ناکسویل طرفداران “کارشناسی” این شب بزرگ است که تقریبا در اینجا است.

ناکسویل خواهد شد در روز دوشنبه قسمت هنگامی که هانا ان Sluss به ارمغان می آورد پیتر وبر خانه زادگاه تاریخ. دو زمان صرف شده در کوه دودی تبر خانه ای در الکوا قبل از رفتن به شام با خانواده اش.

چیزهایی که ممکن است به عنوان هموار به عنوان انتظار می رود ،

“پیتر تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن هانا ان چوب پدر با تبر-پرتاب crosscut دیدم و ورود به سیستم تقسیم قدرت در کوه دودی پرتاب کردن” ABC گفت: در انتشار اخبار. “اما هنگامی که پیتر به ارمغان می آورد ‘L’ کلمه به او نگران پدر او فشار پیتر به تنها استفاده از کلمه عشق تحت یک شرط که آن را به دختر خود.”

می تواند که وضعیت یک پیشنهاد ؟

جایی که همه چیز ایستاده با هانا ان و پیتر ؟

چند هفته پیش Sluss اعتراف احساسات خود را برای وبر و به او گفت که او شروع به سقوط در عشق با او. وبر گفت: او می تواند خود را در حال سقوط برای او بیش از حد. او در حال حاضر در چهار نهایی و دو را همچنان به رشد خود نزدیک تر است.

Sluss بود در سه در یک تاریخ در هفته گذشته که در آن او را باز کرد تا به وبر در مورد احساسات خود را برای او. او خواندن او یک لیست از “دلایل من شما را دوست دارم” بود و با توجه به افزایش یافت.

“من لذت می برد هر لحظه با شما تا این مرحله” وبر گفت.

برای ناکسویل بینندگان که می خواهید به همان تجربه به عنوان Sluss و وبر (منهای یک گروه از زنان دیگر رقابت برای یک خلبان توجه), Smoky Mountain تبر خانه میزبان یک مشاهده در 7 p. m. روز دوشنبه.

بلیط ها $75 در هر فرد و شامل نامحدود تبر پرتاب یک تی شرت خدمات کامل BBQ و جالب. اطلاعات بیشتر در دسترس است در Facebook صفحه.

وبر بازدید خواهد کرد سه نفر دیگر از زادگاه: Des Moines, آیووا, با Kelsey Weier; آبرن آلاباما با مدیسون Prewett; و Virginia Beach, Virginia, با ویکتوریا فولر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im