آن است که تقریبا غیر ممکن است برای تماشای زن سبک و جلف سبز درام روانی دستیار بدون فکر Harvey Weinstein و ترسناک جزئیات محاکمه او. هر چند او هرگز ذکر نام پژواک از بد نامی او و بسیاری از اتهامات علیه او را شناور بر سبز فیلم هر دو آگاهانه و یکی فرض اتفاقا. حتی اوایل شات از فیلم شخصیت, جین, روش سوارکاری در سراسر یک پل به او منهتن در ساعت اندکی از صبح به یاد می آورد — ناخواسته به گمان من — باز آرم Miramax films در دوران شکوه و عظمت خود را در سال 1990s.

جین, بازی های برگزار شده با عمق و آرام سرخوردگی توسط Julia Garner است مشتاق تهیه کننده کار به عنوان یک دستیار به صورت ناشناس شرکت فیلم و خواستار آن ، کار تقریبا در سراسر ساعت او باعث می شود نسخه طول می کشد سطل زباله, حضور به جزئیات و صرف بیشتر از روز بود: در طول شب (و به همان اندازه همیشگی دولت از وحشت) در تلاش برای تهیه به رئیس خود را غیر قابل پیش بینی نیاز دارد. نه محدود به عملیات روزانه از محل کار این شامل کمک به جلوگیری از همسرش تلفنی صحبت کردن خود را از طریق جزئی مشکلات داخلی و چیدن رها گوشواره و شواهد دیگر از رئیس بی احتیاطی.

بی نام مغول خودش یک طیفی تقریبا علام رقم هرگز دیده می شود اما گاهی اوقات شنید و او را از طریق درب دفتر و یا از طریق تلفن به عنوان زمانی که او خواستار جین به تقاضای عذرخواهی برای برخی از جزئی گناه او کشف کرده است. (شرکت سنت او گفته همکاران او نیاز به او را به سرعت پاسخ با توبه و پشیمانی e-mail التماس بخشش و ضمن تشکر از او را برای امتیاز کار برای او.)

نویسنده مدیر سبز ارائه جین غم و اندوه در آرام سبک مینیمالیستی. به جای معطل پر شور تر عناصر داستان او با تمرکز بر خرحمالی و سرکوبگر از جین روزمره. از طریق جلب پر شور عملکرد دستیار کمتر می شود موقع داستان سوء استفاده قدرت از یک پرتره از عاطفی و معنوی آسیب های آن علل یک Kafkaesque کابوس آورده تا تاریخ با banalities مدرن محل کار.

جزئیات کسب و کار ارائه شده بصورت مورب. ما پشته headshots انباشت اشیاء بدست آمده در جین میز برخی از آنها مطابق با چهره از زنان جوان که رژه طریق مغول را درب. ما مهمان آمده و با هیچ ایده روشنی از اینکه چرا آنها وجود دارد و معمولا قادر به در واقع دیدار با رئیس و چهره به چهره است. وجود دارد تقریبا خنده دار حس تکرار و بیهودگی خو تنها توسط جین gnawing اضطراب و افزایش ناامیدی.

او اضطراب خود می رسد نقطه اوج با معرفی رئیس جدید ترین علاقه بیست سال آیداهو پیشخدمت که احتمال برخورد با مغول به ارمغان می آورد او را به نیویورک جایی که او قرار دارد در یک هتل لوکس و اضافه شده به کارکنان اداری با ظاهری هیچ توانایی و یا مسئولیت.

در نهایت محور به خشم جین در این فیلم طولانی ترین صحنه بازدیدکننده داشته است دفتر منابع انسانی به بیان نگرانی خود را; این unctuous HR اجرایی patronizingly را رد و تایید می کند — شکایت او را با یک تیره punchline شایسته محاکمه: جین لازم نیست به نگرانی در مورد او توضیح می دهد. او “نه نوع.”

دستیار یک خاموش و مهار کند اما بی سر و صدا خروشد. Bleakest نگاه در سمت تاریک از یقه سفید کار از هنرمند سیندی شرمن به ندرت دیده می شود قاتل دفتر (یکی دیگر از شات ناخواسته Miramax همزمانی: 1997 فیلم منتشر شد و از طریق آن ابعاد فرعی) سبز را فریب آمیزی پایین کوک رویکرد تبدیل خاردار افراد از سیاست و قدرت را به یک قوی اکتشاف روانی ناامیدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im