفیف.

“هیچ کس می خواهد که به گزارش آنها بیمار,” او گفت:. “و فقط به خاطر اینکه شما یک سرفه ممکن است شما یک تب. مردم نیست و گزارش آن را. آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است رفتن به یک بیمارستان که به سر می برند و قطعا در معرض خود را. این یک شمشیر دو لبه است.”

Kaser مجله نوشته در زمان توصیف او رفتن هم بزنید دیوانه در آپارتمان او که در آن او whittles دور ساعت انجام یوگا جریان فیلم, گوش دادن به همسایه اش عمل ویولن, آموزش خودش چگونه به رنگ و نوشتن در رسانه های اجتماعی.

“رسانه های اجتماعی می تواند بدتر از این ویروس گاهی اوقات چرا که مردم همیشه نمی ساخت تا” او نوشت: Feb. 5. “انسان سمی هستند مانند که. ما شکستن. ما مقایسه کنید. ما منطقی. ما توجیه کند. ما خود راضی می شوند و خود محور و بیشتر از همه ما آنقدر پریشان و ما فراموش می کنیم که به راحتی (در مورد کسانی که درد و رنج در ووهان).”

Kaser در نظر گرفته شده است بازگشت به ایالات متحده و در یک نقطه و آمد تا با یک طرح برای انجام این کار است. اما او تردید است چرا که او نمی خواهند به رها کردن دوستان خود و در حال حاضر گزینه های خود را کاهش یافته اند که بیشتر شهرستانها قفل شده در روزهای اخیر.

“ما در واقع فقط day by day,” او نوشت: به ناکس اخبار روز جمعه. “من به بازگشت به کار دوشنبه و همکار من به من گفت که او تا ناهار. آنها همچنین ترس بیش از حد برای غذا خوردن بیرون. آن را فقط خارجی. هر کس در لبه.”

رسیدن به تراویس Dorman در travis.dorman@knoxnews.com. او را دنبال کنید در توییتر @travdorman.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید