روز دوشنبه قسمت از “کارشناسی” ناکسویل هانا ان Sluss ادامه داد: برای نزدیک شدن به پیتر وبر و در نهایت یک گل رز را که آنها را به ناکسویل هفته آینده در زادگاه تاریخ.

Sluss کردم که آخرین گل سرخ از قسمت است که او را در چهار نهایی باقی مانده زنانی که می تواند در نهایت مشغول به وبر. این هفته این گروه در لیما پرو به عنوان وبر تلاش به کار است که از طریق آن روابط قوی ترین.

یک در یک با مدیسون

وبر برای اولین بار تا به حال یک تاریخ با مدیسون Prewett 23 ساله فاستر مراقبت های کارگزینی. آنها ماهیگیری رفت و بعد از آن روز Prewett باز کرد تا در مورد خانواده اش و ایمان است.

“من احساس می کنم مانند ایمان است بیش از این پایین منتقل چیزی که برای من آن را به معنای واقعی کلمه تمام زندگی من و همه کسانی که من هستم” Prewett گفت.

Prewett گفت که او امیدوار است که هر کس او ازدواج خواهد که ایمان است.

“من مطرح شده است که در یک خانواده مسیحی و من قطعا ایمان داشته و در بسیاری از اوقات احساس می کنم مثل من ایمان می تواند قوی تر” وبر گفت.

در حالی که Prewett گفت: مکالمه رفتن نیست که او انتظار می رود او هنوز هم “در ابر نه.”

ناتاشا قطع می شود

بعد تا وبر و تا به حال یک تاریخ با ناتاشا پارکر 31 ساله و برنامه ریز رویداد. آنها روز را صرف کاوش در لیما و رقصید در میدان شهر.

“این هرگز کسل کننده با او” وبر گفت.

پارکر همچنین باز کردن در مورد روابط گذشته گفت: سال گذشته رابطه به پایان رسید چرا که او “بیش از حد شدید است.” در نهایت رابطه احساس بیشتر شبیه به یک دوستی برای وبر و او فرستاده پارکر صفحه اصلی.

“من امیدوارم که شما به دنبال قلب خود را و شما در پیدا کردن آنچه شما واقعا به دنبال” پارکر گفت.

یک در یک با Kelsey

بعدی وبر تا به حال یک تاریخ با Kelsey Weier 28. آنها رفت و سواری آ تی وی از طریق کوه ها و سپس پیاده کردن یکی از کوه ها.

Weier باز کرد تا در مورد خانواده اش گفت: “او اخیرا در تماس با پدر او پس از سالها صحبت نمی کنید. Weier گفت: خانواده اش نمی دانم در مورد تماس خود را با پدر او, اما او می خواست وبر به دانستن در مورد او یک وطن امروز است.

“که فقط تا الهام بخش من” وبر گفت: بعد اضافه میکند: “این خیلی برای من واضح است که شما می دانید آنچه شما می خواهید.”

Weier کردم تاریخ رز ترک دو باقی مانده گل رز.

سه رقابت برای دو گل رز

Sluss ویکتوریا فولر و کلی فلاناگان به حال سه در یک تاریخ با پیتر. با تنها دو گل رز باقی مانده سه زن تا به حال به مبارزه برای وقت خود را با پیتر.

Sluss رو اول وقت تنهایی با وبر جایی که او اعتراف کرد از ترس خود را در مورد رفتن به خانه.

“فکر این می تواند یکی از ما آخرین بار صحبت من نمی خواهم به شما بگویم خداحافظ” Sluss گفت.

او همچنین به عنوان خوانده شده او یک لیست از “دلایل من شما را دوست دارم” که به نظر می رسید به نفع خود وبر ،

در ضمن فلاناگان و فولر در برخورد با وقت خود را دور از وبر. فلاناگان به نظر نمی رسد نگران گرفتن افزایش یافت و به شوخی در مورد چرت زدن بودند. فولر با این حال خراب گریه.

پس از صحبت با همه زنان وبر به یک گل رز را به فولر. آنها تلاش کرده بود به صحبت در مورد احساسات خود را در حالی که در تاریخ اما وبر گفت که او احساس خود ارتباط قوی بود.

“من از ذهن نیست کمی دیوانه” وبر گفت.

او پس از بازگشت به Sluss و فلاناگان و صحبت به زنان.

“من لذت می برد هر لحظه با شما تا این نقطه او گفت:” به Sluss.

Sluss رو نهایی رز از قسمت و بلافاصله شروع به گریه. وبر راه می رفت فلاناگان بود که به نظر می رسید با اعتماد به نفس است که او می ماند به ماشین و فرستاده او.

“شما باید همه چیز شما نیاز به کشف کردن” فلاناگان گفت.

هفته آینده چهار نفر باقی مانده زنان را به ارمغان خواهد آورد وبر به زادگاه خود برای دیدار با خانواده خود را به عنوان او در ادامه جستجوی خود را ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im